sıcağı sıcağına kaza haberi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sıcağı sıcağına kaza haberi

İleti silverlinemania » 02 Kas 2007, 22:55

arkadaşlar daha yeni eve geldim ve gördüğüm manzarayı sizinle paylaşmak istedim bizim aşağıdaki anayolda bi kaza olmuş favorite arkadan bi doğan çarpmış tahminimce 2000 model bi doğan favoritte hiçbişey yok denicek kadar az hasar var sadece tamponunda küçük bi çatlak var ama doğana gelince ne siz sorun ne ben söyliyim tamamen ön taraf dağılmış araba resmen kaputun yarısına kadar göçmüş gün geçtikçe favoritin sağlamlığı dahada kanıtlanmış oluyor. favorite traktör diyen arkadaşlar evet haklısınız gerçektende traktör gibi ama sağlamlık konusunda nasıl traktöre arabayla çarpsanız bişey olmaz ama sizin aracınız dağılır aynen öyle işte traktör sağlamlığında 13 14 yaşında bi araçtır favorit

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 02 Kas 2007, 23:04

ben skodanın traktörü ortadan ayırdığını biliyorum sağlam arabadır favorit olsun felicia ön göğüs,ön cam bile kırılmadı sağlam yapılmış araçlar....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti AV-2006 » 02 Kas 2007, 23:09

[quote="silverlinemania"]arkadaşlar daha yeni eve geldim ve gördüğüm manzarayı sizinle paylaşmak istedim bizim aşağıdaki anayolda bi kaza olmuş favorite arkadan bi doğan çarpmış tahminimce 2000 model bi doğan favoritte hiçbişey yok denicek kadar az hasar var sadece tamponunda küçük bi çatlak var ama doğana gelince ne siz sorun ne ben söyliyim tamamen ön taraf dağılmış araba resmen kaputun yarısına kadar göçmüş gün geçtikçe favoritin sağlamlığı dahada kanıtlanmış oluyor. favorite traktör diyen arkadaşlar evet haklısınız gerçektende traktör gibi ama sağlamlık konusunda nasıl traktöre arabayla çarpsanız bişey olmaz ama sizin aracınız dağılır aynen öyle işte traktör sağlamlığında 13 14 yaşında bi araçtır favorit[/QUOTE]

Skoda'nın her modeli gerçekten sağlam.Keşke bir resim kokabilseydiniz...

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti silverlinemania » 02 Kas 2007, 23:11

keşke aslında denedim denemedim değilde adamlar malum sinirliydiler bende çaktırmadan çekiyim dedim polisler dağalın kardeşim ayı oynamıyo burda diyince doğal olarak dağıldık LOL
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 02 Kas 2007, 23:13

[quote="silverlinemania"]keşke aslında denedim denemedim değilde adamlar malum sinirliydiler bende çaktırmadan çekiyim dedim polisler dağalın kardeşim ayı oynamıyo burda diyince doğal olarak dağıldık LOL[/QUOTE]

Malum..LOLLOLLOL

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverlinemania » 02 Kas 2007, 23:23

valla bende benim favoritle geçen sene ekim ayında büyük bi kaza yaptım bi kaç konudada geçer zaten bu konu o zaman anlamıştım zaten sağlam olduğunu dışını pert ettim arabanın ama iç mekanda bir vida bile oynanamış dedi tamirci ve anca 2 ayda düzelttiler arabayı çok düşündüm satıp yenisini almayı o zamanlar maddi durumum yeni bi araç alıp ödemeye yeterdi ama kopamadım ondan o halini görünce resmen içim acımıştı böyle ağlayan gözlerle bakıyodu bana 2 ay içerisinde karar verdim yeni almaya sonra araba tamirden çıktı ve benim eski silverline'nım gitmiş yerine yeniden 2007 model bi silverline gelmişti ondan sonra vazgeçtim almaktan ki zaten çokta yıpranmış bi araba değil motor bakımından 13 yaşında ama daha 70.000 km de motoru falan kendi orjinal motoru daha sekman attırılmadı favorite kim ne isterse onu söylesin isteyen traktör desin isteyen fayton ama ben genede onu çok seviyorum yeni bi araç alsam bile önümüzdeki bi kaç sene için zor ama genede alsam favomu satmam çok emeği geçti bana yeri geldi içinde yattım yeri geldi arkadaşım oldu derdimi dinleti yeri geldi aç karınla dolaştı ama beni hiç yolda bırakmadı arada sırada hararet yapıyodu onuda kesti artık Hug
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 02 Kas 2007, 23:25

[quote="silverlinemania"]valla bende benim favoritle geçen sene ekim ayında büyük bi kaza yaptım bi kaç konudada geçer zaten bu konu o zaman anlamıştım zaten sağlam olduğunu dışını pert ettim arabanın ama iç mekanda bir vida bile oynanamış dedi tamirci ve anca 2 ayda düzelttiler arabayı çok düşündüm satıp yenisini almayı o zamanlar maddi durumum yeni bi araç alıp ödemeye yeterdi ama kopamadım ondan o halini görünce resmen içim acımıştı böyle ağlayan gözlerle bakıyodu bana 2 ay içerisinde karar verdim yeni almaya sonra araba tamirden çıktı ve benim eski silverline'nım gitmiş yerine yeniden 2007 model bi silverline gelmişti ondan sonra vazgeçtim almaktan ki zaten çokta yıpranmış bi araba değil motor bakımından 13 yaşında ama daha 70.000 km de motoru falan kendi orjinal motoru daha sekman attırılmadı favorite kim ne isterse onu söylesin isteyen traktör desin isteyen fayton ama ben genede onu çok seviyorum yeni bi araç alsam bile önümüzdeki bi kaç sene için zor ama genede alsam favomu satmam çok emeği geçti bana yeri geldi içinde yattım yeri geldi arkadaşım oldu derdimi dinleti yeri geldi aç karınla dolaştı ama beni hiç yolda bırakmadı arada sırada hararet yapıyodu onuda kesti artık Hug[/QUOTE]

Maşallah Allah kaza bela vermesin..Thumbs%20Up

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverlinemania » 02 Kas 2007, 23:33

[quote="AV-2006"][quote="silverlinemania"]valla bende benim favoritle geçen sene ekim ayında büyük bi kaza yaptım bi kaç konudada geçer zaten bu konu o zaman anlamıştım zaten sağlam olduğunu dışını pert ettim arabanın ama iç mekanda bir vida bile oynanamış dedi tamirci ve anca 2 ayda düzelttiler arabayı çok düşündüm satıp yenisini almayı o zamanlar maddi durumum yeni bi araç alıp ödemeye yeterdi ama kopamadım ondan o halini görünce resmen içim acımıştı böyle ağlayan gözlerle bakıyodu bana 2 ay içerisinde karar verdim yeni almaya sonra araba tamirden çıktı ve benim eski silverline'nım gitmiş yerine yeniden 2007 model bi silverline gelmişti ondan sonra vazgeçtim almaktan ki zaten çokta yıpranmış bi araba değil motor bakımından 13 yaşında ama daha 70.000 km de motoru falan kendi orjinal motoru daha sekman attırılmadı favorite kim ne isterse onu söylesin isteyen traktör desin isteyen fayton ama ben genede onu çok seviyorum yeni bi araç alsam bile önümüzdeki bi kaç sene için zor ama genede alsam favomu satmam çok emeği geçti bana yeri geldi içinde yattım yeri geldi arkadaşım oldu derdimi dinleti yeri geldi aç karınla dolaştı ama beni hiç yolda bırakmadı arada sırada hararet yapıyodu onuda kesti artık Hug[/QUOTE]

Maşallah Allah kaza bela vermesin..Thumbs%20Up
[/QUOTE]

saol hocam allah kimseye kaza bela vermesin sonuçte emek var o arabada alınteriyle alınıyo isterse hurda olsun kolay alınmıyo
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 03 Kas 2007, 02:21

bende geçen gün bir kaza gördüm hyundaı getz in ön tarafı tamamen parçalara ayrılmıştı. çarpanda skoda favoritti
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 03 Kas 2007, 02:25

[quote="ilk aşk"]bende geçen gün bir kaza gördüm hyundaı getz in ön tarafı tamamen parçalara ayrılmıştı. çarpanda skoda favoritti[/QUOTE]

hocam getzler pek sağlam araçlar değil zaten benim dyımda var getz evlere şenlik araba valla hemde 2007 model şaseleri çok zayıf işçiliği çok kötü ama yaş olarak donanım olarak favoritten iyi tabikide ama 2007 model bi favorit olsa getz yerlerde sürünürdü zaten ve devirli bi araba getz 4000 d/d de 120 yapıyo bizim araçlarda yani favoda 3000 d/d de 120 yapıyo ama genede kabul etmek lazım nede olsa son teknoloji favodan biraz daha iyi
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 03 Kas 2007, 12:51

Benim 136L' ye Mitsubishi L300 çarpmıştı arkadan. Ön camının altı yamulmuştu. Favorit' inse sadece stop lambalarının alt kısmında tamponda kesilme gibi bir hasar vardı, o da çok dikkatli bakınca fark edilebiliyordu. Şimdi kullandığım 135LX' e de Polo çarpmıştı gene arkadan ama bu sefer Polo da sağlamdı zira Polo' yu kullanan abla freni tutturamamıştı ama hızı 20 km/s falandı.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti hhakan » 03 Kas 2007, 17:24

Favo, taş taş :))) Herkeze keyifli sürüşler.
hhakan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti iris_mavi » 25 Kas 2007, 16:32

Arkadaşlar bende geçenlerde ufak bir kaza atlattım favoyu park halindeyken yola çıkartmak için geri gelmem gerekiyordu ben arabaya binerken arkada araba yoktu bende dbiraz dalgındım o gün arkama  bir tane pugeot 407 durmuş arabayı çalıştırdım geriye taktım asıldım gaza ve bir gümbürtü oldu bizim arabanın arka havaya kalkyı aynaya baktım bişey göremedim ama taşın üstüne çıktım sandım tabi arkadan bide korna sesi geliyo...
Neyse arabayı az öne saldımpat diye indi yere indim arabadan baktım arkada 407 içindeki adam babam yaşlarında çok sinirli ama kot-rktuğumu anladı sesini çıkartmadı ama beni çok şaşırtanbir durum var 407 de çizik bile yoktu en az favorit kadar sağlam bir araçmış mükemmel bir sağlamlık çok hoşuma gitti işte böle adamdan özür diledim anlayışla karşıladı çok şükür bir sorun olmadı :D
iris_mavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 26 Kas 2007, 01:39

skoda türkiyenin mersedesi
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti trakyalı » 26 Kas 2007, 23:01

aman arkadaşlar dikkatli olun....arabamız sağlam diye dikkati elden bırakmayın...her ne kadar skodayı çok sevsekte sonuçta içindeki insan.Tabiki diğer vasıtalarında öyle.İnsan herşeyden önemlidir.Bu nedenle dikkati elden bırakmayalım.Saygılarımla.

trakyalı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 17 Arl 2007, 18:10

FAVOLAR ÇOK KALİTELİ VE SAGLAM ARAÇLAR... EEE ALAMAN SAYILIR.. BENİMDE ESKİ ARABAM SKODA FAVORİT PİCKUP DI....
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti ihsan » 17 Arl 2007, 18:22

bende 2bucuk yıl once kaza yapmıstım ana yolda trafık aniden sıkısmıstı ondekı brodway ani fren sıktı bende sıktım ama mesafeyı koruyodum bılerek brodwayın arkasına yanastım arkadan gelen duramaz gıbısıne tam dıkız aynasına bakmaya fırsat kalmadı ford transit connect bi carptı bende brodwaye carptım transit connetın ıcınde 2 tane camasır makınesı vardı aracın fren ızı raporda 18metre yazıyodu neyse transıtte bırsey yok benım arka tarafta az bı gocuk oldu tamponda hala bırsey y ok ama on far kırıldı felan ama ondekı brodway varya arkası coktu resmen ıceri. tamırcını sozunu iyi hatırlıyorum senın arabanın yerınde kus seri olsaydı araban ikiye katlanırdı dedi. senın arabanın direkleri cok kalın bılek kalıngıgında nerdeyse dıyodu. a bu arada arabam 93 forman lx
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti forman37 » 27 Şub 2012, 02:27

araba gıbı araba :) gaz tenekesıne bınen arkadaslar kollayın kendınızı gelıyoruz :D he traktorculer var bıde sızıde unutmadık ;)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Arabanız: NE ARABASI AMK?

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım