Maalesef Savaş kapıda....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Maalesef Savaş kapıda....

İleti loveskoda » 08 Ekm 2007, 21:44

Maalesef savaşş kapıda...

ABD de okullarda okutulan ders kitaplarında Türkiye topraklarının sinop-hatay arasından bölündüğünü ve doğunun kürdistan olarak göründüğünü biliyormuydunuz?Angry

Bu şerrefsizler Türkiye yi bölmek için planlar yapıyorlar.(avcunu yalar aCensored kod.Censoredçocukları) bunun için PKK yı kullanıyorlar. Amaçları bizi kışkırtıp savaşa çekmek ondan sonra da toprak bütünlüğümüzü bozmak. (Censored)

Amerika da bütün haritalar üstte bahsettiğim gibi türkiye'yi bölünmüş gösteriyor ve bunu herkes biliyor  ve de görmezden geliniyor.......

Savaş yakındır...

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 08 Ekm 2007, 22:20

TÜRK MİLLETİ HİÇ BİRŞEYDEN KAÇMAZ  İSTEDİKLERİ SAVAŞSA ESİRGEMEYİZ
ANCAK ONLARIN İSTEDİĞİDE BU KAOS ORTAMI YARATMAK

SONUMUZ HAYROLSUN...
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 08 Ekm 2007, 22:29

Savaşa kalkarlarsa işleri biter aslında... Bor madenleri iç anadoluda, uranyum karadeniz dağlarında vs. ABD türkiyeye girerse dünya ayaklanır.

Ayrıca tüm türkiyedeki insanlar direnişe geçer. Kimse kadere razı olmaz.(umarım). Yani savaş çıkrsa 70milyon kişiyi öldürmeden bu ülkeyi bölemez. Bunu yaparsa da soykırım olur.Nuke
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 08 Ekm 2007, 22:36

Amerika'nın hedefinde Türkiye'yi görüyorum. Irak'a karşı peşmergeleri kullandı. Bize karşı da pkk yı dolayısıyla kürtleri kullanacak. Amerika'nın işinin çok zor olduğunu zannetmiyorum. doğuyu bir ayaklandırsın işi kolaylaşır zaten. ırak ta da aynı taktiği yapmadı mı? Milletimizin uyanık olup gaza gelmemesi lazım. tahriklere dikkat.

ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 08 Ekm 2007, 22:45

[quote="octa"]

Amerika'nın hedefinde Türkiye'yi görüyorum. Irak'a karşı peşmergeleri kullandı. Bize karşı da pkk yı dolayısıyla kürtleri kullanacak. Amerika'nın işinin çok zor olduğunu zannetmiyorum. doğuyu bir ayaklandırsın işi kolaylaşır zaten. ırak ta da aynı taktiği yapmadı mı? Milletimizin uyanık olup gaza gelmemesi lazım. tahriklere dikkat.

[/QUOTE]

Ancak doğuyu kullanamaz. Ordunun planı: doğudaki gençleri yine oraya asker yapmak ve doğulunun PKK dan nefret etmesini sağlamak. Böylece kendi evlatları şehit olan doğulu insanlar PKK nın yanında olmazlar.
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 08 Ekm 2007, 23:57

[quote="skoda-auto"][quote="octa"]

[/QUOTE]

Ancak doğuyu kullanamaz. Ordunun planı: doğudaki gençleri yine oraya asker yapmak ve doğulunun PKK dan nefret etmesini sağlamak. Böylece kendi evlatları şehit olan doğulu insanlar PKK nın yanında olmazlar.
[/QUOTE]
hiç te öyle değil. ben doğuda askerlik yaptım. bizim birliği diyarbakır'a sevkettiler. içimizdeki bütün doğuluları aldılar.onları götürmediler. hatta adamlar biz diyarbakır'a gidersek pkk ile karşı karşıya gelmeyiz. kardeşimize silah mı çekeceğiz, diyorlardı. doğuluları genelde batıya veriyorlar.  ayrıca amerikanın ırak ı bölmekteki asıl amacı kuzey ırak ı bize düşman yapmak. amacına da ulaşıyor gibi. bu amerika var ya çok tehlikeli birülke.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 09 Ekm 2007, 00:03

Ozaman hapı yuttuk! Zaten bölünmüş demektir eğer öyleyse.

Savaş kesinleşti desene...Cry
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti boranail » 09 Ekm 2007, 00:05

ARKADASLAR BÖYLE BİŞEY OLAMAZ HAİN PUSULARLA İNSANLARIMIZ ÖLÜYOR , ABD OYUNları bilmem ne oyunları ne zamana kadar seyirci kalcaz savaş sa savaş bunlar kendilerini birsey sanmaya basladı

boranail
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 09 Ekm 2007, 00:10

Aslında bunların topuna girmemiz lazım ne pahasına olursa olsun...Cry

Dünyanın en iyi ikinci(ABD den sonra) hava savunma sistemimizin olduğunu duymuştum...

Ancak kullanılan tanklar düz yolda kalıyor. Savaşa sadece gerilla taktiği ile girebiliriz. Ancak yeni teknoloji... Bizi tavuk gibi avlarlar.

Napcaz?!!!

METAL FIRTINA SERİSİNİ OKUYAN VAR MI?
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti boranail » 09 Ekm 2007, 00:15

abi bizim ruhumuz zekamız ve tabiki damarımızda taşıdığımız asil kanımız yüreğimiz yeter.
boranail
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti derude » 09 Ekm 2007, 01:04

Mübarek ayın şu son günlerinde Şırnak'tan tam 13 evimize ateş düştü. Hainler  tarafından şehit edilen 13 Aslanımıza Yüce Allah'tan rahmet diliyorum. Yüce Rabbimden; bu büyük gecenin- Kadir Gecesinin şehit ailelerine, yakınlarına ve hepimizin acısına bir nebzede olsa teselli olmasını ve bu gecede edilen duaların yaşanan bu acılara son vermesi temennisiyle... ALLAH Bİ DAHA YAŞATMASIN...

derude
CLASSIC
CLASSIC

İleti serkan82 » 09 Ekm 2007, 11:41

beyler ben rum kökenli bi türk vatandaşıyım eğer benim ülkeme fiili bi taruz olduğu süretce ne kürdü tanırım ne çerkezi tanırım... kanım burda son damlasına kadar devam
serkan82
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 09 Ekm 2007, 12:43

[quote="skoda-auto"]...Ancak kullanılan tanklar düz yolda kalıyor...[/QUOTE]

Katılmıyorum. Benim askerlik yaptığım birlikte de 1976 model Unimog araçlar vardı. "Bunlarla savaş mı olur ya" diye dşünürdük hep. Ta ki yepyeni araç, gereç, mühimmat, ...vb. şeyleri görene kadar.

[quote="skoda-auto"]...Ancak yeni teknoloji... Bizi tavuk gibi avlarlar.
Napcaz?!!!...[/QUOTE]

Hatırlatmakta fayda vaar diye düşünüyorum.

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar

Benim imân dolu göğsüm gibi serhaddim var

Ulusun, korkma, ne çıkar

Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar

Çanakkale' de de şartlar asla eşit değildi unutmayın arkadaşlar.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti trifaze » 09 Ekm 2007, 15:14

sevgili serkan82
 benim adimda serkan ve cerkezim.

amacim polemik degil ama...

cerkezi tanimana gerek yok onlar ulkelerine girmek isteyenlere kendilerini tanitirlar zaten. kaninin son damlasina kadar.
trifaze
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti YNG_1968 » 09 Ekm 2007, 16:18

[quote="trifaze"]sevgili serkan82
 benim adimda serkan ve cerkezim.

amacim polemik degil ama...

cerkezi tanimana gerek yok onlar ulkelerine girmek isteyenlere kendilerini tanitirlar zaten. kaninin son damlasina kadar.
[/QUOTE]

+1907

Ben de Çerkez'im ve Çerkez isminin bölücülük ile birlikte anılmasına da şiddetle karşı çıkarım.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, tüm ulusumuza başsağlığı dilerim...  
YNG_1968
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serkan82 » 09 Ekm 2007, 17:43

niyetim kimseyi kırmak değil lafın gelişi söylenmiş bi laftır kimse üstüne alınmasın diğer arkadaşlarda kusura bakmasın içim yanarak yazdım onları
serkan82
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustafa_mvk » 09 Ekm 2007, 17:49

ABD dediğin yahudilerin köpeği,yahudi dediğin ise Allahın bile lanetlediği bir millettir.Lanetlenmiş insanlarında Allah tarafından işleri rast gitmez.Hangi devlet sonsuza kadar egemenlik kurmuştur dünyada.Abd ninde sonu yaklaştı ve sonunu kendi elleriyle hazırlıyor.
mustafa_mvk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 09 Ekm 2007, 19:05

'HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ? ŞAŞARIM! KÜKREMİŞ SEL GİBİYİM BENDİMİ ÇİĞNER AŞARIM'
     ne olursa  olsun TÜRK  milleti bölünmeyecektir.

ALLAH TÜRKÜ SEVSİN VE KORUSUN...
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir