yangın tüpü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yangın tüpü

İleti trifaze » 21 Ekm 2007, 00:41

anladim tesekkur ederim
bir kontrol edeyim bakalim

trifaze
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabialife » 21 Ekm 2007, 00:43

[quote="AV-2006"] [quote="fabialife"] [quote="trifaze"]

bilen varsa fabia'ninkinide soylerse sevinirim

[/QUOTE] fabialarda yangın tüpü yoktur, sen 1 yada 1.5 kğ lık bir tane alıp bağajda sol tarafta ecza çantası için cırtlı boşluk var oaraya cırtla sabitleyeceksin.[/QUOTE]

Hemşerim ben aracımı alırken pazarlıkta trafik seti,park sensörü ve yangın tüpünüde dahil olması konusunda anlaşmıştım.yangın tüpü soldaki cırt cırt'ın içindeydi.Ondan öyle söyledim.Saygılar..
[/QUOTE]

hemşerim, senin aldığın bayi yabancı olduğu için şansını kullanmışsın. benim aldığım bayi dayıoğlu olduğu için arabayı antalyadan bile kendim teslim alıp ıspartaya getirdim. adamlarda servis olmadığı için yaptıkları kıyak bol bol çay kahve ısmarlamak.
ama Allah var onlardan alıp fabia alırken tekrar takasa verdiğim hondayı iyi paraya saydılar,benden geriye aldıkları paraya sattılar. yani kar etmediler.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti AV-2006 » 21 Ekm 2007, 00:47

[quote="fabialife"] [quote="AV-2006"] [quote="fabialife"] [quote="trifaze"]

[/QUOTE] fabialarda yangın tüpü yoktur, sen 1 yada 1.5 kğ lık bir tane alıp bağajda sol tarafta ecza çantası için cırtlı boşluk var oaraya cırtla sabitleyeceksin.[/QUOTE]

Hemşerim ben aracımı alırken pazarlıkta trafik seti,park sensörü ve yangın tüpünüde dahil olması konusunda anlaşmıştım.yangın tüpü soldaki cırt cırt'ın içindeydi.Ondan öyle söyledim.Saygılar..
[/QUOTE]

hemşerim, senin aldığın bayi yabancı olduğu için şansını kullanmışsın. benim aldığım bayi dayıoğlu olduğu için arabayı antalyadan bile kendim teslim alıp ıspartaya getirdim. adamlarda servis olmadığı için yaptıkları kıyak bol bol çay kahve ısmarlamak.[/QUOTE]

Demek ki tanıdıktan araba almamak lazım..Smile

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti berdush » 21 Ekm 2007, 00:48

1 kg lık tupler sadece goruntuden baska hıcbır ıse yaramıo     en az 2 kg lık gerek bence
berdush
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabialife » 21 Ekm 2007, 00:52

[quote="AV-2006"] [quote="fabialife"] [quote="AV-2006"] [quote="fabialife"] [quote="trifaze"]

[/QUOTE] hemşerim, senin aldığın bayi yabancı olduğu için şansını kullanmışsın. benim aldığım bayi dayıoğlu olduğu için arabayı antalyadan bile kendim teslim alıp ıspartaya getirdim. adamlarda servis olmadığı için yaptıkları kıyak bol bol çay kahve ısmarlamak.[/QUOTE]

[/QUOTE]

ama Allah var onlardan alıp fabia alırken tekrar takasa verdiğim hondayı iyi paraya saydılar,benden geriye aldıkları paraya sattılar. yani kar etmediler.
haklarını yemeyelim diye yazıya bu bölümüde ilave atmiştim ama sen bu arada cevaplamışsın. yani hondadan o zamanın parasıyla 2 milyar karımız var. sağ olsun ne zaman işim düşse eşimizde dostumuzdan neredeyse kar almaz
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti AV-2006 » 21 Ekm 2007, 00:54

[quote="fabialife"] [quote="AV-2006"] [quote="fabialife"] [quote="AV-2006"] [quote="fabialife"] [quote="trifaze"]

[/QUOTE] hemşerim, senin aldığın bayi yabancı olduğu için şansını kullanmışsın. benim aldığım bayi dayıoğlu olduğu için arabayı antalyadan bile kendim teslim alıp ıspartaya getirdim. adamlarda servis olmadığı için yaptıkları kıyak bol bol çay kahve ısmarlamak.[/QUOTE]

[/QUOTE]

haklarını yemeyelim diye yazıya bu bölümüde ilave atmiştim ama sen bu arada cevaplamışsın. yani hondadan o zamanın parasıyla 2 milyar karımız var. sağ olsun ne zaman işim düşse eşimizde dostumuzdan neredeyse kar almaz[/QUOTE]

Sağol Fabialife tecrübeleriniz bize lazım..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti fabialife » 21 Ekm 2007, 00:56

[quote="berdush"] 1 kg lık tupler sadece goruntuden baska hıcbır ıse yaramıo     en az 2 kg lık gerek bence[/QUOTE]

cırtlı yer çok uygun oraya sığabilecek en büyük hacimli tüpü almakta fayda var.
ben hem eve 6 kğ hemde arabaya 1.5 kğ olacak herhalde aldım ama aslında onların her yıl bakımını yaptırmak lazım hiç yaptırmadım. göstergesi normal görünüyor ama Allah korusun lazım olsa iş görürmü bilmem.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 21 Ekm 2007, 01:44

İki dakka kaybolduk forum karışmış herşey iç içe geçmiş......LOL

Fabia da tüp yok.. Benim gibi alıp cırt cırtla sabitlemelisiniz...

Aslında gidip hakkını vere vere yüce Auto dakileri bi temiz dövmek lazım..............
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti roomsterim » 21 Ekm 2007, 12:26

walla ne warsa alın en iyisi
roomsterim
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 21 Ekm 2007, 12:52

Fabia'da ben de cırtlı yere koyuyordum. Roomi'de her koltuk ayrı ayrı yatabildiği için arka koltuktan da bagaja kolayca ulaşabilme şansı var. Arka koltukların arkasında koltuk sapları var, oraya kayışla sabitledim.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti destiny » 21 Ekm 2007, 16:32

ben aracımı aldığımda yangın tüpü yoktu. fabiamda o bahsetmiş olduğunuz cırt cırtlı bölüm de yok servise sordum bunu nereye sabitlerim diye ellerinde kayış bulunmadığını fakat yakın zamanda temin edeceklerini söylediler. eski cliomda koltuk yanında yangın tüpünü sabitleyebiliyordum fabiada maalesef öyle bi düzenek yok bi de arkadaşlar yangın tüpünün yangına anında müdahale edilmesi için mutlaka bagajda değilde sürücünün yanında bulundurulması tavsiye ediliyor
destiny
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir