Güle Güle Skodam

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Güle Güle Skodam

İleti yabani » 20 Ekm 2014, 21:54

Arkadaşlar, hernekadar yazı olarak pek katılım sağlamamış olsamda bu forumdan çok şey öğrendim, öğrendiklerim çok işime yaradı. Fabia'mı yakın bir arkadaşıma sattım, hernekadar km olarak 200'e yaklaşmış olsa da, pimpirikli birisi olduğumdan aracın 1 lira masrafı yoktu, zaten arkadaşımda aracı ve benim nasıl birisi olduğumu yakınen bildiğinden aldı. Yeni aracım ise bir impreza, kendisiyle yakıt hariç iyi geçineceğiz galiba (inşallah). Artık bir skodam olmadığından Forum'u takip etmem biraz abes olur, aktif olmadığımdan burada pek samimiyetim de olamadı fakat forum bana önemli bilgiler kattı, bu yüzden vefa'en bir Veda'yı uygun buluyorum.

Teşekkürler ve güle güle skodam.com , Belki ileride tekrar buluşuruz, kendinize iyi bakın, sağlıkla kalın.

yabani
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yiğit
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 Fabia Classic 1.4 16V 101 katır depiği

İleti Bugra » 20 Ekm 2014, 22:35

Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler olsun, yolunuz açık olsun tekrar görüşmek ümidiyle...
Sonra döndüm dedim ki "iyi ki Fabia almışım"
Kullanıcı avatarı
Bugra
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Buğra Yzb
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Seat ibiza 1.4 Tdi Stylance 2008

İleti aslan_1960 » 21 Ekm 2014, 22:03

Hayırlısı olsun,yeni aracınıza ALLAH kazasız belasız binmey nasip etsin.Skodayı satman forumdan ayrılmanı gerektirmez diye düşünüyorum.Sende kendine iyi bak.ALLAH ,a emanet ol.
aslan_1960
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sarper Yalçınkaya
Nereden: Aydın
Arabanız: Skoda forman glx

İleti hetepe » 22 Ekm 2014, 08:15

Tam benim kafadasın...fabiayı satmaya kıyarsam düşündüğüm impreza 2003-2006 1.6 ts...ama awd olmayacak malum nedenlerle...
Ben fabiayı satana kadar da o araba hurda olur ama bakacağız artık...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir