Merhabalar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Merhabalar

İleti Satli » 05 Oca 2016, 23:21

Belkide ilk üye olduğum otomotiv ile ilgili forum . 2007 senesi zaman hızlı geçiyor o zamanlar lisede okuyan ehliyeti olmayan Octavia A5 sahibi olmuştum. Bir çok konu bilgiyi belkide buradan öğrendim aklıma geldi sonra bir çok araç değiştirdim . Ama hala unutamam :) ilk arabamdı seneler sonra merhaba demek geldi . O zamanlar pek buluşma olmazdı biraz inceledim buluşmalar filan oluyor artık . Antalya'da yaşıyorum artık görüşmek tanışmak isterim. Forumun artık yakın takipçisi olacağım :)

Kullanıcı avatarı
Satli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Salih Fikret Atlı
Nereden: Antalya
Arabanız: Seat Leon TDI DSG, Seat İbiza Cupra

İleti Laz » 21 Oca 2016, 17:19

Slm ben size bu ustayı önermem arabam 15gun kaldı burda dünya paramı aldı ama yine sorunu hallatememii şampiyon oto var oraya verdim birsaaatte sorunu hallettiler skoda arabanız varsa veli baba sanayi sitesi şampiyonu oneririm
Laz
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ahmet demirci
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda

İleti Laz » 21 Oca 2016, 17:23

Benden size tavsiye kesinlikle yaramaz bir yer skoda arabanız varsa şampiyon otoya gitin benim sorunumu cozumedi musa usta kendi yaptığı hatatan dolayı şampiyon otoya gittim hemen hallttiler sağolsun kesinlikle lider otoyu önermem benim canım yandı sizinki yanmasin
Laz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Laz » 21 Oca 2016, 17:25

Merhaba lar herkese kesinlikle lider otoyu tavsiye etmem benim canım yandı sizinki yanmasın skoda diyince sanpiyoyon oto velibabada süper yer gerçek skoda ustası benden size tavsiye
Laz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aslan_1960 » 22 Oca 2016, 21:33

Ahmet kardeşim şampiyon otonun reklamını yapıyorsun gibi geldi bana.Skodası olan arkadaşlar kimin iyi usta kimin kötü usta olduğunu biliyor.Önce yeni üye olmuşsun kendini tanıt,hoş geldin aramıza diyelim dimi.Paldır küldür dalmışsın.
aslan_1960
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sarper Yalçınkaya
Nereden: Aydın
Arabanız: Skoda forman glx

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir