Uydunet KTV Teledünya keyfi uygulamaları

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Uydunet KTV Teledünya keyfi uygulamaları

İleti hetepe » 13 Ekm 2015, 07:52

Merhabalar arkadaşlarım,
İnternet ve TV hizmetini UYDUNET üzerinden alıyorum 1 yıldır...
Abone olurken taahhüt edilen TV kanalları, bilgi verilmeden, keyfi olarak yerleri değiştiriliyor, kimi kanallar (Flash TV, Kanaltürk, Samanyolu TV...) siliniyor...
4440126 telefonunu aradığımda kimi zaman hiç açılmıyor, kimi zaman açılıp, yanıt alınmıyor...
En son aradığımda ise çıkan operatör bahsi geçen kanalların keyfi olarak kapatıldığını, bunun, yönetim kurulu kararı olduğunu, müşterinin birşey yapamayacağını, bunlarla yetinmesi gerektiğin anlatan bir izahatta bulundu.
Müşteri olarak ne yapabilirim sizce?
Ben 2 senelik taahhüdüme uyup, aylık ücretini öderken, UYDUNET in hizmet taahhüdünü yerine getirmemesinin cezai bir yaptırımı var mıdır?Bu yaptırım nasıl sağlanabilir?
Siz olsanız ne yaparsınız???
Teşekkürler.

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti hetepe » 13 Ekm 2015, 09:15

Uydunet KTV Teledünya almayın, önermiyorum.
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti skodaizm » 13 Ekm 2015, 12:21

Engin kardeşim.

Sadece uydunet mi? Digitürk teledünya türkcell tv kablonet vs. vs. uzar gider. Uydu trasponderlerinden de silmeye başlarlar yakında.

Boşuna kendini yorma burası öbür cenahtan daha beter. Aynı şeyleri buraya yazsam umursayan burada hiç çıkmaz. Biz olanı biteni irdelesek de birçoğu durumdan memnun ve umurunda da değil zaten.
'' Durmak yok yola devam'' zihniyeti hakim

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti simurg66 » 13 Ekm 2015, 12:22

Engin bey size sonuna kadar katılıyorum. Maalesef bizde bazen orman kanunları geçiyor. Daha çooook mesafe katetmemiz lazım çok...
simurg66
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: bozoklu
Arabanız: Fabia 1.4 Choice

İleti hetepe » 13 Ekm 2015, 13:54

simurg66 yazdı:Engin bey size sonuna kadar katılıyorum. Maalesef bizde bazen orman kanunları geçiyor. Daha çooook mesafe katetmemiz lazım çok...
Onu öğrendik de artık, şunu farkettim ki, iğneden ipliğe her kuruluşa iyice yerleşmişler, karşılarında kalan birşey yok artık....
skodaizm yazdı:Engin kardeşim.

Sadece uydunet mi? Digitürk teledünya türkcell tv kablonet vs. vs. uzar gider. Uydu trasponderlerinden de silmeye başlarlar yakında.

Boşuna kendini yorma burası öbür cenahtan daha beter. Aynı şeyleri buraya yazsam umursayan burada hiç çıkmaz. Biz olanı biteni irdelesek de birçoğu durumdan memnun ve umurunda da değil zaten.
'' Durmak yok yola devam'' zihniyeti hakim

Bu forum dediğin gibi çoktan bitik, yazdığın soruya ya 1 ay sonra, yada hiç yanıt gelmez...gelen yanıtın da yönü bellidir...Buna benzer konulardan çıkan tartışmalarla çok üye ayrıldı biliyorsun...
yine de platformu kullanma açısından yazmış olalım, tekrar teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti mzffrpkr » 13 Ekm 2015, 16:20

Arkadaşlar benim İzmir'de Digitürk ana bayiliğim var bahsi geçen kanallar bizde de kapandı. Yanlı medya olarak yada içeriklerinde ki yayınlarının sağlıklı olmadığı bildirtildi ve yayınlar kapatıldı. Hatta çocuk paketimizin içindeki yumurcak tv.ye kadar kapatıldı. Yumurcak tw de ne olabilir diye düşünür insan fakat böyle. Şimdi iktidara karşı gelecek bir güç bulunmuyor bizlerde ne kadar karşıtı olsakta bu duruma karşı gelememekteyiz. Biz bir bayiyiz sonuçta ve bize gelen talimata göre iş yapıyoruz. Yasal yaptırımına gelince ise hiç bir şey yapamıyorsunuz. Kanal ekleme ve silme gibi hakları size imzalattıgı o küçük yazılarda var. Kendi bayim olmasına rağmen yasal bir yaptırımı olsun isterdim. Çünkü güçlü olan kazanır güçsüz olan kaybeder. Bu ülkede bu zihniyet yüzünden inasnlar ne sesini cıkartır olabildi. Nede hakkını savunabildi. Tek sorumlusu hükümet ve yandaşları arkadaslar. Üzücü ama istedikleri kanalları kapatıp açma hakları var. Siyasi paylaşım yada bir siyasi grubu temsil etmiyorum yazımda da bir kesimi hedef almıyorum. Sorunun cevabı budur.
Forza Göztepe!!
mzffrpkr
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Muzaffer Peker
Nereden: İzmir
Arabanız: Skoda Fabia

İleti hetepe » 14 Ekm 2015, 07:11

Buranın yöneticisi de aynı kafada zaten...ama pek ilgilenmediği için böyle atıp tutana bir şey yapmıyor...eskiden olsa....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti mustklc » 15 Ekm 2015, 13:18

Flaş i da mi kaldirmislar? Millet neye bakıp halay çekecek şimdi?
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti umutgiray » 15 Ekm 2015, 15:00

hetepe yazdı:Merhabalar arkadaşlarım,
İnternet ve TV hizmetini UYDUNET üzerinden alıyorum 1 yıldır...
Abone olurken taahhüt edilen TV kanalları, bilgi verilmeden, keyfi olarak yerleri değiştiriliyor, kimi kanallar (Flash TV, Kanaltürk, Samanyolu TV...) siliniyor...
4440126 telefonunu aradığımda kimi zaman hiç açılmıyor, kimi zaman açılıp, yanıt alınmıyor...
En son aradığımda ise çıkan operatör bahsi geçen kanalların keyfi olarak kapatıldığını, bunun, yönetim kurulu kararı olduğunu, müşterinin birşey yapamayacağını, bunlarla yetinmesi gerektiğin anlatan bir izahatta bulundu.
Müşteri olarak ne yapabilirim sizce?
Ben 2 senelik taahhüdüme uyup, aylık ücretini öderken, UYDUNET in hizmet taahhüdünü yerine getirmemesinin cezai bir yaptırımı var mıdır?Bu yaptırım nasıl sağlanabilir?
Siz olsanız ne yaparsınız???
Teşekkürler.
mustklc yazdı:Flaş i da mi kaldirmislar? Millet neye bakıp halay çekecek şimdi?

"Anarşikler siziiiiii" derler sonra bak
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir