Ankara Oto Cam Filmcisi Tavsiye

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankara Oto Cam Filmcisi Tavsiye

İleti Bluedays » 05 Haz 2014, 08:49

onurson yazdı:ben amerikan filmlerini sevmiyorum. Sİyah renk oluyor. ucuzları ise yıl sonunda mor renge dönüyor. İğrenç bir görüntü. Alman filmleri ise yeşil renk. Yeşil renk bana daha güzel geliyor. Lumarr ,3M gibi marka film takarsa çok iyi. aynı zamanda ucuz filmi birkaç yıl sonra camdan sökmek problem. Ben sincan tarafındayım. Buradada bir tuning çi 220 dedi. pazarlıkla 150 ye takarım dedi. Hangi film olduğunu söylemedi. bende vazcaydım.

Açıkçası bana da marka söylemedi sorduğum şahıs. Sadece kaliteli dedi, kolay sökülmesini istiyosan bu fiyat falan dedi ama ne kadar güvenebilirim, bilmiyorum. Bahsettiğin markalar söylediğim gibi işte 250 ve 300 TL istediler. 10 TL bile indirim yapmadılar. Kararsızım, ne yapacağım konusunda. Bizim esnafın ne yapacağı belli olmaz biliyorsun, 150 der 50 TL'lik söylediği filmi takar, 2 sene sonra uğraş dur. Böyle düşününce de tekrar uğraşmamak için 250-300 lira veresi geliyor insanın.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti hetepe » 05 Haz 2014, 13:09

Bluedays yazdı:
onurson yazdı:................

................... tekrar uğraşmamak için 250-300 lira veresi geliyor insanın.
250-300 versen de esnaf kötüsünü taksa yine anlamayız ki...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Bluedays » 05 Haz 2014, 14:49

Engin Abim,
O yüzden referanslı esnaf arıyoruz, üç kağıtçı olmayan, gözümüzü arkada bırakmayacak.
Bulur muyuz? Bilemem :)
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 12 Haz 2014, 13:49

http://www.sanalpazar.com/Elgard-Acik-S ... sp17512667

arkadaşlar fiyat nasıl 31 metre.x 50 cm. Bol bol çekeriz.
bu film nasıl?
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti Bluedays » 12 Haz 2014, 15:20

Onur bu filmleri yapmaktan ziyade, sökmek daha dert. Yarın birgün sökülmesi gerekirse, işte o zaman sıkıntı başlıyor.Llumar marka film yaptırmayı düşünüyorum. Araştırdım, 300 TL'den aşağı yapan yok.
Bir firma ciddi olarak bunun sadece malzemesini isterseniz, 175 TL dedi. Yani isterseniz alın, yapın dedi.
Firmaya göre değişmekle birlikte bu marka cam filmine 5-7 yıl arası garanti veriyorlar.
Randevuyu aldım, yarın akşam gidip, taktıracağım. Neticeyi buradan paylaşırım.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 13 Haz 2014, 07:28

tamam bekliyorum. fotoda paylaşırsan sevinirim. Olmadı bizde yaptıracağız artık
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 13 Haz 2014, 11:35

Aldığım her arabaya film taktırdım. Her defasında polisle falan sorun yaşamayım diye 2 numara taktırıp sonra pişman oldum 3 numara taktırmadım diye. (Gerçi şu ana dek polisle de hiç sorun yaşamadım, 3 numara olsaydı çevirirler miydi bilmiyorum)
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti onurson » 13 Haz 2014, 14:54

Hakan abi sen nereye taktırıyorsun? Hangi marka ve renkte bozulma oldu mu?
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 14 Haz 2014, 10:32

2 kere Keçiören kalaba'da bi aksesuarcıya taktırdım. Sonuncuyu Dikmende bir aksesuarcıya taktırdım. Tam hatırlamıyorum ama 100 TL civarı bir şey vermiştim herhalde. Markalı olduğunu sanmıyorum. Renkte bozulma azıcık oldu. Sadece camı yarım açtığımda, tam kapalıyken güneş görmeyen yarım cm'lik kısımla kalan kısım aynı anda görününce fark ediliyor.

Açıkçası bu konuda geçtiği kadar ayrıntılı düşünmemiştim. Yazılanları okusaydım herhalde taktırmazdım :)
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Bluedays » 14 Haz 2014, 14:58

Dün akşam ilgili yere giderek, cam filmini aracıma uygulattım.
Memnuniyet oranım %100
Llumar marka cam filmini KDV dahil olarak faturalı, garanti belgeli (7 yıl herşeyi garanti altında) 300-TL'ye yaptırdım.
Bu marka piyasada bilinen ve kaliteli bir markaymış. Bende araştırmalarım sayesinde öğrendim.
Gittiğim yer Çağrı Yapı isimli bir firma. Llumar'ın Ankara yetkili bayisiymiş.
Salih isimli bir usta filmleri araca uyguladı. 19.30 gibi başlayan işim 22.00 civarında bitti.
Usta hakikaten işinin ehli, en ince detaya kadar uğraştı, sağolsun.
Ortaya da güzel bir işçilik çıktı. Herhangi bir sıkıntı olursa, hemen bilgi vermemi istediler.
Şu anda foto çekemedim fakat bugün yarın fotoları paylaşacağım.
Açıkçası korkarak gitmiştim adamlara ama cidden çok memnun kaldım, tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti serhat_a89 » 15 Haz 2014, 15:33

Ben yaptırdığımda 4 kişi dalmışlardı araca 10 dk'da bitmişti :)
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti onurson » 16 Haz 2014, 10:20

Evet çağrı yapı bayisi. bende geçen sene fiyat sormuştum 450 tl demişlerdi. çok sevindim beğendiğine. kaç numara taktırdın? bende randevu alıp oraya yaptırayım bari.. taksitli mi peşin mi verdin birde?
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 16 Haz 2014, 15:16

2.5 saat sürmesi işe özenildigini gösteriyor zaten. Çevirmesiz kullanmalar dilerim :)
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Bluedays » 16 Haz 2014, 15:38

Henien yazdı:2.5 saat sürmesi işe özenildigini gösteriyor zaten. Çevirmesiz kullanmalar dilerim :)

:) Fabiada camdan dolayı hiç sıkıntı yaşamamıştım rengi bej olduğundan belki de.
Bu araç beyaz renk, umarım bununla da yaşamam.
Cam filmine alışınca, filmsiz araç kullanmak eziyet oluyor, güneş yakıyor insanı.
Çevrilsek de, çevrilmesek de yapacak bir şey yok.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 18 Haz 2014, 07:09

Merhaba,
bende Lumara gittim taktırdım dün. 3 saatte bitti. Çok memnun kaldım. işçilik gerçekten güzel. önleri 20 arkaları 35 film yaptı. keşke önleride 35 yapsaymışım dedim. Biraz açık gibi geldi. Ama olsun. şimdiden Çok memnun kaldım.. Maliyetine deydi doğrusu.. bende arkadaşım gibi 300 e yaptırdım. teşekkürler bana vesile olduğu için.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Bluedays » 18 Haz 2014, 15:38

onurson yazdı:Merhaba,
bende Lumara gittim taktırdım dün. 3 saatte bitti. Çok memnun kaldım. işçilik gerçekten güzel. önleri 20 arkaları 35 film yaptı. keşke önleride 35 yapsaymışım dedim. Biraz açık gibi geldi. Ama olsun. şimdiden Çok memnun kaldım.. Maliyetine deydi doğrusu.. bende arkadaşım gibi 300 e yaptırdım. teşekkürler bana vesile olduğu için.

Rica ederim, Onur. Beğenmene sevindim. Hayırlı uğurlu olsun.
Önler açık gibi görünüyor ama bence doğru tercih çünkü arkalar gibi koyu olursa, polisler gıcıklık yapabilir, aklı başında olan polisler senin aracın içerisinde görünüp, görünmediğine bakıyor, ona göre ceza yazıyor.
Ayrıca isterse şeffaf renk olsun, en fazla %10 farkedeceğini söylemişlerdi bana. Yani en açık tonla en koyu ton arasında güneşi kesmesi bakımından. Bende gayet memnunum.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 19 Haz 2014, 07:29

Güle güle kullanalım. Evet ışık kesmesi daha güzel. aracın içindeki ısıda gerçekten farkediyor. ön cama bile yaptırmak lazım gerçekten :)
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Bluedays » 19 Haz 2014, 09:34

Uzun yolda güneş adamı mahvediyor. Özellikle ön camdan giren güneş, göğsünü yakıyor.
Görüşüne katılıyorum. Muhtemelen bir süre sonra ön cama da taktıracağım.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir