BİM A.Ş lerdeUCUZ YANG TÜPÜ VE TRFK SETİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BİM A.Ş lerdeUCUZ YANG TÜPÜ VE TRFK SETİ

İleti feliciaZK » 07 Oca 2008, 20:21

TÜM SKODA CAMİASI
 HER SEMTTE YA DA HER YERDE BULUNAN BİM A.Ş MARKETLERDE

TRAFİKVE İLKYARDIM ÇANTASI   12.5 YTL

YANGIN TÜPÜ  1LT                      15.0 YTL

SATILMAKTADIR      SINIRLIDIR!!!!!!!!!!  

Araştırdım başka yerlerde toplam ikisi 35   45 ytl arası değişiyor almanızı tavsiye ederim!!!!!

feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonerx » 07 Oca 2008, 22:25

Ne zaman bu satış...? tarih..
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

İleti ahmetva » 07 Oca 2008, 22:26

1 kg lık yangın tüpü işe yaramaz... en az 2 kg lık almanızı öneririm...
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 07 Oca 2008, 22:37

boş tüpleri ucuza kakalıyorlar işte...
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 08 Oca 2008, 00:30

muayene gidecekseniz yada polis çevirirse tüpüm yok dememek için alınır hayatımı kurtarır diye almayın boşuna bence
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 08 Oca 2008, 00:36

geçen muayeneye gittim. memur bizim ilkyardım setimizi kabul etmedi. tüpümüz de vardı eksik yoktu yani. yanıbaşımızda kırmızı çantalarda kızılay amblemli ilkyardım çantası almamı söyledi. benim ilkyardım çantası da kırmızı değildi. neticede muayenemi yapmadı ben de o dediği ilk yardım çantasını almadım. yok illa o kırmızı çantada olacakmış. orada satılanın da fiyatı 27 ytl. canım sıkıldı. netice muayenesiz geziyoruz. ancak canımı sıkan şey şu, türkiyenin bir çok yerinde aracı dahi görmeden muayene edilen yerleri hep duyuyorken benim talihimden böyle bir olayın olmasına üzüldüm. neticede o kırmızı kutunun içinde olanlar benim çantamda da vardı.
bunu anlatmamın sebebi de böyle bişeyle karşılaşabilirsiniz. onun için kızılay amblemli kırmızı ilkyardım çantasını almanız gerekebilir iki defa ücret ödemeyin. Öte yandan bizim memur efendi de fazla kralcı oluyor olabilir tabi. siz böyle birisine rastlamayabilirsiniz. hayatımda yaptır(ama)dığım ilk muayene böyle oldu işte. Haftaya galiba o "kırmızı" çantayı alacağız. inşallah başka bişey çıkmaz bu sefer.

Ha bu arada o kırmızı çantada sadece ilkyardım seti var başka bişey yok. hediyesi de 27 lira. İlgilenenlere duyrulur.
Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti slamy » 08 Oca 2008, 01:30

bundan sonra hep böyle olacak. muayene istasyonlarını da sattık ya özel sektör artık...  ama iyi bir uygulama bence... her şeyine baksınlar arabanın... tabi ilk yardım çantasının işe yaraması için önce ilk yardımı öğretmeleri de gerekli... yoksa çanta adama adam çantaya bakar...
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonerx » 08 Oca 2008, 04:41

barutoğlu çok haklısın...
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

İleti fabialife » 08 Oca 2008, 14:50

bim' deki ecza çantalarıda  kırmızı ve kızılay amblemli. aynısının fiatı  metro da 25 milyondan daha fazlaydı

fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti feliciaZK » 08 Oca 2008, 19:44

Bim A.Ş deki satış ellerindeki tükenene denk devam ediyor .

1 kglık tüpler ilk müdahele iç yeterlidir çıkan yangını 1 kglıkla söndüremezsen arabana sen daha büyüğünü al o zaman

Tüpler dediğiniz gibi boş değil ön yargılı konuşmayın, TÜRKİYE nin her yerinde böyle yaygın olan bir market  boş olan yangın tüpünü riske alırmı sizce

Muayene istasyonlarında memurların kıllığı ya da menfaati  size demekki en kılı denk gelmiş    
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti PİCK-UP » 08 Oca 2008, 20:39

Thumbs%20Up tşk
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti ünsal » 08 Oca 2008, 22:34

geçen muayeneye gittim aynı olay benim başıma geldi 3 ytl harita parası istediler torpido harita dolu lazımsa ben sana vereyim dedim abi sen geç dedi,kontrol yapıldı bu seferde ilk yardım çantası olayı patlak verdi o sıradada çanta kalmamış mecburen attı imzayı kurtulduk LOL bidahaki sefere affetmezler ...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti skodacı » 08 Oca 2008, 22:51

barutoglu kardeşim gibi hepimiz karşılaştığımız bu tür olumsuz durumlarda barutoglu kardeşimin sergilediği duruşu sergilemeliyiz...

skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti karadeniz » 08 Oca 2008, 22:57

sadece bım degij karfur falan heryerde 15 ytl çakılıBig%20smile
karadeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 09 Oca 2008, 00:49

ilk yardım çantası tam teşekküllü değil var demek içinse alınır yeni kanuna göre yanık sargı bezi tam boydan lazım
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 09 Oca 2008, 00:51

arabamda ne yangın tüpü ne ilk yardım çantası... peçete bile yok...

ceza yer miyim yakalansam? ruhsatta hep evde duruyomuş LOL
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ilk aşk » 09 Oca 2008, 01:19

[quote="hakanerdogan"]arabamda ne yangın tüpü ne ilk yardım çantası... peçete bile yok...

ceza yer miyim yakalansam? ruhsatta hep evde duruyomuş LOL
[/QUOTE]

sen yandın kardeş marmara çırası gibiLOLLOLLOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 29 Şub 2008, 01:10

[quote="barutoglu"]geçen muayeneye gittim. memur bizim ilkyardım setimizi kabul etmedi. tüpümüz de vardı eksik yoktu yani. yanıbaşımızda kırmızı çantalarda kızılay amblemli ilkyardım çantası almamı söyledi. benim ilkyardım çantası da kırmızı değildi. neticede muayenemi yapmadı ben de o dediği ilk yardım çantasını almadım. yok illa o kırmızı çantada olacakmış. orada satılanın da fiyatı 27 ytl. canım sıkıldı. netice muayenesiz geziyoruz. ancak canımı sıkan şey şu, türkiyenin bir çok yerinde aracı dahi görmeden muayene edilen yerleri hep duyuyorken benim talihimden böyle bir olayın olmasına üzüldüm. neticede o kırmızı kutunun içinde olanlar benim çantamda da vardı.
bunu anlatmamın sebebi de böyle bişeyle karşılaşabilirsiniz. onun için kızılay amblemli kırmızı ilkyardım çantasını almanız gerekebilir iki defa ücret ödemeyin. Öte yandan bizim memur efendi de fazla kralcı oluyor olabilir tabi. siz böyle birisine rastlamayabilirsiniz. hayatımda yaptır(ama)dığım ilk muayene böyle oldu işte. Haftaya galiba o "kırmızı" çantayı alacağız. inşallah başka bişey çıkmaz bu sefer.

Ha bu arada o kırmızı çantada sadece ilkyardım seti var başka bişey yok. hediyesi de 27 lira. İlgilenenlere duyrulur.
[/QUOTE]

Ankara'da muayenesini yaptırdım aracın. hiçbişey sormadılar. ne yangın tüpü ne de kırmızı renkli ilkyardım çantası. Ancak başka bi sorun da orda çıktı. Neymiş efendim. 2007 muayene için yatırdığım 103 liralık harç makbuzu ile 2008 de farkını yatırdığım 8 liralık makbuz ayrı ayrı olduğu için kabul edemezlermiş tek parça makbuz olması gerekiyormuş. Tabi pes demedim amir ile görüştüm de beni anladı sorun kalmadı. çok şükür bir muayeneyi de böylece atlattık.
Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir