Skoda sevgisi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda sevgisi

İleti aytekin041 » 06 Ekm 2007, 01:48

hocam ben size haksızsınız demiyorum sonuçta araçları sevmesek yada bu kadar meraklı olmasak bu foruma gelmezdik  ben sadece aşırının gereksiz olduğunu düşünüorum...
saygılar

aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 06 Ekm 2007, 01:49

Haklısınız, aşırı fanatik olmak gerçekten iyi değil. Saygılar benden...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 06 Ekm 2007, 08:37

[quote="skoda-auto"]

Ben maddi bir varlığa bağlanmayı kast etmiyorum. 

Bir otomobile binerken o otomobile ısınmalıyım.

Sürerken onu anlamalıyım, sevgilimle dans eder gibi sürmeliyim
o bir karakter sahibi ve hayatımı paylaşıyorum.
Size çok saçma gelecek ama her binişimde sanki kankamı görmüş gibi "naber dostum" diyesim geliyor ve kimse yoksa diyorumda.

Otomobil aşktır.
Satarken birini kaybetmiş gibi olur insan.

Yeni aldığında ise ilk çıktığın kızmış gibi heyecanlanırsın...

Ve sürdüğünde ise... Fetheder seni... İŞTE İLK SÜRÜŞTE AŞK BUDUR...
[/QUOTE]
Bu sendeki bağlanma duygusunda kaynaklanıyor, arabadan değil. Ama bu skodaya nasip olmuş, iyi olmuş.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 10TOPRAK » 06 Ekm 2007, 12:44

Clap Helal bende konuşuyorum bazen hal-hatırını,benzin aldıktan sonra doydunmu daha ister misin diye soruyorum..
10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti emirkaansbp » 06 Ekm 2007, 12:53

arkadaşlar "abartmışsın" diye tepki gösteren arkladaşların hepsi "ABARTMIŞ" çok güldüm yaaa.

yaw diye bir konu başlığı  olurmu? nedemek bu ya?

bu sitede çoğu kişinin bildiği gibi koyu fabia fun' ım. ağbi altı üstü arabadır koynuna alıp karı yapmıyosun diyosunuz ama... eğer o  altı üstü araba olan makinanın; seni gecenin bi vakti karın ve çocuklarınla, çorak arazide yayan bırakma olasılığı varsa iş biraz değişir. o araba dediğin şeyi karından daha çok sevip, karından daha iyi bakacaksın... eşin tek candır, ama araba içindeki tüm canları taşır.....

ben arabama aşıktım, lastiği patladı 90 la duvara vurdum, hurdasının içinden 5 kişi burnumuz bile kanamadan çıktık.

şikayeti olan satar, kimseyi zorla skodaya bindirmediler.  satın, alın daha iyisini... nefesiniz yetiyorsa borozancı başı olun hesabı Wink 

neyse yine çenem düştü....
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir