Msn şifresi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Msn şifresi

İleti umt_d » 13 Oca 2008, 20:20

Arkadaşlar bu sabah kalktıgımda msn'e giremedim şifremi yürütmüş birisi nasıl yapmışsa malesef bilgilerimi de değiştirmiş geri alamıyorum yardım edebilecek var mı aranızdan?

umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 13 Oca 2008, 20:24

İlginç.UnhappyUnhappyUnhappy

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti umt_d » 13 Oca 2008, 20:30

Yardım ederseniz çok sevinirim 350 kişinin adresini nereden bulacagım ben şimdi :(
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 13 Oca 2008, 20:32

geçmiş olsun ne gibi bir yardım istiyorsun anlmadım ???
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 13 Oca 2008, 20:32

hepsini tek tek arayıp adresleri tekrar isticeksin yada kendi msn adresini kendin hackliceksin onu yapamazsan yeni adres alıcaksın ama nasıl hackleme yapılıyo bilemicem onuda araştırırsın kendi adresini hacklersen mail adresini geri almış olursun ama tekrar hacklenebilir garanti yok
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 13 Oca 2008, 20:36

arkadaşlar msn hacklemek diye bişey yok. msn veri tabanında çok karmaşık kodlar kullanılarak şifreleniyor bilgileriniz. o kodları çözecek adam merkez bankasını ve daha nice yararları yerleride hackleyebilir dolayısıyla bu adam da sizin mail hesabınızla uğraşmaz. mail hesapları 2 yoldan ele geçiriliyor. 1- gizli soru tahmini 2- trojan bunlarda hackleme değil uyanıklılık olur sadece
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 13 Oca 2008, 20:36

[quote="silverlinemania"]hepsini tek tek arayıp adresleri tekrar isticeksin yada kendi msn adresini kendin hackliceksin onu yapamazsan yeni adres alıcaksın ama nasıl hackleme yapılıyo bilemicem onuda araştırırsın kendi adresini hacklersen mail adresini geri almış olursun ama tekrar hacklenebilir garanti yok[/QUOTE]

Arkadaşım bunları biliyorum zaten boş konuşmaya gerek yok şimdi sadece bana bu adresin şifresini geri alabilecek bir vatandaş arıyorum ayrıca ilginiz için de teşekür edeeirm
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 13 Oca 2008, 20:37

[quote="slamy"]arkadaşlar msn hacklemek diye bişey yok. msn veri tabanında çok karmaşık kodlar kullanılarak şifreleniyor bilgileriniz. o kodları çözecek adam merkez bankasını ve daha nice yararları yerleride hackleyebilir dolayısıyla bu adam da sizin mail hesabınızla uğraşmaz. mail hesapları 2 yoldan ele geçiriliyor. 1- gizli soru tahmini 2- trojan bunlarda hackleme değil uyanıklılık olur sadece [/QUOTE]

Gizli soruyu bilmesi imkansız ve trojan'ı da kime göndereyim gönderecek kişi ya da bilgisayar yok=)
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 13 Oca 2008, 20:39

umt_d bence sen çok boş konuşuyosun. imkansız diyorsun adam ya senin gizli sorunu buldu yada sana trojan yolladı sen de onu yedin... LOL gönderecek yer mail adresin... trojan yazabiliyormusun ???
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 13 Oca 2008, 20:48

[quote="umt_d"][quote="silverlinemania"]hepsini tek tek arayıp adresleri tekrar isticeksin yada kendi msn adresini kendin hackliceksin onu yapamazsan yeni adres alıcaksın ama nasıl hackleme yapılıyo bilemicem onuda araştırırsın kendi adresini hacklersen mail adresini geri almış olursun ama tekrar hacklenebilir garanti yok[/QUOTE]

Arkadaşım bunları biliyorum zaten boş konuşmaya gerek yok şimdi sadece bana bu adresin şifresini geri alabilecek bir vatandaş arıyorum ayrıca ilginiz için de teşekür edeeirm
[/QUOTE]

arkadaşım biz sana burda burda yardımcı olmaya çalışıyoruz ettiğin lafa bak boş konuşmaya gerek yok madem öyle ne diye konu açıyosun ki sana yardım edende kabahat bu site artık gerçekten kırıcı ve sevisizleşmeye başladı ufak ufak herksin yaptığı gibi bende gidiyim yoksa büyük olaylara sebebiyet vericem her insanın bi dayanma sınırı vardır AngryAngry
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 13 Oca 2008, 20:52

silverlinemania  bırak arkadaş ya değermi allah aşkına LOL
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabia_2008 » 13 Oca 2008, 20:54

https://support.msn.com/eform.aspx?prod ... ct=eformts burdan geri alabilirsin arkadaşım geçmiş olsun

fabia_2008
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 13 Oca 2008, 20:55

slamy bu bir değil iki değil yeni üyeler yapıyo zaten bunu eski üyelerden bişey görmedim ama dediğim gibi her insanın dayanma sınırını vardır ben gene ağzımı bozmicam
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 13 Oca 2008, 21:10

[quote="fabia_2008"]

https://support.msn.com/eform.aspx?prod ... ct=eformts burdan geri alabilirsin arkadaşım geçmiş olsun

[/QUOTE]

Çok teşekkür ederim arkadaşım ben de bunu bekliyordum zaten diğer arkadaşların yazdıgı herşeyi biliyorum o yüzden boş konuşma dedim
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 13 Oca 2008, 21:10

Eğer msn adresiniz çalınmışsa ve sizin için adres çok önemliyse, bildiğim kadarıyla, savcılığa gidiyorsun. adresi veriyorsun. senin için msn yetkilileri ile irtibat kuruyorlar. nereden çalındığını kimin çaldığını bir bir ortaya dökebiliyorlar. tabi bir süreçtir bu aynı gün olmaz zannediyorum.  adam msn çalarak suç işlemiş oluyor. Ne kadar bilmiyorum ama yakalanırsa cezasını çeker. dibi köşesi bir msn adresi diyorsanız, hiç bu zahmetlere girmeyin derim. bir öğretmen arkadaşın msn'nden benimkini de almaya çalıştılar çünkü onun msn'sini nde hacklemişler. benden bir sayfaya bakmamı istedi hacker (sözde öğretmen arkadaş) baktım sayfaya msn adres ve şifremi istiyor. gerçek mail adresimi girmedim lüzumsuz bir adresim vardı kullanmadığım onu girdim. hemen ardından bir daha o adrese giremedim çalınmıştı... peşine düşmedim. Ama öğretmen arkadaş şikayet edeceğini söylemişti bilmiyorum ne yaptı?
Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti Kimberlit » 13 Oca 2008, 22:59

Arkadaşlar Msn şifrenizi çalan kişi istedikten sonra kesinlikle ama kesinlikle geri alamassınız.Eğer en son msn inizi internet cafede kullandıktan sonra olmuşsa bu olay yada size ait olmayan bi bilgisayarda yani bi çok kişinin kullandığı bi bilgisayarda olmuşsa kötü sonuçlarla karşılaşmamak için tek yapmanız gereken makinadan kalkarken reset çekmek.Özellikle internet cafeyi çok kullanıyorsanız makinadan kalkarken reset çekerseniz  hiç bi sorun yaşamassınız.Çünkü Cafelerde goo back yada dipriz denen bi sistem kullanılmakta.Yani makina kapanıp geri açıldığında geçmişe dair hiçbişe kalmamakta...
Kimberlit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Kimberlit » 13 Oca 2008, 23:01

Ha bu arada barutoğlu arkadaş ya savcılık kimsenin msn ini geri almak yada yapankişiyi yakalamak için uğraşmaz.BENCE.
Kimberlit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 13 Oca 2008, 23:30

[quote="Kimberlit"]Ha bu arada barutoğlu arkadaş ya savcılık kimsenin msn ini geri almak yada yapankişiyi yakalamak için uğraşmaz.BENCE.[/QUOTE]

Bu işin adı savcılıkta msn çalma olarak degil bilgi işlem hırsızlıgı olarak geçiyor uğraşırlar da.
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir