blackline almayı duşunuyorum fikirlerinize ihtiyacım var

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

blackline almayı duşunuyorum fikirlerinize ihtiyacım var

İleti mamased » 19 Tem 2015, 19:42

93 blackline alçayı duşunuyorum.sorum: surekli forumda conta yakmasından muzdarip kullanıcılar.kronik bir hastalığımı yoksa kullanıcıdan kaynaklımı bu durum.cevaplarınız için şimdiden teşekkur ederim

mamased
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: erkan kocal
Nereden: Mersin
Arabanız: favorit blackline 93

İleti toyota » 19 Tem 2015, 19:54

Conta yakma kullanıcılardan dolayı kaynaklanıyor zamanında değişmeyen antifiriz küf pas yapıp termostatı veya boruları ve en çok karşılaşılan radyatörü tıkaması ile meydana geliyor tabi bunun yanında orjinal devirdaim orjinal termostat ve soğutma suyu ilave kabındaki kapağın orjinalleri ile değişmesi çok önemli.Zamanla yorulan radyatör fanı da unutulmamalı.Bir araç conta yaktımı üst kapakta eğilme durumu söz konusu oldu ise veya taşlanma işlemi kurtarmıyacak durumda olduğu zaman vatandaş elinden aracı ucuz maliyetli contayı yenileyip satabiliyor da bir süre sonra yine conta yakıyor tabiki kapak değişmediği için.
Contanın zamanla çürümesi kronik sorunlarından biri oluyor zamanla kullan kullanma conta su ceketlerine su aktardığı kısımlardan çürüyebiliyor ama çok nadir gördüm ben bu durumu bilinçsiz kullanım veya umursamama yetersiz bakım ve yan sanayi parça ilk yazdığım olan conta yakma durumuna neden olduğu için contası çürüyen pek olmaz
Gökteki yıldızı ALLAH yerdeki yıldızı Almanlar bulmuştur.
Kullanıcı avatarı
toyota
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Skoda Felicia

İleti mamased » 19 Tem 2015, 19:57

1-otomatik cam kaç tl.2.kumandalı merkezi kilit kaç tl.3-araç tanıdıkda 1 ay once contaları değiştirdi 500 km uzun yola çıktı sorun yaşamadı.sorun çıkarırmı yakın zamanda.4-araç boyasız orjinal 93 favorit blackline 7000 tl civarı anlaşacağımı duşunuyorum.5-fanı açan kumanda yeri çalışmıyor bulunurmu.6-araçta kritik kontrol edilmesi gerekn yerler neresi.ozellikle motorda.
mamased
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti toyota » 19 Tem 2015, 20:07

1 otomatik cam ön iki cam için 300 TL gibi bir rakkam

2 Kumandalı merkezzi kilit 150 ila 250 TL arası marka modele ve montajını yapıcak elektirikçiye göre değişebilir.

3 Bu soruya yorum yapmak zor bilemiyorum kapak taşlandı mı kapak eğildimi hararete kalktıktan sonra mı conta değişti yapan usta nasıl yaptı bilemeyiz.

4 7.000 TL iyi bir rakkam çamurluk içleri arka amortisör kuleleri ve aracın altına bakılmalı çürük var mı diye.

5 Bulunur parçası bol bir araç

6 Bu soruya bende soru ile cevap vermek istiyorum Contası yeni değişmiş bir aracı 500 km yapıp sahibi neden satar acaba ?

Ama güvendiğiniz biri ise başka bir motor ustasına götürüp kontrol ettirebilirsiniz ön yargılı olmak istemiyorum.Bir de aracın vites geçişlerini kontrol edin.
Gökteki yıldızı ALLAH yerdeki yıldızı Almanlar bulmuştur.
Kullanıcı avatarı
toyota
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Skoda Felicia

İleti mamased » 19 Tem 2015, 20:17

vites geçişleri rahat kullandım bugun.baskı da kaçırma yok onuda test ettim.az çok araçtan anlarım içimin attığı bi araç.sahibide tanıdık mesai arkadaşım o açıdan guven veriyor aslında her daim yuzyuzeyiz.su haznesinde yağ durumuna ve ust kapağın kağındakikopuklenme durumu haricinde motor aksamında kontrol edebileceğim başka bir husus varmı.çekimi ve gidişi guzel.alttakımdan ses gelmiyor.ozellikle kasisli yolda kullandım sorun yok.araç 160 binde do
mamased
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir