seçgelsin.com'dan 0 km araç alırmısınız?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

seçgelsin.com'dan 0 km araç alırmısınız?

İleti mygokhan » 18 Arl 2007, 01:06

dikkatimi çekti..sitemizin üst tarafında www.secgelsin.com diye reklamı olan bir site var..merak ettik tıkladım.bi baktım kredi kartı ile peşin fiyatına taksitli skodalar mevcut..

http://www.secgelsin.com/products/skoda ... 72693.html

mesela link bu ..siz ne dersiniz bu duruma..hem zaten bu kadar limiti olan bir şahıs pek yoktur da diyelimki o kadar limitiniz var acaba bu siteden alırmıydınız? merak ettim o zyüzden soruyorum..yorumlarınızı bekliyorum.çok ilginç geldi..sanki internetten cep telefonu alır gibi LOL

sepete ekle bile var yahu LOL

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti skodacı » 18 Arl 2007, 01:08

skoda adına kötü bir durum...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 18 Arl 2007, 01:22

Big%20smile sepete 1 daihatsu 1 skoda attım 3 iş günü içerisinde gelecek Big%20smile bayramdan önce gelirse çocuklara dağıtayım..... neye para vermişiz ya... şimdi de satamıyoz... 

slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 18 Arl 2007, 01:31

[quote="mygokhan"] dikkatimi çekti..sitemizin üst tarafında www.secgelsin.com diye reklamı olan bir site var..merak ettik tıkladım.bi baktım kredi kartı ile peşin fiyatına taksitli skodalar mevcut..

http://www.secgelsin.com/products/skoda ... 72693.html

mesela link bu ..siz ne dersiniz bu duruma..hem zaten bu kadar limiti olan bir şahıs pek yoktur da diyelimki o kadar limitiniz var acaba bu siteden alırmıydınız? merak ettim o zyüzden soruyorum..yorumlarınızı bekliyorum.çok ilginç geldi..sanki internetten cep telefonu alır gibi LOL

sepete ekle bile var yahu LOL

[/QUOTE]

hocam kredi kartıyla satış olursa arabanın parasını bulur kredi veya nakit karta yatırır sonra kartdan çektirirsin. anlaşmalı yerse faydası olur. kazanılacak bonus puanları düşünün.... Big%20smile  bir bankanın müşteri bu şekilde ferrari almıştı.
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 18 Arl 2007, 02:00

İşin arkasında yetkili bir satıcı var. Siteye henüz tüm açıklamaları koymamışlar ama banka kredisi ve takas ile satışta var. Böyle bir talep gelirse yetkili satıcıya yönlendiriyorlar. Mesela bir miktar peşin verip kalan parayıda kredi kartı limitiniz elveriyor ise çektirebilirsiniz. Aynı miktar parayı bankadan 12 ay kredi ile almakla, kredi kartından 12 taksit çektirmek arasında hiç fena sayılmayacak bir fiyat farkı var. Satış olmasa bile ağırlıklı olarak reklam amacı güdülüyor.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir