Bu nasıl adalet sistemi?Daha doğrusu sistem nerde?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bu nasıl adalet sistemi?Daha doğrusu sistem nerde?

İleti kabasakal » 23 Ekm 2007, 18:42

[quote="serdar89"]sen bize ver plakayıı gören dövsün:D VER oo aracın plakayıı berki görürüzz:D[/QUOTE]

Big%20smileBig%20smileBig%20smile Teşekkürler Plaka ilk mesajda yazıyor ve siz zahmet etmeyin adres bana gelecek Big%20smileOuch

kabasakal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 23 Ekm 2007, 18:54

olurmu yaa sn yorulma:D kırmız ışıkta onun işi biter nerde vurdu sana?
and yakası istanbulsa iş tamam:D
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 23 Ekm 2007, 18:55

34 UA 7530  gördügümüzde dalıoz:D:D  FORd TRANSİT !
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti destiny » 23 Ekm 2007, 19:05

kabasakal kardeşim geçmiş olsun. bu gibi olaylar coğumuzun basına geliyor maalesef. böyle durumlarda mağdur duruma düsmemek için kasko şirketlerini iyi araştırmak gerekiyo. bende kasko mevsusunda daha önceleri mağdur oldum. trafik bu durumda tabiri caiz ise kişileri sallıyor uğraşmak istemiyo zabıt karakol ifade vs. zamanında hür sigortada bu yüzden problem yaşamıstım arabam darp edildi. hemen şirketi aradım zabta gerek yok dediler sonrasında da niye zabıt tutturmadın diye hesap sordular. zor bela hasarın belirli kısımlarını yaptırdım. eğer kaskoyu yaptırdığın acenta sahibi tanıdıksa problemler daha kolay halledilebiliyo. zaten tanıdık olmadan hangi işimizi halledebiliyoruz ki!!! bi de su anda ki kasko firmam hdi resimdeki ufak hasarları zabıtsız ve kasko indirimini bozmadan tamir ediyorlar. kasko yaptırırken bu gibi konular hakkında bilgi almak gerekiyo. ama yinede adamlar ödeme yapmamak için kırk dereden su getiriyor. 
destiny
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir