Niçin Bir Daha Skoda Almam?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Niçin Bir Daha Skoda Almam?

İleti sonerx » 13 Oca 2008, 21:37

felicia 98 glx imden çok memnunum MaaşaAllah.
Yol tutuşu, 60 sn sonra kaloriferin ısıtması vs.vs.
Bide hidroliğini alabilsem....

Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Nereden: Trabzon
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

İleti angora » 13 Oca 2008, 22:29

Herkese bir Skoda diliyorumLamp

angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 13 Oca 2008, 22:40

[quote="?"]Birçok arkadaşımızın eski model bir araçtan sonra skoda fabia vs. kullanarak yaptığı kıyas gerçeği tam olarak yansıtmayabiliyor. Birkaç tane yeni model araç sahibi olmuş birinin elde ettiği izlenimler daha farklı olacaktır. Ve genelde bu tarz üyelerimizinde skodadan memnun olduğunu duyuyoruz.[/QUOTE]

katılıyorum...

çok araba değiştirmiş biri olarak bende çok sorun çıkarmasına ragmen memnunum ,ama diğer firmalarda güzel arabalar yapıyor,yani artık muadil çok

asıl önemli olan fiyat-performans kıyaslaması,skoda ödediğinizin fazlasını veriyor ama arızada veya bakımdada da fazlasıyla çıkarıyor...

ah birde  servisi bol ve ucuz olsa..
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 13 Oca 2008, 23:04

[quote="?"]Birçok arkadaşımızın eski model bir araçtan sonra skoda fabia vs. kullanarak yaptığı kıyas gerçeği tam olarak yansıtmayabiliyor. Birkaç tane yeni model araç sahibi olmuş birinin elde ettiği izlenimler daha farklı olacaktır. Ve genelde bu tarz üyelerimizinde skodadan memnun olduğunu duyuyoruz.[/QUOTE]
güven hocamdan başkası yok mu?
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti mygokhan » 13 Oca 2008, 23:14

doğru bir tespit..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti mygokhan » 13 Oca 2008, 23:23

[quote="lazianke"][quote="?"]Birçok arkadaşımızın eski model bir araçtan sonra skoda fabia vs. kullanarak yaptığı kıyas gerçeği tam olarak yansıtmayabiliyor. Birkaç tane yeni model araç sahibi olmuş birinin elde ettiği izlenimler daha farklı olacaktır. Ve genelde bu tarz üyelerimizinde skodadan memnun olduğunu duyuyoruz.[/QUOTE]
güven hocamdan başkası yok mu?
[/QUOTE]

bendede şans mıdır bilmem artık her yıl mutlaka yeni bir otomobil kullanma şansım oluyor :) hem şirket hemde dayımlar sağolsun LOL

neyse işte bu bağlamda; mercedes E200 den , hyundai santa-fe , opel corsa vs vs.... daha bir çok araç kullanarak kıyaslama sonucunda; skoda fabiam iyi bir noktada..bunu sadece ben değil, arkadaşlarımda söylüyor..Duygusallığı kenara bırakıpta söylediklerim bunlar..Çünkü duygusallık girince skodam dünyanın en iyisi LOLLOL

ama en kötü noktası , yedek parça sıkıntısı ve servis..satıştada sorun olduğunu söylüyebilirim..İlgi ve alaka pek yok..en azından bursa için konuşuyorum..servis kaliteleri az..servis birimleri sanayi tamirhanelerinden farksız..(Gerçi skoda düzce bayiinde ilgi çok iyiydi.)
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti ilk aşk » 15 Oca 2008, 01:39

izmirde parça ve servis sıkıntısı yok
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti suppiluliuma » 15 Oca 2008, 11:50

Bir çok farklı marka kullandım. Skoda'nın diğerlerinden hiç aşağı kalır bir tarafını görmedim. Arabam daha altı aylık, henüz bir sorun yaşamadım (karter dışında, onu da kaskodan hallettik ve arabadan kaynaklanan bir durum değildi zaten) Servis ağı diğerleri kadar yaygın olmamakla beraber, büyük şehirlerde kimsenin servis bulma sıkıntısı yaşayacağını sanmıyorum. Hizmet kalitesi konusunda eksiklikler olabilir. En azından iyi elemanlar doğal olarak daha büyük markaların elindedir. Büyük oranda VW teknolojisiyle imal edildiği için, yedek parça sıkıntısı olacağını da sanmıyorum. Pahalılık konusunda şunu söyleyebilirim, bu durum yeni nesil otomobil markalarının hepsi için geçerli. İkinci el piyasasını sırf merakımdan izliyorum internetten, fiyat olarak muadillerinden aşağı olmadığı gibi çok kısa sürede satıldığını görüyorum.
Yani kısaca, o kadar da kötü değil.
suppiluliuma
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir