özlemi duyulan kişi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

özlemi duyulan kişi

İleti ilk aşk » 14 Arl 2007, 00:17

ATATÜRK KESİN VE NET CEVAP

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 14 Arl 2007, 00:19

[quote="KASIMPŞALI."]KESKEDE  HEREKEZ BENIMLE AYNI KARARDA OLSAYDII  BEN KESINLIKLE HZ MUHAMMED (SA)PEYGAMBER EFENDIMZI GORMEK ISTERDIM...[/QUOTE]
Rüyada bile görsek yeter şu durumda

Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti ali » 14 Arl 2007, 01:36

insan görmediği, tanımadığı sadece adını duyduğu bir insanın nasıl özlemini çekebilir? açık ve net söylemek gerekirse ben yapamam bunu. siz nasıl yapıyorsunuz hayret.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lord » 14 Arl 2007, 01:46

Tabiki tüm insanlığı(Mustafa Kemal Atatürk ve onun gibi nice lideride )yaratan ALLAH'ın resulu olan Hz.Muhammed'i görmek isterim.
lord
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 14 Arl 2007, 02:44

BENCEE 1000 LE 1 KIYASLANMASINNN NE DMEK ISTEGIMI ANLAYAN ANLDII SANRIIMM      Unhappy
UnhappyUnhappy RRABIMM  BANA PEYGAMBERMIZI GORMEK NASIP OLSUN YTRKI CANIM SU ANDA SON BULSUNNN:S:s:S:S:SUnhappyUnhappyUnhappyUnhappyUnhappyUnhappyUnhappyUnhappy
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tayel » 14 Arl 2007, 02:54

Clint Eastwood
tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skylife » 14 Arl 2007, 09:49

[quote="hakanerdogan"]

Fatih Sultan Mehmet.

[/QUOTE]

Bende Fatih Sultan Mehmet'i gormeyi cok isterdim...
skylife
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 14 Arl 2007, 10:12

[quote="ali"]insan görmediği, tanımadığı sadece adını duyduğu bir insanın nasıl özlemini çekebilir? açık ve net söylemek gerekirse ben yapamam bunu. siz nasıl yapıyorsunuz hayret. [/QUOTE]
ATATÜRK gibi bir insanı özlememek ne mümkün...
belkide şimdi yaşıyo olsaydı ülkemiz bu durumlarda olmazdı...
ayrıca ATATÜRK ün ülkemiz için nelere katlandığını bizler için nelere katlandığını bağımsızlığımız için neler yaptığını bilmiyomuyuz hepimiz!....
görmediğimiz, tanımadığımız, sadece adını duyduğumuz ATATÜRK ümüzü de özlemezsek......
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti barutoglu » 14 Arl 2007, 10:35

[quote="ali"]insan görmediği, tanımadığı sadece adını duyduğu bir insanın nasıl özlemini çekebilir? açık ve net söylemek gerekirse ben yapamam bunu. siz nasıl yapıyorsunuz hayret. [/QUOTE]
İşte bu anlatılamaz üstadım. "Olmak" lazım. Bunu anlamayanlara peygamber aşıklarının bir sözü vardır: "Men lem yezuk La yagrif..." (Tatmayan bil(e)mez)
Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti bekTEŞ » 14 Arl 2007, 11:01

Mana Aleminde Efemdimizi görmek enbüyük arzumdur.madde aleminde de Atatürkü tanımak elbete güzel bir olay olur.

bekTEŞ
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 14 Arl 2007, 14:47

[quote="bekTEŞ"]

Mana Aleminde Efemdimizi görmek enbüyük arzumdur.madde aleminde de Atatürkü tanımak elbete güzel bir olay olur.

[/QUOTE]

valla bu kadar yanıt içinde en güzel yanıtClapClapClapClap
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umutkubat » 14 Arl 2007, 14:48

[quote="bekTEŞ"]

[/QUOTE]

walla bravo çok güzel özetlemişsiniz olayı.Clap
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti FLEYLAK » 14 Arl 2007, 14:51

[quote="bekTEŞ"]

[/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
FLEYLAK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 14 Arl 2007, 15:22

özlemini duymak zorunda olduğunuz kişilere özlem duyuyorsunuz gibime geliyor. görüp konuşmak istemek ayrıdır, özlemiyle yanıp tutuşmak ayrıdır. birincisini bende isterim. fakat ikincisine gelince... bir takım şartlar vardır. o şartlar yerine gelmezse kimse kimse için yanıp tutuşmaz. cidden sevdiğini söyleyenler bunu nasıl sağladınız, bu şartları nasıl yerine getirdiniz, çok merak ediyorum. bana da söylerseniz sevinirim.
çoğu insan da menfaati için sevmek zorunda hisseder kendini. çünkü sonunda cennet vardır. oraya ulaşmak için birilerini sevmek zorundadır. menfaati için yani. dolayısıyla hiç kimse kimseyi menfaati haricinde gerçekten sevemez. ben buna inanıyorum.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 14 Arl 2007, 15:27

bir de şu var. Hz. Muhammed'le Atatürk kıyaslanmış gibi bir durum oluşmuş sitede.  kıyas kabul etmez bir kıyaslama. Hz. Muhammed tüm insanların önderi ve en hayırlısıdır. Atatürk ise Türk milletinin önderi ve kurtarıcısıdır. Yani yabancı biri için Atatürk bir anlam ifade etmez. Tüm insalığın deyince olay bitiyor zaten. Biri Allah'ın en sevgilisi, diğeri Türk milletinin önderi.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir