Ankara Oto Cam Filmcisi Tavsiye

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankara Oto Cam Filmcisi Tavsiye

İleti Bluedays » 29 May 2014, 11:40

Arkadaşlar, Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bir oto cam filmcisi var mı?

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti mustklc » 29 May 2014, 11:49

WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti memetboss » 29 May 2014, 13:22

başka bir forumda aşağıdaki bilgi verilmiş. ben de burada yaptırmıştım geçen sene. işçilik ve insanlıkları 10 numara bence. fiyat octavia için ön cam hariç yanlış hatırlamıyorsam 300tl vermiştim. lumar'dı. memnunum. bence bir telefon edip konuşun.

"Ankara - Çölgeçen Otomotiv
Yvedik Organize Sanayi Bölgesi 539. Sok. No:34
Ankara
Tel: (0312) 395 7616 pbx
Gsm: (0532) 661 6069 - Ali Bey

Ali Bey e Bimeksten Bary? verdi derseniz yardymcy olur size fiyatta da.
Özel ön cam filmi isteyin. Solarmaster HPT, Llumar Air, Veya 3M CR serisi
Biraz pahaly ama hem çok açyk hem de ysyyy kesiyorlar. müthi? filmler."

memetboss
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: memet bostancıoğlu
Arabanız: 2012 Octavia 1.6 TDI DSG Elegance

İleti onurson » 29 May 2014, 13:26

bu film işi acayip birşey. 300 tl ye 60 m filmi alıyorlar. 5 kuruşa laf edip indirmiyorlar..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti Bluedays » 29 May 2014, 15:54

memetboss yazdı:başka bir forumda aşağıdaki bilgi verilmiş. ben de burada yaptırmıştım geçen sene. işçilik ve insanlıkları 10 numara bence. fiyat octavia için ön cam hariç yanlış hatırlamıyorsam 300tl vermiştim. lumar'dı. memnunum. bence bir telefon edip konuşun.

Ankara

Geçen hafta bu yorumu okuyup, bende bahsi geçen esnafı aradım. 250 ve 300 TL olmak üzere 2 tip film bulunduğunu söyledi, indirim yapıp, yapmayacaklarını sorduğumda zaten bu fiyatın indirimli olduğunu (tipik esnaf yorumu) başka bir şey yapamayacaklarını söyledi, peki madem geleyim dedim, olmaz, doluyuz, bugün, yarın, bu hafta öbür hafta vs. dedi. Kapattım, telefonu.

Onur söylediğine katılıyorum. Burnundan kıl aldırmıyorlar fakat böyle esnafa da ben kılım, tok esnafla işim olmaz.
Sanki ben onlara muhtaçmışım gibi davranıyor adamlar. Sen olmazsın, öbür adama yaptırırım.

Evet arkadaşlar, tavsiye bekliyorum.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti memetboss » 29 May 2014, 22:47

Bluedays yazdı:
memetboss yazdı:başka bir forumda aşağıdaki bilgi verilmiş. ben de burada yaptırmıştım geçen sene. işçilik ve insanlıkları 10 numara bence. fiyat octavia için ön cam hariç yanlış hatırlamıyorsam 300tl vermiştim. lumar'dı. memnunum. bence bir telefon edip konuşun.

Ankara

Geçen hafta bu yorumu okuyup, bende bahsi geçen esnafı aradım. 250 ve 300 TL olmak üzere 2 tip film bulunduğunu söyledi, indirim yapıp, yapmayacaklarını sorduğumda zaten bu fiyatın indirimli olduğunu (tipik esnaf yorumu) başka bir şey yapamayacaklarını söyledi, peki madem geleyim dedim, olmaz, doluyuz, bugün, yarın, bu hafta öbür hafta vs. dedi. Kapattım, telefonu.

Onur söylediğine katılıyorum. Burnundan kıl aldırmıyorlar fakat böyle esnafa da ben kılım, tok esnafla işim olmaz.
Sanki ben onlara muhtaçmışım gibi davranıyor adamlar. Sen olmazsın, öbür adama yaptırırım.

Evet arkadaşlar, tavsiye bekliyorum.

tabi ki takdir sizindir.ben de başımdan geçeni yazayım.
fabia'ya 2008 yılında ziebart'ta cam filmi yaptırmıştım. yanlış hatırlamıyorsam 500 yada 600tl idi, ön cam dahil. fabia'daki film hatasız, halen kullanılıyor.
octavia için daha ucuz olsun istedim. efe skodadan aracı alırken isterseniz cam filmi yaptırabiliriz, hafta 1-2 gelip burada yapıyorlar demişti satış müdürü. aldıktan 10 ay falan sonra yaptırmak isteyince efeyi aradım. ön cam hariç 450 dediler.
ben de bu ivedikteki yeri forumda görünce aradım ve efeye iş yapanların da bunlar olduğunu öğrendim. geçen sene ramazan ayı içindeydik ve bayram sonrasına gün verdiler. dedikleri gün sabah erkenden gittim, işim halloldu. bence randevulu çalışmaları iyi bir şey. fiyatı da telefonda konuşmuştuk. bana da indirim yapmadılar. ama efe 450 dediği için 300 bana makul gelmişti.
memetboss
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: memet bostancıoğlu
Arabanız: 2012 Octavia 1.6 TDI DSG Elegance

İleti onurson » 30 May 2014, 07:19

film işi gerçekten çok pahalıya yapılıyor. 10 tl lik fiflm maliyeti var. o kadar kar yazık günah. 150 tl işçilik le bence normal daha üstüne olmamalı. işçi tüm gün çalışıyor 100 tl yömye alıyor. bunlar çok kolay para kazanıyor bence. bende film taktırmak istiyorum ama 300 de veremem yazık günah. o kadar ihtiyaç varken ona o parayı ayıramam.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 30 May 2014, 07:34

Sadece bagaj camına 100 lira istedi namussuz esnaf, eşşek sanıyor bizi heralde...vazgeçtim tabiiki...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Bluedays » 30 May 2014, 09:51

hetepe yazdı:Sadece bagaj camına 100 lira istedi namussuz esnaf, eşşek sanıyor bizi heralde...vazgeçtim tabiiki...

Engin Abi allah iyiliğini versin. :D

Alışmışız fabiada cam filmine şu an yeni araçta cam filmi olmadığı için azıcık güneş olsa yüzümü acaip yakıyor. Bir an evvel taktırmam lazım.

Onur seninde belirttiğin gibi fakat araştırdığıma göre sadece siyah görünüş olarak olan filmler varmış bir kutu rulosu 20 tl falan diyorlar, bir de bu markalı uv filtreli falan olanlar var diyorlar. Neticede doğru mu bilmiyorum fakat bana da çok pahalı geliyor.

Yok mu şöyle uygun fiyata düzgün bir esnafa yaptıran?
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 30 May 2014, 13:42

valla Engin abi dahil hepimiz aynı dertten müzdaribiz :) hepsiburada da kaliteli filmler var. Alalım ortak, hafta sonu kendimiz deneye deneye çeklim birlikte. nasıl olsa 50 60 m film. biraz video izleyip yapabiliriz. elimiz ayağımız tutuyor şükür..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 30 May 2014, 14:20

Tamam, ben varım..yapalım, uzay mekiği değil ya...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti onurson » 30 May 2014, 15:27

Ben zaten varım.. Netten kaliteli film araştırın arkadaşlar. Hepsiburada dışında varsa bakalım. Yorumlara forumlardan bakın lütfen. bazı filmlerin adi olduğundan ve ısıyla fazla esneme yapmadan yırtıldığından bahsediyor..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti serhat_a89 » 30 May 2014, 21:55

2012 de Felicia'ma 70 lira'ya yaptırmıştım Eskişehirde, 4 kişi 4 dk'da yaptılar 70 lira için bile 40 kere düşünmüşümdür :) 300 falan vermeyin sakın bence arkadaşlar, max. 150 verilir, o da en iyi ustasına. Kendinizin yapması da güzel fikir.
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti onurson » 02 Haz 2014, 10:57

film bulan var mı?
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mustklc » 02 Haz 2014, 12:08

film-polis çevirme- muayene durumları nasıl şu aralar?

siz kendinizinkini yapın bir acemiliğinizi atın, sonra benim araca da yapalım (ÜCRETİYLE)

en azından param yabancıya gitmesin
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti onurson » 03 Haz 2014, 13:23

filmleri hepsiburada dan mı alalım?
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Bluedays » 04 Haz 2014, 09:18

Dün bir tuningci gördüm. Natoyolu üzerinde. Fiyat sordum, 60 TL'den 150 TL'ye kadar var dedi.
En kalitelisini istiyorsan 140 TL'ye çekerim, dedi. Oraya yaptırmaya karar verdim. Çok deli paralar vermeye gerek yok.
Kalitesi hakikaten farkediyor mu bundan emin değilim, yani 60 TL dediği ile 150 TL dediği arasında ne gibi bir malzeme farkı var bilmiyorum, bunu merak ediyorum.

Fikri olan var mı?
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 05 Haz 2014, 08:20

ben amerikan filmlerini sevmiyorum. Sİyah renk oluyor. ucuzları ise yıl sonunda mor renge dönüyor. İğrenç bir görüntü. Alman filmleri ise yeşil renk. Yeşil renk bana daha güzel geliyor. Lumarr ,3M gibi marka film takarsa çok iyi. aynı zamanda ucuz filmi birkaç yıl sonra camdan sökmek problem. Ben sincan tarafındayım. Buradada bir tuning çi 220 dedi. pazarlıkla 150 ye takarım dedi. Hangi film olduğunu söylemedi. bende vazcaydım.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir