yönetici kardeş lafım sana

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yönetici kardeş lafım sana

İleti dgngogo » 23 Ekm 2007, 21:55

ilk defa senden duydum şehitlere imza kampanyasının şöyeldi böyledir yok mail leri alıyorlar diye sizin dışında 8 10 siteye daha üyeyim  ilk senden geldi bu söylem niye ordaki yöneticilerden fazlamı çalışıyor kafan ki yoksa ..................... benim göderdigim imza şehitlerimize 0000000001 faydası olcaksa bana 10 zararı olacaksa gönderirim arkadaş  2 haftada 48 şehit 8 kayıp var tepkimi her platformda dile getiririm getirmeyede devam edecegim şimdi söyle bakalım neden böyle diyorsun bu insanlar ülkeleri için canlarını ortaya koymuşlar sen arabana bin hava at diye nöbet tutuyorlar madem bu site yaramaz sen bi site açta görelim laf çok icraat yok gürlüyorsan yagacaksın ben türküm askerligimide aslanlar gibi yapıp geldim c timiydim özel harekat  kulagımdanda kurşun yedim kulagım duymuyor rafdin öldümü herkez tepki papaz öldü tepki şimdi kim kurdu bilmiyorum önemlide degil ama helal olsun şehide bi imza hemen çamur at egerki bu insanlar dedigin gibiyse mailerimizi alacaklarsa ve bunun için şehitleri alet ediyorlarsa onların ayıpı ben şehit için imza atdım yoksa sen ....................................

dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 23 Ekm 2007, 22:31

okudum ama bişey anlamadımDisapprove
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti dgngogo » 23 Ekm 2007, 22:34

arkadaşım şehitlerimiz için  elektronik imza kampanyası vardı konu başlıgını göre bilirsin formun içinde( favorittin içinde ) yönetici arkadaş konuyu kapatdı bu zelzenişte bundan dolayı
dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iris_mavi » 24 Ekm 2007, 20:21

[quote="dgngogo"]arkadaşım şehitlerimiz için  elektronik imza kampanyası vardı konu başlıgını göre bilirsin formun içinde( favorittin içinde ) yönetici arkadaş konuyu kapatdı bu zelzenişte bundan dolayı [/QUOTE]
Bende senin söylediğine yakın birşey söyledim ama konunun kapatıldığını bilmiyordum şimdi öğrendim

Amaç vatan için küçükte olsa birşeyler yapmak dedim ve bende art niyet gütmeden imza attım oraya ama dediğin gibi bi yamukluk varsa o onların ayıbı değil mi?
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti dgngogo » 25 Ekm 2007, 00:42

anlamadım bilader demekki birilerinin zoruna gidiyor
dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 25 Ekm 2007, 01:18

haklısın arkadaş. şehide elektronik imza doğru bir konu idi. yönetici neden sildiki bunu? bulsam bir imza da ben atardım. ama yok.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aaras95 » 25 Ekm 2007, 01:47

Yöneticinin ikazının yanlış anlaşıldığını düşünüyorum. Kaldı ki söz konusu siteye imza falan atılamıyordu. Bilgilerimizi yazdık (ben de yazdım) ama sonuç yok. Dediği gibi milli ve coşkun duyguların yoğunlaştığı bu günlerde, insanların bu durumunu şahsi menfaatlerine alet etmeye çalışan bir grup şerefsizin b.k yemesiydi. Elbette bu yapılan bu densizlerin ayıbı....
aaras95
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 25 Ekm 2007, 10:38

Profesyonel bilgisayar programcısıyım böyle saçmalıkların ne amaçlarla yapıldığını iyi bilirim. Biri kalkmış bir site yapmış üzerine ad soyad, e-mail vs. bilgilerinin girileceği bir form koymuş. Bakıyorum siteyi yapan her kimse buraya girilen bilgilerin ne yapılacağına kime ne fayda sağlayacağına dair en ufak bir açıklama yok. Konunun bu nedenlerle ortadan kaldırılması altında aradığınız neden oldukça çirkindir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti goksu » 25 Ekm 2007, 11:09

[quote="?"]Profesyonel bilgisayar programcısıyım böyle saçmalıkların ne amaçlarla yapıldığını iyi bilirim. Biri kalkmış bir site yapmış üzerine ad soyad, e-mail vs. bilgilerinin girileceği bir form koymuş. Bakıyorum siteyi yapan her kimse buraya girilen bilgilerin ne yapılacağına kime ne fayda sağlayacağına dair en ufak bir açıklama yok. Konunun bu nedenlerle ortadan kaldırılması altında aradığınız neden oldukça çirkindir.[/QUOTE]
Bilgisayar mühendisiyim. Konu kaldırılmadan önce bahsi geçen siteye bakmış idim. Her halinden milli duyguların istismarı için hazırlandığı belliydi. Yönetinin davranışı isabetli olup sizin mefaatinize kaldırılması iyi olmuştur.
goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti suppiluliuma » 25 Ekm 2007, 11:40

Ben de sazan gibi girdim bütün bilgilerimi...Angry
Üstelik bilgisayar işlerinden sizin kadar anlamasam da bu tür tuzakları bilen biriyim. İşte konu hassas ya...Bu memlekette istismarın sonu yok arkadaş Angry
suppiluliuma
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 25 Ekm 2007, 15:00

Yapmayın arkadaşlar orda burda sağa sola adınızı yazarak şehitlere ne gibi bir katkınızın olacağını düşünüyorsunuz. Bu tür işlerden sadece bazı çakalların cebi doluyo sonra ceplerindeki parayla ne yaptıkları mechul. Keske yazılan bir isme karsılık bir türk düsmanı ölse o zaman milletce yazardık her yere adımızı.
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lord » 25 Ekm 2007, 19:16

insanları tanımadan suçlamayın derim ben.özellikle böyle hassas konularda.sitenin yöneticisinin sanal ortamda çekindiği konular olabilir
üyeleri korumaya yönelik davranmış olabilir.bunun milliyetçilikle ne alakası var onu anlayamadım.
lord
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti dgngogo » 25 Ekm 2007, 20:43

biladerler ne oldugunu bilmem şöyle vaya böyle peki araçlara siyah kurdele takılmasının ne faydası var salı ve çarşamba sesziz eylem yapıldı herkez siyah giydi akşam 21:30 millet sokkakta lambalar açıp kapanıyor arabalar 4 leri yakıp korna çalıyorlar peki bunların ne faydası var onuda söyleyuin bilelim bu bir tepki kimi bagırır kimi çagırır kimi aglar kimi
 duvarı yumruklar kimi içer hepsinin ortak noktası t e pk i d i r
dgngogo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 25 Ekm 2007, 21:10

bayrak asmayı falan gereksiz görenlere bişey diyemiğeceğim...
millet tepkisini göstermelidir sessiz kalmamalıdır ama  dengeyide korumalıdır...

saygılar
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti yonetici » 26 Ekm 2007, 10:16

[quote="dgngogo"]biladerler ne oldugunu bilmem şöyle vaya böyle peki araçlara siyah kurdele takılmasının ne faydası var salı ve çarşamba sesziz eylem yapıldı herkez siyah giydi akşam 21:30 millet sokkakta lambalar açıp kapanıyor arabalar 4 leri yakıp korna çalıyorlar peki bunların ne faydası var onuda söyleyuin bilelim bu bir tepki kimi bagırır kimi çagırır kimi aglar kimi
 duvarı yumruklar kimi içer hepsinin ortak noktası t e pk i d i r
[/QUOTE]

Bu saydığınız tepkiler hükümetin halkın hissettiklerini anlaması ve siyasetine yön vermesi açısından faydalıdır. Bariz şekilde sahtekârca hazırlanmış bir siteye kişisel bilgilerinizi vereceğinize sizde bayrak asın, lamba yakın, korna çalın v.s.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti yonetici » 26 Ekm 2007, 10:18

[quote="aytekin041"]  bayrak asmayı falan gereksiz görenlere bişey diyemiğeceğim... [/QUOTE]

Bayrak asma ile ilgili herhangi bir yorum yapılmadı konumuz kimlik avı amacıyla kurulmuş milli duyguları sömüren bir site.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti ali » 26 Ekm 2007, 11:54

tüm tepkiler türk milleti adına faydalıdır. çünkü tepkisiz kalmak korkaklık işaretidir ve teröre cesaret verir. halkımız da artık bıktı. ne olacaksa olsun diyor. savaşılacaksa savaşalım. tepki şart.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gbasara » 26 Ekm 2007, 13:28

şehitlerimiz konusunda arkadaşımızın mail bilgisini yazması ilk tepki olarak,

yöneticinin bunun kimlik bilgilerini toplamaya yönelik olduğu düşüncesi ile uyarması

normal....

yüz yüze konuşulsa gerginlik olmayacak bir konu belki ama burada sormak istediğim, kimlik bilgilerini almaya yönelik olan bu tür uygulamalar iyi değilse neden kendi sitemize giriş için "kimlik no" uygulamasını istiyoruz?!

bu tür kişiler web'e klavye girişi ile yapılan her türlü bilgiye ulaşma şansına -casus programlar ile- sahipler..

hem kimlik no dediğimiz bence mail adresinden daha da riskli birşeydir. çeşitli parasal sahtekarlıklarda çok rahat kullanılıyor...

gbasara
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir