2015 octavia 7 ileri otomatik sanzuman yağ sızıntısı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2015 octavia 7 ileri otomatik sanzuman yağ sızıntısı

İleti Outfittingman » 18 Haz 2016, 23:03

Sa Merhaba arkadaslar Allaha binlerce kez sükürler olsun nasip etti octavia 2015 dizel otomatik arac kullanıcısım. Su an 5800 km de 2 hafta önce arac altında motor korumada ıslaklık farkettim. Sanayiye götürdüm sanzuman kapak contasından cok az mıktarda yağ sızıntısı vardı.işlerimin yoğunluğumdan yetkili servise götüremedim.pazartrsi ilk iş götürcem ama arkadas içime kurt düşürdü. Sanzumana herhangi bir zarar vermiş olabilirmiyim.?
Servis bunu garanti kapsamında yaparmı yoksa bana bi maliyet cıkartırmı?
Çıkartırsa maliyet ne olur?

7 ileri tam otomatik dizel aracım bu konuda tecrübeli arkadaslardan teknik yorumlarını rica ediyorum

Hayırli ramazanlar

Outfittingman
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ugur öztaş
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Octavia

İleti teksamet » 19 Haz 2016, 23:31

hayırlısı olsun,

1.6 dizel otomatik güzel araçtır, muhtemelen vurmamışsınızdır bi yerlere keçeler veya cotalardan sızma yapmıştır.

eğer vurmuş iseniz garanti kesinlkle karşılamaz. 7 ileri dsg şanzımanlar çok iyidir fakat ist şehir içi trafikte sık sık dur kalklarda kısa vadede sıkıntı yaşarsınız. ve bu sıkıntıda en az 3-4bin civarında olur.

dsg nin nasıl kullanılacağını yani kullanırken dikkat edilmesi gerekenleri biraz araştırıp öğrenebilirsiniz bu forumdan.

kolay gelsin.
teksamet
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ünal tek
Nereden: Ankara
Arabanız: roomster

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir