2000 FELİCİA GLX İ KASKO FİYATI?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2000 FELİCİA GLX İ KASKO FİYATI?

İleti silverlinemania » 15 Arl 2007, 03:07

bencede arabadan önce evi kaskolatıcan aslında ama ona kimsenin gücü yetmez be LOL

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 15 Arl 2007, 03:08

[quote="loveskoda"]LOL ikisi birden geçiyor ayrı ayrı geçse, yanardağ ile işimiz yok zaten.[/QUOTE]

biliyorum dalga geçerek söyledim zaten para alıcaklar yaa o yüzden tek madde işte Angry
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 15 Arl 2007, 03:09

[quote="sonertevfik"]ARKADAŞLAR2000 MODEL FELİCİA GLX İ ARACIMI KASKO YAPTIRMAK İSTİYORUM... DAHA ÖNCE KASKOLU ARAÇ KULLANMADIĞIMDAN KASKONUN AVANTAJLARINI VE FİYATINI YAZARSANIZ SEVİNİRİM, ÖZELLİKLE FİYATI NEDİR? ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM, SAYGILARIMLA...
[/QUOTE]

Yaa bu nasıl işAngry Hocam sizin arabayı sorguladım, 793YTL. taksitli fiyatı.... 0 arabadan pahalı yaw...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 15 Arl 2007, 03:09

Allah başımıza felaket vermesin ama katılıyorum çoğumuzun arabası kaskolu ama kaçımızın evi sigortalı ??
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 15 Arl 2007, 03:10

[quote="silverlinemania"]bencede arabadan önce evi kaskolatıcan aslında ama ona kimsenin gücü yetmez be LOL[/QUOTE]

Hocam gücü yetse de depremde çoktü diyelim ve öldük (Allah korusun)... Sigorta parayı kime ödeyecek?LOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 15 Arl 2007, 03:10

[quote="slamy"]Allah başımıza felaket vermesin ama katılıyorum çoğumuzun arabası kaskolu ama kaçımızın evi sigortalı ?? [/QUOTE]

hocam sigorta zaten depremden sonra zorunlu hale getirilidi soru kaçımızın evi kaskolu olucaktı bence Wink
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 15 Arl 2007, 03:11

[quote="loveskoda"][quote="sonertevfik"]ARKADAŞLAR2000 MODEL FELİCİA GLX İ ARACIMI KASKO YAPTIRMAK İSTİYORUM... DAHA ÖNCE KASKOLU ARAÇ KULLANMADIĞIMDAN KASKONUN AVANTAJLARINI VE FİYATINI YAZARSANIZ SEVİNİRİM, ÖZELLİKLE FİYATI NEDİR? ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM, SAYGILARIMLA...
[/QUOTE]

Yaa bu nasıl işAngry Hocam sizin arabayı sorguladım, 793YTL. taksitli fiyatı.... 0 arabadan pahalı yaw...
[/QUOTE]

yaş geçtikce daha öncede kaskosu yoksa pahalı olur zaten. gözden çıkartılması çok daha kolaydır Wink
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 15 Arl 2007, 03:11

[quote="silverlinemania"][quote="slamy"]Allah başımıza felaket vermesin ama katılıyorum çoğumuzun arabası kaskolu ama kaçımızın evi sigortalı ?? [/QUOTE]

hocam sigorta zaten depremden sonra zorunlu hale getirilidi soru kaçımızın evi kaskolu olucaktı bence Wink
[/QUOTE]

zorunlu olsun benim evimde yok Smile
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 15 Arl 2007, 03:12

[quote="loveskoda"][quote="silverlinemania"]bencede arabadan önce evi kaskolatıcan aslında ama ona kimsenin gücü yetmez be LOL[/QUOTE]

Hocam gücü yetse de depremde çoktü diyelim ve öldük (Allah korusun)... Sigorta parayı kime ödeyecek?LOL
[/QUOTE]

olurda yakın bi akrabanın evi yıkılırda o evsiz kalırsa parayı ona ödüyolar kişilerin adlarını yazdırıyosun o şekilde oluyo bana anlatılan bu ben kaskocuların yalancısıyım
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 15 Arl 2007, 03:14

[quote="slamy"][quote="silverlinemania"][quote="slamy"]Allah başımıza felaket vermesin ama katılıyorum çoğumuzun arabası kaskolu ama kaçımızın evi sigortalı ?? [/QUOTE]

[/QUOTE]

zorunlu olsun benim evimde yok Smile
[/QUOTE]

hocam onu yaptırtman lazım cezası var ama bence bir an önce yaptırt başına iş açma biliyosun türkiyede devletle uğraşmak zor iş sigorta çok pahalı değil zaten içindeki eşyaları sigorta yaptırtma sadece evi 4 duvarı sigortalat ki için rahat olsun en önemlisi o bizim eve kasko 275.000 ytl verdi 4500 ytl de kasko dedi vazgeçtik
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 15 Arl 2007, 03:21

işte devletle uğraşmak zor olduğu için yaptırmıyorum zaten. Allah göstermesin bir deprem olurda benim evim yıkılırsa zaten benim paramı ödemeyecek orda bir sorun ama yaptıranları ödeyecekmi? yada kaç taksitle ödeyecek? o insanlar o zamana kadar nerde kalacak? 3 ay önce yaşadığım bir olay Bolu İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğündeyim Yaşağımız o büyük depremde evleri yıkılan ailelerden sadece biri yardım için gelmiş. O zaman valiliğin deprem zedelere yaptırdığı prefabrik evlerde kalıyorlardı.  Valilik prefabrik evlerin bulunduğu arazide başka planlar uygulayacağı için bu insanların çıkmasını istiyor. Çıkacak yerleri olmadı için çıkamıyorlar tabi. Durum böyle oluncada çıkmaları için elektrik ve suları kesiliyor. Ben o yüzden devlet le çok muhatap olmuyorum işin özü (yanlış anlaşılmasın ama ) çokda güvenmiyorum... Allah vermesin kaza bela verirsede yine ALLAH büyüktür...

slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 15 Arl 2007, 03:26

[quote="slamy"]

işte devletle uğraşmak zor olduğu için yaptırmıyorum zaten. Allah göstermesin bir deprem olurda benim evim yıkılırsa zaten benim paramı ödemeyecek orda bir sorun ama yaptıranları ödeyecekmi? yada kaç taksitle ödeyecek? o insanlar o zamana kadar nerde kalacak? 3 ay önce yaşadığım bir olay Bolu İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğündeyim Yaşağımız o büyük depremde evleri yıkılan ailelerden sadece biri yardım için gelmiş. O zaman valiliğin deprem zedelere yaptırdığı prefabrik evlerde kalıyorlardı.  Valilik prefabrik evlerin bulunduğu arazide başka planlar uygulayacağı için bu insanların çıkmasını istiyor. Çıkacak yerleri olmadı için çıkamıyorlar tabi. Durum böyle oluncada çıkmaları için elektrik ve suları kesiliyor. Ben o yüzden devlet le çok muhatap olmuyorum işin özü (yanlış anlaşılmasın ama ) çokda güvenmiyorum... Allah vermesin kaza bela verirsede yine ALLAH büyüktür...

[/QUOTE]

devlete kim güveniyo ki zaten ortada para o zaman çokta söz konusu olmicak yapıcaklar bisürü ev sigortalı olanlara eski evlerinin değerlerindeki daireleri vericekler bedava ama tabi olmayadabilir en iyisi özel şirketten kasko oda tuzlu işte o parayı pek fazla kişi veremez
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 15 Arl 2007, 12:11

[quote="silverlinemania"]bencede arabadan önce evi kaskolatıcan aslında ama ona kimsenin gücü yetmez be LOL[/QUOTE]

Sandığınız gibi değil dostum... dask :120 YTL ev paket sigortası 110 YTL hiç birşey değil... evinde ayna bile kırılsa parasını alıyorsun. kafam rahat yok boru patlatı fayans çatladı, kapıda kaldın hiç dert etmiyorsun...
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir