PISMANMISINIZ..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

PISMANMISINIZ..

İleti KASIMPŞALI. » 11 Oca 2008, 02:32

ARKADASLAR SORUM  FOVORIT  FORMEN  KULLANICILARINA  BIZIM ARACLARIMIZ ORTALAMA 4 ILA 6 ARASINDA OYNUYOR VE UZGUNUM AMA SAHSEN TANIDIGIM COGU KULLANICI BU ARACI ALDIGINA PISMAN KIMI  PARCA BULAMAMAKTAN KIMI ISE   DIS GORUNUM VEYA KONFORDAN SIKIYATI VAR ACABA BISIMKILERDE VARMI BOYLE  BIR SORUN  ve bu fıyatlara  alacagımzı dıger araclara bakısınız nasıl  ornek kus serısısahın dogan   vs  alırmıydınız  yoksa gulu sevıp dıkenıne katlamayımı tercıh ederdınız

ILK CVB BENDEN OLSUN  

BENIM DERDIM   PARCA BULAMAMAKTI  NEDENI ISE PARK AMPULUNU BILE ALMAK ICIN KASIMPASADAN  AKSARYA GIDIYORDUM AMPULLER  2 YTL  2YTL DE YOL 4 PARASINDAN GECTIM TRAFIK PARK VS  ZULUMDU HEPSINI BIRIKTIRYRUDM VE AYLIK MUTFAK ALISVERISI GIBI    PARCACIYA GIDYORDUM   HER AY SONU  :S:S  ama sahın doganın sadece konforunu  ıc dızaynına bısımkıyle kıyaslarsam     bence onalar daha ıyı

AMA BEN YINEDE  ASIGIM ESKI FORMENIME

KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 11 Oca 2008, 02:39

kuş serisine bineceğime yayan yürürüm daha iyi
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 11 Oca 2008, 02:39

Parçacıyla arkadaş oldum artık.'Ooo abi hoşgeldin' diyor beni görünce.Bıyık altından da gülümsemeyi ihmal etmiyor.
Ama yine de 4000 YTL verip bineceğin araba nedir dersen favorit derim.

Yaptım.Pişman değilim.Yine yaparım! LOL
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 11 Oca 2008, 02:48

[quote="ilk aşk"]kuş serisine bineceğime yayan yürürüm daha iyi[/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapdogru soze alkıs ama bence herkez aynı dusunmuyorr
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Kimberlit » 11 Oca 2008, 02:55

Valla birader favoritten önceki aracım Palio 1600cc 16 valf 103 hp idi.Ama bir yılda parçaya verdiğim parayla ssk ya kayıt yaptırsam şimdiye emekli olurdum.LOLLOL Yaklaşık bir yıldır favorit kullanıyorum tamam konfor hak getire ama gerek yakıt gerek parca olarak hçte pişman değilim.Adana da 2 tane skoda parcası satan yer biliyorum ikiside bi parca almaya gittiğinde en azından bütçene uyacak 4 yada 5 secenek sunuyor.Örnek:Diyafram 4 ytl 6 ytl 10 ytl istediğini sec.BEN MEMNUNUM PİŞMAN DEĞİLİM BİDAHA PAZARA GİTSEM YİNE FAVORİT ALIRIMThumbs%20Up
Kimberlit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FLEYLAK » 11 Oca 2008, 10:13

Bu yaşta,bu paralara bence iyi bir standart.Pişman değilimSmile
FLEYLAK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 11 Oca 2008, 10:40

[quote="FLEYLAK"]Bu yaşta,bu paralara bence iyi bir standart.Pişman değilimSmile[/QUOTE]

evet. sonuçta çokta iyi performans beklememek lazım. o fiyata o yaşta ancak o arabalar olur. ayrıca favoritin yaşında olan çok dağanı şahini her hafta tamirciye götüren çok kişiyi biliyorum.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 11 Oca 2008, 12:21

[quote="KASIMPŞALI."]...sahın doganın sadece konforunu  ıc dızaynına bısımkıyle kıyaslarsam     bence onalar daha ıyı...[/QUOTE]

Onların da içleri o kadar konforlu değil bence. Favorit' in kalorifer fanının 3. kademesi ile Doğan' ın kalorifer fanının 1. kademe ses seviyeleri eşit. Özellikle Doğan' ın koltuklar oturma pozisyonu bir garip bence zira koltukları Tempra' dan devşirdiler. Üstelik de belli bir zamandan sonra şanzımanları ötmeye başlayınca içeride bir uğultudur gidiyor.Wink
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti demir_01 » 11 Oca 2008, 12:48

bende tamırcıye gıtmekten bıktım yahu bı gun bılye degısecek obur gun yok avans yok su yok bu
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 11 Oca 2008, 14:02

[quote="Kimberlit"]Valla birader favoritten önceki aracım Palio 1600cc 16 valf 103 hp idi.Ama bir yılda parçaya verdiğim parayla ssk ya kayıt yaptırsam şimdiye emekli olurdum.LOLLOL Yaklaşık bir yıldır favorit kullanıyorum tamam konfor hak getire ama gerek yakıt gerek parca olarak hçte pişman değilim.Adana da 2 tane skoda parcası satan yer biliyorum ikiside bi parca almaya gittiğinde en azından bütçene uyacak 4 yada 5 secenek sunuyor.Örnek:Diyafram 4 ytl 6 ytl 10 ytl istediğini sec.BEN MEMNUNUM PİŞMAN DEĞİLİM BİDAHA PAZARA GİTSEM YİNE FAVORİT ALIRIMThumbs%20Up[/QUOTE]

ewt parçacılarımız çokk e5 de  , yüregirde ve daha çok parçacımız war.. çok memnunuz
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir