başınıza gelen komik ya da can sıkıcı olaylar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

başınıza gelen komik ya da can sıkıcı olaylar

İleti ali » 31 Ekm 2007, 01:35

Yazın memleketteyiz. Bizim enişte de gelmiş. Aracı 2005 bmw. Beraber oturuyoruz. Köyde yarı akıllı yarı deli biri var. Yanımıza geldi ve abi arabana yazı yazdım dedi. (enişteme). Kafamız aniden zonkkk etti. Ne ile yazdın dedik. Cevap ilginçti. Çiviyle… (yazın başımızdan geçen gerçek bir olaydır.uydurma değil.)

ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 31 Ekm 2007, 01:37

allah akıl fikir versin...!Confused
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti magistra » 31 Ekm 2007, 01:38

ben o deliyi varya döve döve akıllı ederimEvil%20Smile
magistra
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 31 Ekm 2007, 01:38

inanmıcaksınız ama feliciadan indim fabiaya bindim geri vitezi bulamadım ...!( gitti karizma sonra öğrendik tabiii Embarrassed )
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti ali » 31 Ekm 2007, 01:44

octavia yı almadan önce arasıra hundai kulanırdım. geri vitesi mandallıydı. mandalı çekip geri vitese takılıyordu. octavia yı aldık. mandal yok. kolu çeke çeke yerinden çıkarttım. meğer basmalıymış. iyi ki kol geri yerine oturdu.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 31 Ekm 2007, 01:46

bende beşin altında baya aradım ama LOL yok.. LOL geri vitez yok...!LOL
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 31 Ekm 2007, 01:47

Geçen gün Tem bağlantıda gidiyoz, arabanın biri sağ şerit ile orta şerit arasında gidiyo... Biz de ortadan geliyoz, sağa geçti neyse...
Tam yanından geççez, orta şeride geçti şerrefsiz.....  Ardından annemle ikimiz aynı anda: "bayan sürücü" dedik:) gazladık baktık harbi sarışın bayanmış... Ama AYNADA SÜSLENİYO APTAL SARIŞIN!!!!
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BaTeRRiiSStt » 31 Ekm 2007, 13:25

işte boylesını affetmicen alıcan plakasını hemen trafiği arıcaksın..böyleleri adama kaza yaptırır..
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti by wodoo » 31 Ekm 2007, 16:25

[quote="skoda-auto"]Geçen gün Tem bağlantıda gidiyoz, arabanın biri sağ şerit ile orta şerit arasında gidiyo... Biz de ortadan geliyoz, sağa geçti neyse...
Tam yanından geççez, orta şeride geçti şerrefsiz.....  Ardından annemle ikimiz aynı anda: "bayan sürücü" dedik:) gazladık baktık harbi sarışın bayanmış... Ama AYNADA SÜSLENİYO APTAL SARIŞIN!!!!
[/QUOTE]

süsleniyo ha hehehehe LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti m.ünal » 31 Ekm 2007, 20:48

çocuğun biri arabama  bisikletle çarptı, arabamın ön camı çatladı ve dirsek hafif çizildi. polis rapor tuttu. çocuk hatalıydı. babası benden şikayetçi oldu.
m.ünal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 31 Ekm 2007, 22:20

[quote="m.ünal"]çocuğun biri arabama  bisikletle çarptı, arabamın ön camı çatladı ve dirsek hafif çizildi. polis rapor tuttu. çocuk hatalıydı. babası benden şikayetçi oldu.[/QUOTE]

Shockedsonuç ne oldu peki ?Ermm
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti m.ünal » 31 Ekm 2007, 22:33

kaskodan camı değiştirdik, ufak bir rotüşle de çiziği hallettik. olay kapanıp gitti.
m.ünal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 31 Ekm 2007, 22:43

[quote="m.ünal"]kaskodan camı değiştirdik, ufak bir rotüşle de çiziği hallettik. olay kapanıp gitti. [/QUOTE]

geçmişolsun ...Embarrassed
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti KASIMPŞALI. » 01 Kas 2007, 02:32

vala benım unutamdgım tek bır anım  var   yaklasık bır yıl evel  halıc koprusu ustunden  topkapı ıstıkamtıne dorgu kamyonetle gıdyıordum adamın tekı yası baya bır var yanındkaı genc bayanı opmöye calsıyor du  ama bunu sol serıtte yapıyordu  sellektor korna yok adam ıstıfını bozmadı bıle delı oldum sonunda tam tunelın orya dogru onune gectımm  ve bır anda frene basdım  lacıvert bır hundaı jeep vardı altında ama benım kasaya baya bır ındrdı  asgya ındık ve adama basldık bagrımya adam aynen sunu dedıı    polısle urasmaylım hasarın neyse  kartımı al benı ara sok olduk kaldık adam avukatmıs ama bıs ona sok olmadık yanındakı resmen bır afettı     ben olsam herhlde bende ıstfımı bozmmazdım ....bun u omur boyu unutamam zengınlık dedıkjlerı bu olsa gerek ....Disapprove
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 03 Kas 2007, 03:24

[quote="KASIMPŞALI."]vala benım unutamdgım tek bır anım  var   yaklasık bır yıl evel  halıc koprusu ustunden  topkapı ıstıkamtıne dorgu kamyonetle gıdyıordum adamın tekı yası baya bır var yanındkaı genc bayanı opmöye calsıyor du  ama bunu sol serıtte yapıyordu  sellektor korna yok adam ıstıfını bozmadı bıle delı oldum sonunda tam tunelın orya dogru onune gectımm  ve bır anda frene basdım  lacıvert bır hundaı jeep vardı altında ama benım kasaya baya bır ındrdı  asgya ındık ve adama basldık bagrımya adam aynen sunu dedıı    polısle urasmaylım hasarın neyse  kartımı al benı ara sok olduk kaldık adam avukatmıs ama bıs ona sok olmadık yanındakı resmen bır afettı     ben olsam herhlde bende ıstfımı bozmmazdım ....bun u omur boyu unutamam zengınlık dedıkjlerı bu olsa gerek ....Disapprove[/QUOTE]

masrafı öddedimi peki ?
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverlinemania » 03 Kas 2007, 03:56

benimde daha geçen gün oldu taksim meydana çıkan o yokuştayız kırmızı yandı bekliyorum en önde ben varım neyse yeşil oldu debriyaja bastım vitesi 1 e taktım ve motordan hıııııışşşşşpppp diye bi ses geldi ve araba stop etti neyse ben şimdi tekrardan çalıştırdım boşa alıp debraja basmadan vitesi atıcam debriyaj yok ortada gaz var fren var debriyaj yok neyse eğildim baktım falan debriyaj yapışmış yukarıya sonra noldu falan derken motora bakiyim dedim bi baktım debriyaj teli kopmuş hemen tamirciyi aradım geldi falan adam sonra onu zar zor buldu çıkarttı yerine taktı kopmamış abi yerinden çıkmş bu dedi ve o anda böyle içime sular serpildi
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 03 Kas 2007, 16:04

yaz tatilinde memleketten istanbula gitiik.ev arkadaşımla istanbulda gençlik kampındayız,burhan felek spor kompleksinde konaklıyorduk. bir gün gezilerin ardından molada doğu bankın orada geziyoruz. bir motor galerisi gördük. arkadaşla motorlar hakkında konuşmaya başladık. o arada arkadaş sordu. abinin motoru nasıl bir şeydi. ben de yamaha tenere 750 felan derken gözüme bizim makinenin benzeri ilişti. bak dedim tam şurada duran motora çok benziyor. hadi göstereyim.yaklaştıkça işte bunun aynı dedim. rengi bile aynı. sonra plakaya bir baktım. bizim motor. koca istanbulda bula bula abimin motorunu misal tutmuşum. tlf açtık. cağaloğlunda işi varmış, galerici arkadaşıymış oraya bırakmış.

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti sainz » 03 Kas 2007, 17:00

Tam yerine gelmiş.LOL

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir