üç kağıtçılığın böylesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

üç kağıtçılığın böylesi

İleti Aykan DURAN » 07 Oca 2008, 13:33

[quote="nuriatasoy"]ben şu ana kadar 2 araba sattım ve 3 araba aldım. Hepsinde de parayı noterin huzurunda aldım. lk önce parayı yatıracağım bankaya giderim ve parayı saydırır ve hesaba yatıracağımı söylerim. (sahte olma ihtimaline karşı) daha sonra notere ve satış işlemleri yapılırken parayı alır yada veririm. Daha sonra doğru banka. satış yaptığım banka ile noter arasında 100 metre mesafe var. Dostluk başka alışveriş başka.
Allah kimseyi sahtekarlarla karşılaştırmasın.
[/QUOTE] Clap Harbiden En Doğrusuda Budur Clap

Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 07 Oca 2008, 14:56

Ben Favorit' i satmak için ilân verdiğimde bir galerici aramıştı. "Aracın borcu var" dediğimde, "ben karşılarım onları üstüne de arabanın bedelini öderim" demişti. Ya salak ya da dolandırıcı diye vazgeçmiştim.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti hakanerdogan » 07 Oca 2008, 15:55

[quote="sainz"]Ben Favorit' i satmak için ilân verdiğimde bir galerici aramıştı. "Aracın borcu var" dediğimde, "ben karşılarım onları üstüne de arabanın bedelini öderim" demişti. Ya salak ya da dolandırıcı diye vazgeçmiştim.[/QUOTE]

LOLLOLLOL
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 07 Oca 2008, 15:59

önce para...  insanlık o kadar ucuzlamış ki...

inanın yolda yerde kıvranan birini görsem durmam, yardım etmem. ya arabamı çalmak için bi tuzaksa?

adam kapıma gelse ölüyom yardım et dese tanımıyorsam açmam, ne bilecen belki hırsız...

işte toplumda dayanışma, yardımlaşma, egoistlik buradan türüyor arkadaşlar.

rahat yaşayamıyor ki insanlar. en güvende hissettiğiniz yerde bile tedbirli olun. ve asla kimseye güvenmeyin.

muhatap olduğunuz kişilerin laflarının bakışlarının altında fesatlık arayın!!! yoksa pişman olursunuz.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti angora » 07 Oca 2008, 23:43

[quote="hakanerdogan"]önce para...  insanlık o kadar ucuzlamış ki...

inanın yolda yerde kıvranan birini görsem durmam, yardım etmem. ya arabamı çalmak için bi tuzaksa?

adam kapıma gelse ölüyom yardım et dese tanımıyorsam açmam, ne bilecen belki hırsız...

işte toplumda dayanışma, yardımlaşma, egoistlik buradan türüyor arkadaşlar.

rahat yaşayamıyor ki insanlar. en güvende hissettiğiniz yerde bile tedbirli olun. ve asla kimseye güvenmeyin.

muhatap olduğunuz kişilerin laflarının bakışlarının altında fesatlık arayın!!! yoksa pişman olursunuz.
[/QUOTE] Clap
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti harbi » 08 Oca 2008, 00:14

bubir  ders  alırken önce  noter sonra  para  satarken  önce  para  sonra  noter pylş.tşk
harbi
CLASSIC
CLASSIC

İleti ali » 08 Oca 2008, 00:34

böyle insanlara birşey olmayınca, hep sineye çekilince onlara ödül vermiş oluyoruz aslında. burnundan getiren böylelerinin.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 08 Oca 2008, 12:34

aslında tuzak kurmak lazım sen yandın onlar yanmasın diye arena hesapı bir başkası arabasını satacak bunlar eminim herkeze aynısı yapar cek ve polise ama biliyoruz polis de bu işin içinde :(((
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 08 Oca 2008, 12:38

zalim izzetinde mazlum zilletinde yaşıyorsa bu dünyada ve adalat yerini bulmuyorsa, bir mahkeme-i kübra (büyük mahkeme) var da onun içindir.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir