izmir buluştu (resim ve foto)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

izmir buluştu (resim ve foto)

İleti PimpmyrideBurak » 13 Kas 2007, 04:11

[quote="ilk aşk"]üç kişide olsak çok eğlendik .[/QUOTE]
+1289Wink

PimpmyrideBurak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PimpmyrideBurak » 13 Kas 2007, 04:14

[quote="minik"][quote="PimpmyrideBurak"]Bende gerçekten çok büyük keyif aldım.Yanlız kusuruma bakmamışsınızdır umarım.Biraz hastaydım boğazlarım felaket ağrıyordu.Çok konuşamadım fazla.Halsizlikten dolyı pek keyfim yoktuUnhappyYanlız beraber geldiğim arkadaşım Cem'ide unutmayalımTongueSmile
Ünsal abi'm şimdi aklıma geliyo,bizlerde neden resim çekilmedik yaffSmileArabaları aldık sdece..
[/QUOTE]

sorma benimde aklıma geldi ama bidahakli sefere bu arada diğer arkadaş tam kafa dengi her buluşmaya bekleriz otomobiller hakkında bilgiside iyi ...
[/QUOTE]
Gerçekten çok iyi ve kafa dengidir Ünsal abim.O da sizleri çok sevmiş.Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez kardeşim Cem ile.Otomobiller hakkında bilgisi baya bi geniş,sanayide doğdu çünküLOLMüzik sistemleri ve hurda araçların tplandığı yerde çalışıyor babası ile.Benim müzik sistemimi de o yaptı sağolsun.Her konuda yardımcı olur sizlereWink
PimpmyrideBurak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 13 Kas 2007, 23:50

evet haklısın burak kardeşim cem i unutmadım sadece skodacılar 3 kişi vardı demek istedim . yoksa sen ve cem arkadaşımız pırlanta gibi çocuklarsınız bir sonraki buluşmamızda cem arkadaşımızıda bekleriz katılım olmasa bile yine biz 4 kişi buluşuruz kardeşim .. sevgiler
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 13 Kas 2007, 23:54

O zaman  yandı abicim cem bana özel bir müzik sistemi isterim en ucuzundan LOL...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti PimpmyrideBurak » 14 Kas 2007, 03:19

[quote="ilk aşk"]evet haklısın burak kardeşim cem i unutmadım sadece skodacılar 3 kişi vardı demek istedim . yoksa sen ve cem arkadaşımız pırlanta gibi çocuklarsınız bir sonraki buluşmamızda cem arkadaşımızıda bekleriz katılım olmasa bile yine biz 4 kişi buluşuruz kardeşim .. sevgiler[/QUOTE]
Abi estağfurullah yanlış anlama olmuş.Ben anladım demek istediğini,hani Cem'in adı geçmediya diğer mjlarda,bende esprisine dedim ölesineSmileAnladım ben demek istediğiniWink
PimpmyrideBurak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PimpmyrideBurak » 14 Kas 2007, 03:21

[quote="minik"]O zaman  yandı abicim cem bana özel bir müzik sistemi isterim en ucuzundan LOL...[/QUOTE]
Yapar abi ne demek,hem bak benimki gibi orjinalliği bozulmadanWink

Ucuza kaçma Ünsal abi,ucuz yollu bişi olursa bu sefer dinlerken kafan belli bir zamandan sonra şişerWinkBenimki gibi yaparız.Keşke Feliciandaki teybi ve arkadaki sunny hp. satmasaydın..
PimpmyrideBurak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rockerhero » 14 Kas 2007, 22:26

siz böle konuşuyonus ben üzülüyom babam feliş i   satıp ford connect alcakmış. üzülsem mi sefinsem mi
rockerhero
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 14 Kas 2007, 22:35

[quote="irfant"]Güzel, güzel ama sadece araba fotosu var, sizleri de görseydik...  Smile

[/QUOTE]

yani... kendi resimleriniz de olaydı keşke.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ünsal » 15 Kas 2007, 01:17

[quote="PimpmyrideBurak"][quote="minik"]O zaman  yandı abicim cem bana özel bir müzik sistemi isterim en ucuzundan LOL...[/QUOTE]
Yapar abi ne demek,hem bak benimki gibi orjinalliği bozulmadanWink

Ucuza kaçma Ünsal abi,ucuz yollu bişi olursa bu sefer dinlerken kafan belli bir zamandan sonra şişerWinkBenimki gibi yaparız.Keşke Feliciandaki teybi ve arkadaki sunny hp. satmasaydın..
[/QUOTE]

sorma alana hayırlısı olsun ne yapalım kısmet yenisini alırız... bidahaki buluşmaya LOL konuşuruz......
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir