Araç Değer Kaybı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Araç Değer Kaybı

İleti Bluedays » 25 Şub 2014, 18:08

Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla, piyasada çok kolay para kazanıyorsunuz!
Maalesef ben o kadar kolay para kazanmıyorum. Sizin 3 lira dediğiniz Honda araca, 4-5 sene kredi borcu ödeyerek sahip olabiliyoruz. Belki de hayatımızda ilk kez ve son kez sıfır aracımız olacak, kim bilebilir.
Yani sizin kadar kolay para kazanamadığımız için, sizin için söz konusu bile olmayan 2-3 bin tl'cik para bizim için büyük meblağ olabiliyor.

Yazdıklarınızdan anladığım bir diğer şey ise, güzel yazıyorsunuz fakat okuduğunuzdan hiçbirşey anlamıyorsunuz.
Aracın umrumda olmadığını, bana yapılan haksız muameleden dolayı bu kararı aldığımı, yapanın, yaptığının yanına kâr kalmaması gerektiğini defalarca belirttim. Buna istinaden halen maddiyattan gem vurarak, halen beni haksız çıkarmaya, maddi anlamda aklınızca beni ezmeye çalışıyorsunuz.

41 yaşında olmanız, 11 yaşından beri galericilik yapmanız, şu anda da milyarlarca liralık araçlara sahip olmanız, maalesef düşüncelerinizin doğru olacağı anlamına gelmiyor. Kaldı ki, yazdıklarınızın çoğunun doğruluğundan şüpheliyim, etrafımda galerici tanıdığım çok fazla insan var, 250-TL için adam kesecek insanlar var!

Neyse, olayın kısası ben burada yapılan haksızlığa itiraz ettim, yazdığınız yazılarda ben sorun etmedim diyorsunuz, fakat hepsinde de karşı taraf efendice sizden ricada bulunmuş, benim karşımdaki kişi ise güzel olan hiçbir sıfata layık bir canlı değil maalesef. Benim itirazım bunadır. Yoksa yemişim hondasını, bmwsini...

Güzel olan fikirlerinizi kendinize saklamanızı rica ediyorum, yeterince nasihat verdiniz, daha fazlasına ihtiyacım yok.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir