Kamyoncuyuz dediler lafı döşediler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kamyoncuyuz dediler lafı döşediler

İleti yesimm » 17 Ekm 2007, 01:36

[quote="hakanerdogan"]o da o bakanların terbiyesizliği. [/QUOTE] kac bayan surucu bu tacızlerden korkup panıge kapıldı kaza yabtı bılıyormusnuzAngry

yesimm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yesimm » 17 Ekm 2007, 01:37

[quote="integraL"][quote="yesimm"][quote="hakanerdogan"][quote="yesimm"]tamamen karsıyım bu sekılde hanzo laflara hıc sevmıyorum[/QUOTE]

trafikte bir kamyonun yakıt deposunun üzerinde ''Sen doldur ben içeyim'' yazıyordu. Gördüm, gülümsedim, hoşuma gitti.

Ne var yani, şimdi bunları yazan hanzo mu oluyor? Adamların hayatları, ömürleri yollarda tükeniyor. Bırakda yazsın o kadarını... Yolların asıl sahibi onlar.
[/QUOTE] bayan suruculere kotu gozle bakıolar sureklı [/QUOTE]
ya yalarım yutarım yavrum falan yazmıyoki kötü gözle bakmanın sebebide bence tamamen bayanların düz yolda bile trafiği kaosa sürüklemeleridir bence
[/QUOTE] temkınlı kullanmak sucmuu
yesimm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PERTT » 17 Ekm 2007, 01:39

SEVERIM KAMYONCU YAZILARINI HEB SIRAMA KAZIRDIM ONLARI HEYTT BEE
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti integraL » 17 Ekm 2007, 01:43

[quote="PERTT"]SEVERIM KAMYONCU YAZILARINI HEB SIRAMA KAZIRDIM ONLARI HEYTT BEE[/QUOTE]
bizim sınıftada bi çocuk vardı lisede hep sırasına böyle damardan şeyler falan yazardı kamyoncu yazıları aynı senin kafadan Tongue
integraL
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 17 Ekm 2007, 01:44

[quote="PERTT"]SEVERIM KAMYONCU YAZILARINI HEB SIRAMA KAZIRDIM ONLARI HEYTT BEE[/QUOTE]

bende CD kalemleriyle yazıyordum. Bi gün tarihçi birol vardı, gördü, sınıf öğretmeniydi tabi bu, sildirdi hepsini...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti PERTT » 17 Ekm 2007, 01:45

[quote="hakanerdogan"][quote="PERTT"]SEVERIM KAMYONCU YAZILARINI HEB SIRAMA KAZIRDIM ONLARI HEYTT BEE[/QUOTE]

bende CD kalemleriyle yazıyordum. Bi gün tarihçi birol vardı, gördü, sınıf öğretmeniydi tabi bu, sildirdi hepsini...
[/QUOTE] ben butun sınıfınkılerı zımpara yabmak zorunda kaldım CryCry
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 17 Ekm 2007, 01:54

bende kolonya döküp üstlerine, sonrada silgiyle deli gibi üstlerinden geçiyordum, silgi ısınıp eriyodu falan...

madem lise muhabbeti açıldı bendede taze zaten, Almanca dersiydi Aysun diye biri giriyodu, pek öle öğrenciden haberdar bi tip değildi zaten. Yanımda Ali vardı o ders tabi ali de yaramaz bişey... adam geçen sene karne falan yapıyo diye duydum. hatta herif sınıf listesinden kendi adını çıkartıp yeni bi liste hazırlamış, onu defterin içine koyup asardı yok falan yazılmazdı.

adam pet şişeye ispirto doldurup gelmiş. sıranın üzerine sen ispirtoyu dök, kibriti çak, sıranın üzerinde ateş yanıyo. ben korkuyom yanacak diye bi tarafım kaçamıyomda hoca arkası dönük tahtaya bişiler yazıyo.

mor mavi yanıyo ateş. kitap vuruyom, çanta vuruyom sönmüyo. hoca bi dönse direk disiplindeyiz... kızın biri çantasından su çıkarttı tam içecekken ben sessizce elinden alıverdim suyu boşalttım sıraya. 4 kişi birden ayağa kalktık tabi pantolonlar yaş... sıranın üstüde kapkara... hoca döndü baktı noluyo falan dedi bizimkiler oyaladı tabi öle geçiştirdik...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti infinity_21 » 17 Ekm 2007, 02:30

kamton arkası yazılarıda bır sanattır cok ınce mesaj ve ders verır
infinity_21
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PERTT » 17 Ekm 2007, 02:37

Ouch[quote="hakanerdogan"]bende kolonya döküp üstlerine, sonrada silgiyle deli gibi üstlerinden geçiyordum, silgi ısınıp eriyodu falan...

madem lise muhabbeti açıldı bendede taze zaten, Almanca dersiydi Aysun diye biri giriyodu, pek öle öğrenciden haberdar bi tip değildi zaten. Yanımda Ali vardı o ders tabi ali de yaramaz bişey... adam geçen sene karne falan yapıyo diye duydum. hatta herif sınıf listesinden kendi adını çıkartıp yeni bi liste hazırlamış, onu defterin içine koyup asardı yok falan yazılmazdı.

adam pet şişeye ispirto doldurup gelmiş. sıranın üzerine sen ispirtoyu dök, kibriti çak, sıranın üzerinde ateş yanıyo. ben korkuyom yanacak diye bi tarafım kaçamıyomda hoca arkası dönük tahtaya bişiler yazıyo.

mor mavi yanıyo ateş. kitap vuruyom, çanta vuruyom sönmüyo. hoca bi dönse direk disiplindeyiz... kızın biri çantasından su çıkarttı tam içecekken ben sessizce elinden alıverdim suyu boşalttım sıraya. 4 kişi birden ayağa kalktık tabi pantolonlar yaş... sıranın üstüde kapkara... hoca döndü baktı noluyo falan dedi bizimkiler oyaladı tabi öle geçiştirdik...
[/QUOTE] okul yıllamı ozluyorum sımdı keske bıtmeseydıı
PERTT
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir