Direksiyona ben geçeyim!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Direksiyona ben geçeyim!

İleti loveskoda » 12 Arl 2007, 03:13

Direksiyona ben geçeyim!
Eski Formula 1 Dünya Şampiyonu Michael Schumacher, Almanya'dan İtalya'nın Milano kentindeki bir randevusuna yetişmek için havaalanına gidişte bir Türk'ün taksisini kendisi kullandı.
11.12.2007

Ailesi için köpek satın almak amacıyla özel uçağıyla İsviçre'den Almanya'ya gelen Michael Schumacher, acelesi olduğu için dönüş yolunda Tuncer Yılmaz adlı Türk taksicinin aracını kullandı.

“Neue Presse” ve “Kölner Express” gazeteleri, Schumacher'in, eşi Corinna ve çocuklarıyla birlikte özel jetiyle Almanya'nın Coburg kentine geldiğini, buradan da karayoluyla Kronach kentine geçerek, tanıdığı köpek bakıcısı Silke Löffler'den bir köpek aldığını yazdı.

Schumacher'in, buradan dönerken, Opel Vivaro marka otomobile sahip olan Yılmaz'ın taksisine bindiği, İtalya'nın Milano kentindeki bir randevuya yetişmek durumunda olduğu için korumasının Yılmaz'a, “Şefim aracı kullansa bir mahsuru var mı” şeklinde soru sorduğu, Yılmaz'ın da bunu kabul ederek aracın arkasına oturduğu belirtildi.

Schumacher'in daha sonra hava alanında Yılmaz'a teşekkür ederek 100 Avro bahşiş verdiği kaydedildi.

Yılmaz, bu konuda yaptığı açıklamada, “O kadar akıcı ve zarif bir şekilde otomobili kullandı ki, sanki hiç bir viraj yok gibiydi” dedi.
Schumacher'in korumasının kendisine, yolda çok polis kontrolü olup olmadığını sorduğunu, kendisinin de buna “sık sık” şeklinde karşılık verdiğini ifade eden Yılmaz, “Hayatımda yaşadığım en muhteşem olaydı” şeklinde konuştu.

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 12 Arl 2007, 03:23

vay be valla gzl keşke gelip benimkinide kullansa hayır demem valla buyur abi ayıpsın der geçerim yan koltuğa LOL
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 12 Arl 2007, 10:02

çok güzel abi ya Smile düşünseniza Schumacher geliyo senin arabanı alıyo sürüyo vallaha o anın tadını çıkarırdım bulunmaz trafikte f1 pilotları kolay kolay LOL
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti ali » 12 Arl 2007, 15:43

insanları bu kadar gözünüzde büyütmeyin. sürdüyse sürdü, çok mu önemli sanki. o insan sizden daha mı değerli? bütün insanlar acizdir ve sıradandır.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 12 Arl 2007, 17:05

[quote="ali"]insanları bu kadar gözünüzde büyütmeyin. sürdüyse sürdü, çok mu önemli sanki. o insan sizden daha mı değerli? bütün insanlar acizdir ve sıradandır. [/QUOTE]
yorum yok abicim.... LOL
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti rockerhero » 12 Arl 2007, 21:12

benim dedem olsa hayatta wermezdi. çünkü adam bütün mal warlığını tırnaklarıyla kazıyarak aldığı için  ''malı çok kıymetlidir!!'' LOL
rockerhero
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 13 Arl 2007, 02:29

PEHHHHHHH  GELSINDE IST DE KULLANSINN BEEE YALANMIIILOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 13 Arl 2007, 03:40

Ondan sonra araba ne üzülmüştür be... Kaldık bunun eline diye... Smile
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 14 Arl 2007, 00:24

BENİMKİNİ KULLANABİLİR BELKİ BİR TAKTİK KAPARIZ LOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 14 Arl 2007, 00:28

o taksici olmak isterdim hem arkada gidecem hemde üstüne para alacam
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti ali » 14 Arl 2007, 01:22

[quote="KASIMPŞALI."]PEHHHHHHH  GELSINDE IST DE KULLANSINN BEEE YALANMIIILOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
[/QUOTE]

havasını boş pistlerde atıyor.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir