rehin alınan askerlere ait fotolar..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

rehin alınan askerlere ait fotolar..

İleti by wodoo » 24 Ekm 2007, 00:02

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti mygokhan » 24 Ekm 2007, 00:08

silinmiştir! PKK nın ekmeğine yağ sürmeyeceğiz!kimse yayınlamasın ne olur..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti ünsal » 24 Ekm 2007, 00:40

Censored    Censored    Censored
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti ünsal » 24 Ekm 2007, 00:41

[quote="mygokhan"]silinmiştir! PKK nın ekmeğine yağ sürmeyeceğiz!kimse yayınlamasın ne olur.. [/QUOTE]

+  1000000000  
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti loveskoda » 24 Ekm 2007, 01:53

Bugün taksimdeki kursuma giderken miting ile karşılaştım(çok çok kalabalıktı)

Bi bayan: "bizim canımızı yaktılar bizde onlarınkini yakacağız" şeklinde bağırıyordu... Sonuna kadar haklı..Angry

Ancak şunu anladım: bi savaş vs. durumunda vatanımıza sahip çıkacağız.... Eskiden ben insanların umursamaz olduğunu düşünürdüm... Şimdi ise çok mutluyum çünkü vatana sahip çıkanları görüyorum artık...Clap
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 24 Ekm 2007, 02:03

bunların yanında  biraz sakinde olmak lazım   bizi savaşa çekmek istiyorlar...
gerekirse  olur ama  şuan  devlet büyükleri  neler yapıo kimse bilmio

yayın yasağıda varmış
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 24 Ekm 2007, 02:10

[quote="aytekin041"]bunların yanında  biraz sakinde olmak lazım   bizi savaşa çekmek istiyorlar...

yayın yasağıda varmış
[/QUOTE]

Size kesinlikle katılıyorum. Tahrik ediyorlar ve amaçları halkı ayaklandırmak... Çünkü halk ayaklanırsa!!! savaş dahi çıkar....

Şu anki gösteri ve mitingler çok iyi ancak bunlar yıkıcı öfkeye dönüşmediği sürece.....
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 24 Ekm 2007, 02:16

şu an yapabileceğimiz tek şey var sakin olup beklemek ...
ben tepkimi  mitinglere giderek  evime türk bayrağı asarak gösterdim

arabamın arkasınada Türk bayrağı koydum  izmitte her  5 otobüsten 3 ünün öününde  bayrak var ..ŞUAN  YAPABİLECEKLERİMİZ BUNLAR

İLERİDE ŞARTLAR NEYİ GEREKTİRİRSE ONDANDA KAÇMAYIZ
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti ilk aşk » 24 Ekm 2007, 02:27

bayrakları asıp cumhuriyetimize sahip çıkmak doğru ama sakin olmamız gerekli
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 24 Ekm 2007, 10:14

[quote="skoda-auto"]Bugün taksimdeki kursuma giderken miting ile karşılaştım(çok çok kalabalıktı)

Bi bayan: "bizim canımızı yaktılar bizde onlarınkini yakacağız" şeklinde bağırıyordu... Sonuna kadar haklı..Angry

Ancak şunu anladım: bi savaş vs. durumunda vatanımıza sahip çıkacağız.... Eskiden ben insanların umursamaz olduğunu düşünürdüm... Şimdi ise çok mutluyum çünkü vatana sahip çıkanları görüyorum artık...Clap
[/QUOTE]

aynen arkadaşım bende insanlarım umursamaz olduğunu düşünürdüm ama ülkemizin her ilinde böyle miting ler yapıldığını tv de görünce anladımki türk milleti sadece sağ sol olaylarında ayrılmışlar ama ülkemiz için herkesin tek yürek olması da beni çok mutlu etti Clap
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti barutoglu » 24 Ekm 2007, 10:28

kardeşlerim, terörist bizi tahrik edip sinirlenip fevri davranmamızı, uluslararası toplum önünde haksız duruma düşmemizi istiyor. (gerçi uluslararası toplumu oluşturan gelişmiş devletler de az şerefsiz değil olayların onlarla direkt bağlantıları var) Ayrıca şu andan itibare biz her türlü tedbiri almak hakkına sahip olsak bile millet olarak hep itidal içinde olmuşuzdur. bundan sonra da böyle olacak inşallah. bunlar teröristlerin can çekişirkenki  son manevraları. Sabırlı olmak lazım.
Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti aaras95 » 24 Ekm 2007, 11:36

[quote="barutoglu"].... düşman bizi tahrik edip sinirlenip fevri davranmamızı, .....düşmanın can çekişirkenki  son manevraları. Sabırlı olmak lazım. [/QUOTE]

Ülkenin kanun ve nizamına karşı silahla mücadele eden kişilere TERÖRİST diyoruz; düşman diyerek onları legal ve düzenli bir birlik kategorisine koymayalım. Sizi eleştirmiyorum, yanlış anlamayın. Bu ortamda duygu coşkunluğu ile söylediğinizi biliyorum. Yine de kullandığımız terminolojiye dikkat edelim.
aaras95
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aaras95 » 24 Ekm 2007, 13:16

[quote="barutoglu"]kardeşlerim, terörist bizi tahrik edip sinirlenip fevri davranmamızı, uluslararası toplum önünde haksız duruma düşmemizi istiyor. (gerçi uluslararası toplumu oluşturan gelişmiş devletler de az şerefsiz değil olayların onlarla direkt bağlantıları var) Ayrıca şu andan itibare biz her türlü tedbiri almak hakkına sahip olsak bile millet olarak hep itidal içinde olmuşuzdur. bundan sonra da böyle olacak inşallah. bunlar teröristlerin can çekişirkenki  son manevraları. Sabırlı olmak lazım. [/QUOTE]

Duyarlılığınız ve anlayışınız için teşekkür ederim.
aaras95
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 24 Ekm 2007, 15:46

Bu vatanın ekmeğini yiyipte ihanet edenler; bir gün bu bayrağın,bu askerin,bu milletin önünde ya eğilecek yada ölecekler.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Arabanız: fabia

İleti iris_mavi » 24 Ekm 2007, 20:05

[quote="aytekin041"]bunların yanında  biraz sakinde olmak lazım   bizi savaşa çekmek istiyorlar...

yayın yasağıda varmış
[/QUOTE]

zaten amerika'nın derdi bizim kuzey ırağa girmemiz çünkü girince çıkamayacağımızı biliyorlar ancak ne zaman sınırlar daraltılıp ırak - türkiye arası 10 kmlik boşluk kapanıp ip gibi olur işte o zaman görelim bakalım o terör neymiş?
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir