Bizi böyle öldürecekler.....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bizi böyle öldürecekler.....

İleti loveskoda » 04 Ekm 2007, 19:34

Hadi yaaaaa... Gerçekten bilmiyodum. OH olsun mermerlere.Evil%20Smile

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 04 Ekm 2007, 23:09

[quote="umutkubat"]bu arabalara verilen paraya yazıktır,ama insanımızın zaten ekonomik durumu iyi değil,uygun fiyata sıfır arabaya binmek cazip gelecektir maalesef.[/QUOTE]

Bunun yerine kesinlikle IKCO Samand LX tavsiye ederim. İran arabasıdır. Özelliklerini veriyorum: 

-Peugeot motor

-ABS

-CD/Mp3

-Kaset

-Elektrikli hafızalı koltuk

-Sürücü hava yastığı

-Alaşım jant

-sis farı

-park sensörü

-hidrolik direksiyon

-Alarm

-yol bilgisayarı

-elektrikli ayna

-İmmo, uzaktan kumanda, anahtardan bagaj açma

-4 elektrikli cam

-kliması arkadada var, arka koltuklarada üflüyor.

-ahşap orta konsol, kolçak...

-3 yıl, 100.000 km garanti 

ve sadece 19.900 YTL. bu versiyonu. çin arabasına sağlamlıktada, konfordada beş basar.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti aytekin041 » 05 Ekm 2007, 01:51

[quote="PİCK-UP"]aman tanrım onlar ne öyle yaaaw resmen ölüm makinası dawa açmak lazıım bunlara aslında böyle bir arabayı piyasaya sundukları için. Angry[/QUOTE]
kardeşim sonuna kadar haklısın daha da ağır konuşulur bu hıyarlara ama mekan müsade etmio bu kadar şerefsizlik ahlaksızlık olamaz!!!
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 05 Ekm 2007, 10:30

[quote="hakanerdogan"][quote="umutkubat"]bu arabalara verilen paraya yazıktır,ama insanımızın zaten ekonomik durumu iyi değil,uygun fiyata sıfır arabaya binmek cazip gelecektir maalesef.[/QUOTE]

Bunun yerine kesinlikle IKCO Samand LX tavsiye ederim. İran arabasıdır. Özelliklerini veriyorum: 

-Peugeot motor

-ABS

-CD/Mp3

-Kaset

-Elektrikli hafızalı koltuk

-Sürücü hava yastığı

-Alaşım jant

-sis farı

-park sensörü

-hidrolik direksiyon

-Alarm

-yol bilgisayarı

-elektrikli ayna

-İmmo, uzaktan kumanda, anahtardan bagaj açma

-4 elektrikli cam

-kliması arkadada var, arka koltuklarada üflüyor.

-ahşap orta konsol, kolçak...

-3 yıl, 100.000 km garanti 

ve sadece 19.900 YTL. bu versiyonu. çin arabasına sağlamlıktada, konfordada beş basar.

[/QUOTE]

Kesinlikle katılıyorum.

Samand' ın özellikleri çok daha iyi.

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iris_mavi » 05 Ekm 2007, 15:48

Bizimkilerin mantığı : şahindende mi kötü olacak derler alırlar ama oyle değil  (!) Bana göre şahin bile bunlardan sağlam ! Bu arabaları yapanlarda, ülkemize getirip satanlarda katil resmen apaçık cinayet hoş daha getiremiyorlar ya oda ayrı mesele !!!
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti akinsapmaz » 05 Ekm 2007, 15:48

Herşey bir yana birde hava yastığı yapmışlar.Ulan araba ikiye katlanıyo hava yastığı olsa nolur.Hava yastığı olmasa en azından adam kafayı direksiyona çarparda aniden ölür acı cekmeden.Bayılır falan ne bilim.
akinsapmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 05 Ekm 2007, 16:23

[quote="iris_mavi"]Bizimkilerin mantığı : şahindende mi kötü olacak derler alırlar ama oyle değil  (!) Bana göre şahin bile bunlardan sağlam ! Bu arabaları yapanlarda, ülkemize getirip satanlarda katil resmen apaçık cinayet hoş daha getiremiyorlar ya oda ayrı mesele !!![/QUOTE]

Yok artık daha neler. Şasesi çürüyen, A sütunu uçurtma çıtası gibi olan Tofaş Kuş Serisi  bu testlerde tanınmaz bir hal alır. Renault Toros'unun  bunlardan sağlam olduğunu sanan bir arkadaşıma uzun aramalar neticesinde torosun crash testini bulmuştum kazadan sonra arabanın sadece bagajındakiler hayatta kalabilirdi. Dacia logan bunlardan daha sağlam ama tofaş kuş serisi yanlarına bile yaklaşamaz.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir