Nfs Pro Street Çıktı !!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Nfs Pro Street Çıktı !!!

İleti by wodoo » 22 Kas 2007, 20:50

arkadaşlar aramızda oyunlarla ilgilenenler varmı bilmiyorum ama ben nfs nin bütün serilerine bayılıyorum.ve yaklaşık olarak 1 aydır beklediğim pro street sonunda çıktı ve dün hemen gidip cd sini aldım oyun çok güzel gerçekten belki ilgilenenler vardır diye böyle bir konu açtım saygılar...Smile (ama oyuna yine favoriti koymamışlar Cry darılıyorum vallaha  LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL)

oyunla ilgili detaylı bilgiler bu linkte   http://www.prostreet-tr.com/

by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti hakanerdogan » 22 Kas 2007, 21:53

ben çocukken bi oyun oynadım, ilkokula başladığımda babam bilgisayar almıştı, 2. sınıftaydım galiba.

oynadığım, ezbere bildiğim, otomobil tutkusunu yaratan oyunum: Need for Speed 2 Special Edition...

başkada oyun bilmiyom...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti tayel » 22 Kas 2007, 22:06

ilgilenen olmazmı kardeş. al benden de okadar. bende nfs hastasıyım. 8.1 gb yer kaplıyomuş galiba. senin sistemin ne, yani bilgisayarın oyunu kaldırdımı? benimki p4  2.66ghz  768 ram ve 128mb fx5200 ekran kartı var. acil cvp. selamlar
tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 22 Kas 2007, 22:09

valla bu bilgisayarda San Andreas var şu GTA nın oyunu var ya. bi yerden sonra bilgisayar kaldırmıyor. oyun oynanıyoda, ses vermede sorun yaşıyor. bu niye olur ki? kardeşimle oynuyoduk Smile

bilgisayar: 2.00 Ghz intel centrino, 256 mb ekran kart, 1 gb ram.         (Asus A6 V)   oyunu bi kaç saat sonra kaldırmıyor. bi sorun olabilir mi?
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti silverlinemania » 22 Kas 2007, 22:29

ben çok beğenmedim oyunu gene tek düze yarış serisi ben çok daha iyisini beklerdim bence bu oyun test drive unlimited'ın eline su bile dökemez eğer oynayan varsa aranızda ne demek istediğimi anlar sadece modifiye et pistlerde yarış artık aşsınlar bunları he bu arada test drive unlimited'ın 2 si geliyo yakında şimdikinden bin kat daha iyi yağmur, kar,  fırtınalar vs... gibi özellikler olucak
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 23 Kas 2007, 00:33

bu oyunlar bataklık gibi. bir kaptırırsan bir daha çıkamıyon. onun için kendimi kaptırmamaya çalışıyom.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 23 Kas 2007, 01:07

[quote="tayel"]ilgilenen olmazmı kardeş. al benden de okadar. bende nfs hastasıyım. 8.1 gb yer kaplıyomuş galiba. senin sistemin ne, yani bilgisayarın oyunu kaldırdımı? benimki p4  2.66ghz  768 ram ve 128mb fx5200 ekran kartı var. acil cvp. selamlar[/QUOTE]

benim pc oyunu kaldırmadı arkadaşın pc de oynuyoruz takılarak oynuyo ekran ayarlarını düşürdüğümüz zaman hızlı mecburen öyle oynuyoruz ee birazda çözünürlük farkı olsun gülü seven dikenine katlanır demi LOL bu arada oyunun istediği özellikler yukarıda verdiğim linkte yazıyo yani senin pc kaldırır ama dediğim gibi ekran ayarlarını düşürceksin örn-yolun parlamasını , yolun kenarlarındaki dağların evlerin çözünürlüğünü vs
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti by wodoo » 23 Kas 2007, 01:13

[quote="hakanerdogan"]

valla bu bilgisayarda San Andreas var şu GTA nın oyunu var ya. bi yerden sonra bilgisayar kaldırmıyor. oyun oynanıyoda, ses vermede sorun yaşıyor. bu niye olur ki? kardeşimle oynuyoduk Smile

bilgisayar: 2.00 Ghz intel centrino, 256 mb ekran kart, 1 gb ram.         (Asus A6 V)   oyunu bi kaç saat sonra kaldırmıyor. bi sorun olabilir mi?
[/QUOTE]

san andreas ta sadece normal cd den yüklenenlerde oluyor o ses olayı heralde bendede olmuştu başka cd aldım yine aynısını yaptı en sonunda dvd okuyucu taktırdığımda dvd cd si aldım sorunum çözüldü.oyunu kaldırmıyor ifadesinden anladığım kadarıyla o sorunda cd de olabilir yada yükleme hatası vs
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti alwaysloser » 23 Kas 2007, 10:59

bende katılayım araba oyunlarından en çok sevdiğim playstation 1 ve 2 de oynadığım garntrusmo1-2-3-4 dür yanına tabiki nfs serilerinide eklameden olmaz nfs oynayanlara grantrusmo serisinide tavsiye ederim
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti by wodoo » 23 Kas 2007, 16:42

[quote="alwaysloser"]bende katılayım araba oyunlarından en çok sevdiğim playstation 1 ve 2 de oynadığım garntrusmo1-2-3-4 dür yanına tabiki nfs serilerinide eklameden olmaz nfs oynayanlara grantrusmo serisinide tavsiye ederim[/QUOTE]

evet grantourismo da gerçekten güzel oyun
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir