Trafikte en gıcık hareketler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Trafikte en gıcık hareketler

İleti PERTT » 12 Ekm 2007, 21:05

modıfıyesız arabayla sekıl yabmaya calısan kekolara kıl olmuom guluom :):):):) hele doblo kangoyla kendılerını kaybedıolar yaa puhahaha

PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti she_devil » 15 Oca 2008, 14:43

[quote="aytekin041"][quote="lazianke"][quote="aytekin041"][quote="skoda-auto"]BAYANLAAARRR.... TELEFONLA KONUŞUP AYNADA MAKYAJ YAPAN ZİLLİLER...... [/QUOTE]
bayanlara ayrı şerit lazımBig%20smile[/QUOTE]
bu fikriniz nobele aday...Smile
[/QUOTE]
hocam  hep diyolar  bayanlar çok dikkatli kullanıo die tamam  olabilir  ancak istisnalar kaideyi bozmaz ...

ve gördüğüm bayanların çoğu arabayı zor kaldırıyor.
[/QUOTE]

valla bu yorumlarınıza çok gülüyorum...ukalalık yapmış olmayayım ama bir bayan olarak benim diyen şöfore taş çıkartırım o yüzden genelleme yapmayalım lütfen Angry

ayrıca bayanlar daha dikkatli evet istatistiklere de bakarsanız kazaların çoğu erkek sürücülerin ben en iyiyim demesinden dolayı oluyorLOLLOLLOL
she_devil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 15 Oca 2008, 15:58

ben anayoldayım. adamın biri de köprünün üstünden ana yola girecek. trafik yoğun, ben de o da hızlıyız. son sürat anayola giriş yapıyor. yavaşlar herhalde diye düşündüm. kafa kafaya gireceğiz. acı bir fren yaptım durdum. adama baktım, radyoyla oynuyor. olayın hiç farkında bile değil. gel de gıcık olma.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 15 Oca 2008, 18:19

[quote="ali"]ben anayoldayım. adamın biri de köprünün üstünden ana yola girecek. trafik yoğun, ben de o da hızlıyız. son sürat anayola giriş yapıyor. yavaşlar herhalde diye düşündüm. kafa kafaya gireceğiz. acı bir fren yaptım durdum. adama baktım, radyoyla oynuyor. olayın hiç farkında bile değil. gel de gıcık olma.[/QUOTE] İndirip Dövmedin mi Adamı? ConfusedLOL
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 15 Oca 2008, 18:36

[quote="bLaCkmaiL"]İndirip Dövmedin mi Adamı? ConfusedLOL[/QUOTE]

Dövsen ne olacak ki? Eşşeği de dövüyorlar ama hep bildiği gibi gidiyor.Wink
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti hakanerdogan » 15 Oca 2008, 18:46

[quote="lazianke"][quote="aytekin041"][quote="skoda-auto"]BAYANLAAARRR.... TELEFONLA KONUŞUP AYNADA MAKYAJ YAPAN ZİLLİLER...... [/QUOTE]
[/QUOTE]

bu fikrin yılını ilan ederdim ben elimde olsa.

annemi optimuma götürdüm. 1.5-2 saatlik işi vardı. bende arabada bekliyim anne dedim. çözmem gereken sorular var.

neyse ben direksiyona dayadım kitapçığı soru çözmeğe başladım. bayanın biri geldi önümdeki 93-94 beyaz vectrasına bindi. önü benim arabaya bakıyor, karşılıklı park etmişiz. bu geri geri çıkacak.

kafamı kaldırmazdım ya, kadının arabasının camı buz tutmuş, camı içerden silmeye çalışıyor, su falan püskürtüyor. (suyu antifirizli belli, benimki don...)

geri geri çıkacak, bi vitese geçirdi ama ben emin olamadım, neyse Allahtan geri vitese takmış, amanın bi bağırtıyor arabayı, son gaz verip yarım debriyaj yaparak geri geri çıktı.

ama dönemiyor, arkada da araba var. geri geri direksiyonu çevirip çıkmayı akıl edemiyor hanım efendi.

tam 6 dakika seyrettim bu hanımı sonunda dönüş mesafesini yakaladığını zannetti. 1 e aldı, tam sağ yaptı ve harekete geçti son gaz, ve tam sol çapraz önümdede bi tane Dacia Logan MCV var. yepyeni, ya 2 ya 3 günlük... tekerleri bile kirlenmemiş...

bu hanım dönerken bu loganın önünü sıyırtıp çatır çutur döndü... plakasını falan söktü loganın, tamponuna derince yarık açtı....

bişey olmamış gibi devam etti.

bende plakasını aldım, dacianın sileceğe sıkıştırdım. adamın yepyeni arabasına ilk gününde vurdular. sora camından baktım 155 km deydi daha...

bayanların trafiğe çıkabileceği ayrı bi güzergah belirlense, belli saatlerde çıksalarda bizde ona göre önlemimizi alsak.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti AV-2006 » 15 Oca 2008, 20:35

[quote="hakanerdogan"] [quote="lazianke"][quote="aytekin041"][quote="skoda-auto"]BAYANLAAARRR.... TELEFONLA KONUŞUP AYNADA MAKYAJ YAPAN ZİLLİLER...... [/QUOTE]
[/QUOTE]

bu fikrin yılını ilan ederdim ben elimde olsa.

annemi optimuma götürdüm. 1.5-2 saatlik işi vardı. bende arabada bekliyim anne dedim. çözmem gereken sorular var.

neyse ben direksiyona dayadım kitapçığı soru çözmeğe başladım. bayanın biri geldi önümdeki 93-94 beyaz vectrasına bindi. önü benim arabaya bakıyor, karşılıklı park etmişiz. bu geri geri çıkacak.

kafamı kaldırmazdım ya, kadının arabasının camı buz tutmuş, camı içerden silmeye çalışıyor, su falan püskürtüyor. (suyu antifirizli belli, benimki don...)

geri geri çıkacak, bi vitese geçirdi ama ben emin olamadım, neyse Allahtan geri vitese takmış, amanın bi bağırtıyor arabayı, son gaz verip yarım debriyaj yaparak geri geri çıktı.

ama dönemiyor, arkada da araba var. geri geri direksiyonu çevirip çıkmayı akıl edemiyor hanım efendi.

tam 6 dakika seyrettim bu hanımı sonunda dönüş mesafesini yakaladığını zannetti. 1 e aldı, tam sağ yaptı ve harekete geçti son gaz, ve tam sol çapraz önümdede bi tane Dacia Logan MCV var. yepyeni, ya 2 ya 3 günlük... tekerleri bile kirlenmemiş...

bu hanım dönerken bu loganın önünü sıyırtıp çatır çutur döndü... plakasını falan söktü loganın, tamponuna derince yarık açtı....

bişey olmamış gibi devam etti.

bende plakasını aldım, dacianın sileceğe sıkıştırdım. adamın yepyeni arabasına ilk gününde vurdular. sora camından baktım 155 km deydi daha...

bayanların trafiğe çıkabileceği ayrı bi güzergah belirlense, belli saatlerde çıksalarda bizde ona göre önlemimizi alsak.
[/QUOTE]

Anlatım yine süper.Son parağrafına aynen imzamı atarım..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti silverlinemania » 15 Oca 2008, 20:54

aaaa bayanlara laf yok arkadaşlar onlar usta şoförler kazaya sebebiyet verip arkalarına bile bakmadan kaçarlar en soldan en sağa ani bir dönüş yaparak sapağı kaçırmamak için yanlarında ve arkalarında olan yüzlerce kişinin hayatını tehlikeye atarlar e-5 te 120 130 km hızla giderken arkadan çantasını alır bi sigara çıkarır ve onu iki eliyle yakmaya çalışır ve bu arada araba nerdeyse 50 metre boyunca kendi bildiği gibi gider arkadan yandan sağdan soldan korna sesleri gelir ama hiç üstüne alınmaz sigarayı yakar ve yoluna devam eder sıkışık trafikte dikiz aynasını dudaklarına göre ayarlarlar ve rujlarını tazelerler arkadan gelen korna sesleri onları hiç mi hiç rahatsız etmez gene e-5 te orta şeritten 60 70 km hızla giderler ve göğüsleri direksiyona yapışıktır arkadan seletör yapanlara onlara özel olan bi geç deme sistemleri vardır buda şöyle olur cam initanayla açılır sol kol olabilidğince dışarı çıkarılıp geç geç diye el haraketi yapılır ve bu haraket sırasında araba orta şeritte bi sağa bi sola gitmeye başlar bazen yolun daraldığı yerlerde yan yana giderken kendi şeridinin bittiğini fark ederler ve solundaki aracı sıkıştırıp sol şeride geçerler yani kısacası tamamen trafik canavarı denilen şeyi kadınlar ve genç yaştaki erkek sürücüler oluşturmaktadır ama %90 gibisini kadınlar oluşturur çünkü refleksleri erkeklerinkine göre daha zayıftır aramızda bayan sürücülerde var ve bunları kesinlikle kabul etmiceklerdir şimdiden söylüyorum 'kadınlar usta şofördür' .....
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 15 Oca 2008, 21:08

yok abi olmaz bayandan şöfor olmaz... %1 belki...

ya bide kabul etmiyorlar yok biz şöyle dikkatliyiz böyle uyuyoruz kurallara...

kurallara uy iyide, park etmenin, yolda gitmenin de  yazılı kuralı mı olacak!!!

bunları bilme, kurallara uy... kuralları öğretsen 3 yaşındaki bebeler de uyar...

ışık yandı yeşil oldu, hemen asılmadım kornaya bekledim hani kıroluk yapmayım diye... ateş kırmızı 2008 A3... yav yürümüyor... selektör yaptım daha ilerlemiyor...

asıldım kornaya... elinde ne varsa göremedim tam bıraktıda yürüdü... geçerken de baktım kafayı çevirip, bide laf sayıyor bana!!!

kadınlar için ayrı bi trafiğe çıkma tüzüğü düzenlenmeli.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti sungurlulu73 » 15 Oca 2008, 21:22

[quote="lazianke"][quote="aytekin041"][quote="skoda-auto"]BAYANLAAARRR.... TELEFONLA KONUŞUP AYNADA MAKYAJ YAPAN ZİLLİLER...... [/QUOTE]
[/QUOTE] şerit fikrine kesinlikle katılmıyorum.bayanlara özel karayolu lazımmm.
sungurlulu73
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 15 Oca 2008, 21:53

ya da bayan sürücü görünce kornaya basılı tutacan. geçene kadar. kadın paniklesin dikkat etsin. aradaki mesafeyi arttırana kadar.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 15 Oca 2008, 22:06

[quote="she_devil"][quote="aytekin041"][quote="lazianke"][quote="aytekin041"][quote="skoda-auto"]BAYANLAAARRR.... TELEFONLA KONUŞUP AYNADA MAKYAJ YAPAN ZİLLİLER...... [/QUOTE]
[/QUOTE]
hocam  hep diyolar  bayanlar çok dikkatli kullanıo die tamam  olabilir  ancak istisnalar kaideyi bozmaz ...

ve gördüğüm bayanların çoğu arabayı zor kaldırıyor.
[/QUOTE]

valla bu yorumlarınıza çok gülüyorum...ukalalık yapmış olmayayım ama bir bayan olarak benim diyen şöfore taş çıkartırım o yüzden genelleme yapmayalım lütfen Angry

ayrıca bayanlar daha dikkatli evet istatistiklere de bakarsanız kazaların çoğu erkek sürücülerin ben en iyiyim demesinden dolayı oluyorLOLLOLLOL
[/QUOTE]

evet evet sizin şöförlüğünüzü bursada çok gördüm deeermişim :)

şu ana kadar gördüğüm en iyi bayan şöför  "fabiatou" google de veya youtube da arattırın görün bu bayan nasıl araç kullanıyor diye..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti ilk aşk » 16 Oca 2008, 00:17

tamponuma yapışan ve sinyalsiz dönüş yapan sürücülere buradan selamlarımı iletiyorum

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 16 Oca 2008, 00:21

[quote="ilk aşk"]

tamponuma yapışan ve sinyalsiz dönüş yapan sürücülere buradan selamlarımı iletiyorum

[/QUOTE]

aynen bende ....Clap
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti alwaysloser » 16 Oca 2008, 00:31

bi bayan yeni hareket ediyo önünde belediye otobüsü bayan otobüsü geçecekken arkadan gelene bakmadı ve tam hareket ederken arkasından gelen dolmuşla belediye otobüsü arasında kalır ve sıkışır kurtulmak içinde gaza basar ama nafile sıkıştı bikere kurtulmak için gaza bastığında da 1 metre sürtündü dolmuşla belediye otobüsüne orada kaldı garibim
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti abarigandimuti » 16 Oca 2008, 00:33

Sevgili Arkadaşlar,

Hepiniz de bilirsiniz ki; hanzoluğun, öküzlüğün, terbiyesizliğin, şiddete eğilimin ve bunun gibi birçok pislik huyun cinsiyeti yoktur.

Takdir edirsiniz ki, bu tipteki karaktersizler sigortayı attırıyor bizde...

Tamam, bayanların kötü kullananı çok kötü kullanıyor. Tehlike saçanları da var. Amatör bile denemez bazılarına... Keşke hiç direksiyon başına geçmeseler!!!... dedirtiyor bazıları...

Ama ben, ( 18 yıldır sürücüyüm ve 38 yıldır bu dünyadayım ) yukarıda saydığım ve saymayı unuttuğum karakter özelliklerine haiz bir bayan görmedim henüz trafikte...
abarigandimuti
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 16 Oca 2008, 01:43

ara yoldan çıkar arkadaş acelesi  var belli sonra da yavaş yavaş ilerler ben buna deli olurum t5 gibi kourumalı bir araba yaptırıp bunlara geçirmek isterim hep Evil%20Smile
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti umt_d » 16 Oca 2008, 01:46

[quote="abarigandimuti"]Sevgili Arkadaşlar,

Hepiniz de bilirsiniz ki; hanzoluğun, öküzlüğün, terbiyesizliğin, şiddete eğilimin ve bunun gibi birçok pislik huyun cinsiyeti yoktur.

[/QUOTE]

Bunların hepsi erkeklerde var kadınlarda yok hiçirisi =)
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir