Patlamış

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Patlamış

İleti sainz » 01 Kas 2007, 17:50

Ticari taksinin LPG deposu patladı: 1 yaralı

MUŞ (İHA) - Muş'ta park halinde bulunan bir ticari taksinin LPG deposunun patlaması sonucu 1 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre olay, Muş Devlet Hastanesi'nin yanında bulunan Sağlık Taksi durağında meydana geldi. Park halinde bulunan Şenal Kaya'ya ait 49 T 0055 plakalı ticari taksinin LPG deposu, sürücünün araçta dinlendiği sırada patladı. Patlamanın etkisi ile taksinin içerisinde bulunan sürücü Şenol Kaya hafif şekilde yaralanırken araçta maddi hasar meydana geldi.

Bu arada çıkan küçük çaplı yangını çevredeki vatandaşlar söndürürken, olay yerine gelen itfaiye tarafından soğutma işlemi yapıldı. Muş Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan araç sürücüsü, "Aracın içerisinde oturuyordum. Bir anda bir patlama meydana geldi ve kendimi birden otomobilin dışına attım. Patlamanın neden meydana geldiğini ben de bilmiyorum. Aracın motorunun kapalı olmasına rağmen LPG tankının patlamasına anlam veremedim" dedi.

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti yonetici » 01 Kas 2007, 17:56

Altı üstü gaz kokusu gelmiştir tamamen abartılmış bir haber. LPG tankı patlayacak sonrada bu fotoğraftaki taksi sapasağlam kalacak.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti by wodoo » 01 Kas 2007, 20:14

bencede hiç lpg tankı patlamış bi arabaya benzemiyo
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti silverlinemania » 01 Kas 2007, 21:48

arabada hasar var nasıl yok dikkatli bakarsanız görürsünüz arkadan öne doğru kasmış araba kendini hee ama genede bu kadar olması benide şaşırttı açıkcası çoktan moleküllerine ayrılmış olması gerekiyodu bu aracın belkide sadece kapağı falan sıkışmadan dolayı patlamıştır
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 01 Kas 2007, 22:01

depo tam amansıyla patlasaydı kabak çiçeği gibi açılırdı araba LOL allah korumuş bu kadarla kurtulmuş Confused
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir