Trafikte en gıcık hareketler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Trafikte en gıcık hareketler

İleti suppiluliuma » 11 Ekm 2007, 22:54

Arkadaşlar, hadi herkes trafikte en gıcık olduğu hareketleri yazsın.
Benimkiler:
- Gereksiz yere arka sis farlarını yakma
- Sıkışık trafikte emniyet şeridini kullanma
- Ambulans arkasından gazlamak için şerit değiştirme
- Yoğun trafikte tehlikeli makas yapma
- Sollamaya çıkmışken birinin arkadan selektör yapması
- Arka tamponuma iyice yaklaşıp yol istemesi
- Trafikte önümdeki araçla takip mesafesi bırakmışken geyiğin birinin önüme girmesi
Şimdilik aklıma gelenler bunlar, daha ilave yapılabilir.

suppiluliuma
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 11 Ekm 2007, 22:56

Tabiiiki, hepsi gıcık ama en gıcığı güvenli takip mesafesi bırakmışken önüme atlaması bi kabağın....LOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti konevi1 » 11 Ekm 2007, 23:39

sinyal vermeden ani dönüşler,
lüzumsuz slalomlar yapma ve aynı lambada buluşma,

2007 Octavia MPİ
Kullanıcı avatarı
konevi1
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia 2007 A5 kasa MPİ

İleti AV-2006 » 11 Ekm 2007, 23:44

Kırmızıda beklerken sarı yanar yanmaz arkadakinin CARLAMASI..Angry

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti ahmetva » 12 Ekm 2007, 00:28

minibüslerin yol ortasında pat diye durup yolcu alması
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti necx28 » 12 Ekm 2007, 00:33

Tali yoldan çıkarken yoğun bir anayolda ilerleyen trafikten kimsenin yol vermemesi, araba kullanırken birşeyler okuyanlar, müziği sonuna kadar açıp alkışla tempo tutanlar...
necx28
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 12 Ekm 2007, 00:44

arka sis lambası sadece sol stopta ve bir adettir...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 12 Ekm 2007, 01:04

[quote="skodacı"]arka sis lambası sadece sol stopta ve bir adettir...[/QUOTE]
skoda hatta wv için böyle..

iki adet bulunduran markalarda var
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 12 Ekm 2007, 02:43

arkadakinin yeşil ışık yanar yanmaz kornaya basması, gece arkamdakinin uzun hüzmeli farlarını devamlı açık tutması, ben herhangi bi yerde trafiğe uyarak bir sebepten dolayı sıranın bana gelmesini beklerken gelip bnm önüme geçmesi (ki bu madde için 2 kere adam dövmüştüm), ışıkta beklerken önümdekinin önündeki araçla bir kamyon mesafesi kadar mesafede durup sonra ağar ağar ilerlemesi, giden arabanın önüne atlayan kızlar ve koşmaları gerekn yerde dahada yavaş haraket eden tipler, arkadan el kol haraketi yapanlar, önümdeki araçla aynı hızda giderken ve geçilecek veya yol verilebilecek imkan yokken devamlı selektör yapanlar, kırmızı ışıkta önde dururken yanına bi veletin gelip sana bakarak gaz vermesi, tam ışık yeşil olupta ben kalktığım zaman önümden vıjt diye bi aracın geçmesi, sinyal veripte yol istediğimi belli ettiğimde yanımdaki aracın tampununu yalarcasına yanaşan ve bana yol vermemek için binbir türlü cambazlık yapanlar, seyir halindeyken cep telefonuyla konuşanlar, ve bnm için en önemli madde benden yol isteyen doğan görünümlü şahinler bunlara gıcık olurum hayatta tahammülüm yoktur hele ki araç doğan görünümlü şahin olunca ona tozumu yutmak düşer arkadan kapatmaya çalışır ama yetişemez iice deli olur bunlar bnm en uyuz olduğum şeyler biraz fazla oldu hatta belki !ee daha ne olucakti ki !' diyenlerde olabilir ama napiyim bunlar işte LOL
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 12 Ekm 2007, 03:22

münibüsçülerin yol vermemesi
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti SKODA ATEŞİ » 12 Ekm 2007, 11:32

[quote="silverlinemania"]arkadakinin yeşil ışık yanar yanmaz kornaya basması, gece arkamdakinin uzun hüzmeli farlarını devamlı açık tutması, ben herhangi bi yerde trafiğe uyarak bir sebepten dolayı sıranın bana gelmesini beklerken gelip bnm önüme geçmesi (ki bu madde için 2 kere adam dövmüştüm), ışıkta beklerken önümdekinin önündeki araçla bir kamyon mesafesi kadar mesafede durup sonra ağar ağar ilerlemesi, giden arabanın önüne atlayan kızlar ve koşmaları gerekn yerde dahada yavaş haraket eden tipler, arkadan el kol haraketi yapanlar, önümdeki araçla aynı hızda giderken ve geçilecek veya yol verilebilecek imkan yokken devamlı selektör yapanlar, kırmızı ışıkta önde dururken yanına bi veletin gelip sana bakarak gaz vermesi, tam ışık yeşil olupta ben kalktığım zaman önümden vıjt diye bi aracın geçmesi, sinyal veripte yol istediğimi belli ettiğimde yanımdaki aracın tampununu yalarcasına yanaşan ve bana yol vermemek için binbir türlü cambazlık yapanlar, seyir halindeyken cep telefonuyla konuşanlar, ve bnm için en önemli madde benden yol isteyen doğan görünümlü şahinler bunlara gıcık olurum hayatta tahammülüm yoktur hele ki araç doğan görünümlü şahin olunca ona tozumu yutmak düşer arkadan kapatmaya çalışır ama yetişemez iice deli olur bunlar bnm en uyuz olduğum şeyler biraz fazla oldu hatta belki !ee daha ne olucakti ki !' diyenlerde olabilir ama napiyim bunlar işte LOL[/QUOTE]

ahanda hepicii daha ne yazalımki en güzel maddede zaten doğan görünümlü şahinlerin yol istemesi bazende önünde yokuş olduğu zamanlar yol istiyolar 3.viteste gidiyon ama geçemiyolar seni adamlar köpürüyo  (hahahah)LOL
SKODA ATEŞİ
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 12 Ekm 2007, 13:58

BAYANLAAARRR.... TELEFONLA KONUŞUP AYNADA MAKYAJ YAPAN ZİLLİLER......
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti trifaze » 12 Ekm 2007, 14:26

tek derdim var hepsine alistimda
bu yaya gecitleri beni olduruyor Angry

trifaze
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti suppiluliuma » 12 Ekm 2007, 18:11

Arkamda araba yokken labunyanın tali yoldan önüme fırlaması, beni haybeye fren yapmaya zorlaması. Hem kendi stres yapıyor, hem beni geriyor. Lavuk iki saniye beklese rahat rahat çıkacak ama yok, illa atlayacak. Böyle çok oluyor, aptalca değil mi?
suppiluliuma
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 12 Ekm 2007, 18:22

[quote="AV-2006"]Kırmızıda beklerken sarı yanar yanmaz arkadakinin CARLAMASI..Angry[/QUOTE]
hangi sarı buradakiler yayaya kırmızı yanarken ardından bize sarı yanacak diye bekleyemiyorlar bile basıyorlar kornayı...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Rize

İleti aytekin041 » 12 Ekm 2007, 19:19

[quote="skoda-auto"]BAYANLAAARRR.... TELEFONLA KONUŞUP AYNADA MAKYAJ YAPAN ZİLLİLER...... [/QUOTE]
bayanlara ayrı şerit lazımBig%20smile
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti lazianke » 12 Ekm 2007, 19:22

[quote="aytekin041"][quote="skoda-auto"]BAYANLAAARRR.... TELEFONLA KONUŞUP AYNADA MAKYAJ YAPAN ZİLLİLER...... [/QUOTE]
bayanlara ayrı şerit lazımBig%20smile[/QUOTE]
bu fikriniz nobele aday...Smile
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Rize

İleti aytekin041 » 12 Ekm 2007, 19:24

[quote="lazianke"][quote="aytekin041"][quote="skoda-auto"]BAYANLAAARRR.... TELEFONLA KONUŞUP AYNADA MAKYAJ YAPAN ZİLLİLER...... [/QUOTE]
bayanlara ayrı şerit lazımBig%20smile[/QUOTE]
bu fikriniz nobele aday...Smile
[/QUOTE]
hocam  hep diyolar  bayanlar çok dikkatli kullanıo die tamam  olabilir  ancak istisnalar kaideyi bozmaz ...

ve gördüğüm bayanların çoğu arabayı zor kaldırıyor.
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir