Kaskoyu bedava yaptırdım...:)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kaskoyu bedava yaptırdım...:)

İleti slamy » 04 Oca 2008, 03:21

satarsınızda alırsınızda işallah gerçekden harika fiyat

slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gizlikalsın » 04 Oca 2008, 03:25

[quote="slamy"]

satarsınızda alırsınızda işallah gerçekden harika fiyat

[/QUOTE]
bu octaviaların yol tutuşu nasıl acaba..hiç bilgi alamadım bu konu hakkında siz kullandınızmı octavia_?
gizlikalsın
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 04 Oca 2008, 03:27

maalesef... ben de skoda ailesine fabia ile katıldım ancak fabia sadece yüksek hızlarda sorun çıkarıyor onun dışında yol tutuşu gayet güzel octavia nında daha üst model olduğunu düşünürsek onda daha iyi sonuç alacağınıza eminim... sonuçta benim fabia nın 1200 kg gibi bir ağırlığı var içine bende binince benzini bagajı falan 1500 desek zaten yere çakılı gidiyo
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gizlikalsın » 04 Oca 2008, 03:31

[quote="slamy"]maalesef... ben de skoda ailesine fabia ile katıldım ancak fabia sadece yüksek hızlarda sorun çıkarıyor onun dışında yol tutuşu gayet güzel octavia nında daha üst model olduğunu düşünürsek onda daha iyi sonuç alacağınıza eminim... sonuçta benim fabia nın 1200 kg gibi bir ağırlığı var içine bende binince benzini bagajı falan 1500 desek zaten yere çakılı gidiyo [/QUOTE]
bu benim alacağım octavia ile malatya- akcadağ yolu arasında düz yolda 206 gibi birşey yaptı araba seriydi ikinci vitesde gaza asılınca koltuğa yapıştırıyor..ama 206 km hızda giderken hafifden savrulma vardı yoksa gayet normaldi belli olmuyordu 206 km gittiğin
gizlikalsın
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 04 Oca 2008, 03:33

dediğim gibi sadece yüksek hızda sorun oluyo o da zaten aracın tasarımdan kaynaklanıyo bence... sürat yapmak için tasarlanmış araçlar değiller asıl amaçları ekonomi.  
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gizlikalsın » 04 Oca 2008, 03:37

[quote="slamy"]dediğim gibi sadece yüksek hızda sorun oluyo o da zaten aracın tasarımdan kaynaklanıyo bence... sürat yapmak için tasarlanmış araçlar değiller asıl amaçları ekonomi.  [/QUOTE]

bide yani biraz hıza düşkünümdür uzun yollarda bastımmı arabanın gitmesini isterim..birde bu skodanın parçaları bakımı pahalımı mesela bizim opelin aşırı derece pahalı el yakıyor..skodalar nasıl
gizlikalsın
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 04 Oca 2008, 03:43

Bence siz bankanın yaptığı kaskoya peşinen güvenmeyin bir sorun soruşturun neden böyle yapıyorlar varmı bir bit yeniği. O kaskoyu sadece resmi bazı gerekçelerle yapmış olabilirler. Kasko poliçesinde "sigorta ettiren" diye bir kavram var burada bankanın bilgileri yeralıyor ise pert olma durumunda falan sigorta şirketi benim muhatabım bankadır ben ona ödeme yaparım demesin. Bu işte bir sakatlık yoksa yeni araba alan hiç kimse kasko falan yapmasın ne güzel banka ödesin dursun.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti slamy » 04 Oca 2008, 03:43

ben şimdilik sadece 15000km bakımına girdim 150ytl tutdu 3 taksit yaptılar 2 de kart kendi eklemiş 5 taksit oldu. benim arac piyasada çok bulunmayan hatta neredeyse hiç olmayan bir modeli o yüzden mesela hava filtresini bulmakda zorlandım... ama bugüne kadar fiyatdan sıkıntısı olanı görmedim en büyük sıkıntı servisleri çoğu sahtekarlık peşinde iyisini bulursanız sorununuz olmaz birde en büyük eksi si pazarının zayıf olması ama zaten 20000 ytl gibi komik bir rakama alacaksınız hemen satsanız galeriler 25000 ytl verir...  
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gizlikalsın » 04 Oca 2008, 03:47

[quote="?"]Bence siz bankanın yaptığı kaskoya peşinen güvenmeyin bir sorun soruşturun neden böyle yapıyorlar varmı bir bit yeniği. O kaskoyu sadece resmi bazı gerekçelerle yapmış olabilirler. Kasko poliçesinde "sigorta ettiren" diye bir kavram var burada bankanın bilgileri yeralıyor ise pert olma durumunda falan sigorta şirketi benim muhatabım bankadır ben ona ödeme yaparım demesin. Bu işte bir sakatlık yoksa yeni araba alan hiç kimse kasko falan yapmasın ne güzel banka ödesin dursun.[/QUOTE]
hayır ben sözleşmeyi okudum öyle birşey yazmıyordu..lakin öyle birşey olsa ben bankanın kasko yaptırmasını kesinlikle istemezdim..
gizlikalsın
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gizlikalsın » 04 Oca 2008, 03:49

[quote="slamy"]ben şimdilik sadece 15000km bakımına girdim 150ytl tutdu 3 taksit yaptılar 2 de kart kendi eklemiş 5 taksit oldu. benim arac piyasada çok bulunmayan hatta neredeyse hiç olmayan bir modeli o yüzden mesela hava filtresini bulmakda zorlandım... ama bugüne kadar fiyatdan sıkıntısı olanı görmedim en büyük sıkıntı servisleri çoğu sahtekarlık peşinde iyisini bulursanız sorununuz olmaz birde en büyük eksi si pazarının zayıf olması ama zaten 20000 ytl gibi komik bir rakama alacaksınız hemen satsanız galeriler 25000 ytl verir...  [/QUOTE]
bende benim combonun 15.000 bakımını yaptığım zaman 500 ytl ye yakın tuttu hava filtresi,yakıt filtresi,diskler kontrol edildi,yağı değişt,iki tane daha işlem daha var + işcilik 500ytlye mal oldu 10 aya cektirdim 50 50 sizinkiler gercekten acaip ucuz
gizlikalsın
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 04 Oca 2008, 14:02

ilginç hayırlı olsun
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P