Emsalsiz Felicia'm için yorumlarınızı bekliyorum.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Emsalsiz Felicia'm için yorumlarınızı bekliyorum.

İleti tayel » 20 Ekm 2007, 19:07

[quote="scream_hunter"]

şöyle sölim yakıt benim arabada 100 km de5 en en fazla 10km farkederken senin koyacağın lastikte 100km 1km farketcek önceden misal 20 milyonla 100km yapıcakken alacağın lastikle 98 veya 99km yaparsın dedimya devede kulak ama tabi taban genişledikce asfalta oturuşta genişleyecek.buda çukurlardan biraz daha direksiyonu fazla kırarak kaçman gerekicek.

Stoplarda ise onları araştırıp yatırmam falan 2ay sürdü onları ben özel yaptırdım el yapımı kendi stoplarımın camları şeffaf yapıldı ampüllerin üzerlerine şapkalar yapıldı içi siyaha boyandı led ampül koyuldu, yaklaşıkta 200 tl civarına mal oldu. yaptırmayı düşünen olursa konuşa biliriz.şimdide farlarımı değiştirmeyi düşünüyorum camlarını plastik yapıp içine angel koyacağım.

[/QUOTE]
teşekkürler arkadaş. 185/60 R13 rahatlıkla takabilirim artık...

tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti scream_hunter » 20 Ekm 2007, 19:20

bişey deil şimdiden hayırlı olsun o zaman.
scream_hunter
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iris_mavi » 20 Ekm 2007, 20:08

Kardeş resimleri net görebilmek için bilgisayara kaydedip baktım görünürde açık hava filtresi var egzost var ama hava filtresi rahat mı bilmiyorum jantlarda kıyak araç 4 -  lük allah kaza bela vermesin :)
Ama heyecan yapmana gerek yok yorum yazılır ufuk kardeşiminde dediği gibi Big%20smileTongueWink
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir