kredi kartları

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kredi kartları

İleti ilk aşk » 17 Oca 2008, 01:13

arkadaşlar en sonunda kredi kartlarımı kesip attım yoksa felekete sürükleneceğiz daha öncede aynı hatayı yapmıştım en sonunda yeni aldığım arabaya doğru dürüst binmeden satmak zorunda kaldım .bu seferde aynı olay yaşanmasın diye kendimi frenlemek adına kartlarımı kestim şimdi sadece günü geldiğinde ödeme yapacağım.size haddim olmayarak bir tavsiyede bulunayım alırken bedava geliyor sonra katlanıyor ağzınızın tadı bozuluyor . taksit taksit sonu gelmiyor en iyisi peşin alışveriş . bir dost tavsiyesi ....

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 17 Oca 2008, 01:14

Bugun haberlerde de ayn ışeyi duydum taksitler herkese daha cazip ghgeliyor ama taksit üstüne taksit olunca işler değişiyor en iyisi koyabileceginiz kadarını kenara koyun öyle alın zaten siz alana kadar kesin ucuzlayacaktır.
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 17 Oca 2008, 01:18

benim bir kartım var. vakıfkart. hemen hemen hiç bir yer taksit yapmıyor. anlaşması yok. yıllık ücreti de yok. ihtiyacıma göre harcama yapıyorum. bana bir zararı olmadı. parasız kaldığım zamanlar kart imdadıma yetişti. o yüzden ben düşman değilim. dikkatli kullanırsan bir zararı olmuyor.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 17 Oca 2008, 01:23

doğru kardeşim aslında kredi kartı kötü bir şey değil örneğin sıkıştığın zaman namerde muhtaç olmuyorsun ama türkiyede amacına uygun kullanılmıyor çoğu insan  maaşından fazla harcama yapıyor
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umutkubat » 17 Oca 2008, 01:24

[quote="ali"]benim bir kartım var. vakıfkart. hemen hemen hiç bir yer taksit yapmıyor. anlaşması yok. yıllık ücreti de yok. ihtiyacıma göre harcama yapıyorum. bana bir zararı olmadı. parasız kaldığım zamanlar kart imdadıma yetişti. o yüzden ben düşman değilim. dikkatli kullanırsan bir zararı olmuyor.[/QUOTE]

Katılıyorum, aynı kart bende de var en iyisi,fren vazifesi yapıyor.
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti weyis » 17 Oca 2008, 01:25

aaaah ah öyle bir kurtuldumki o illetten birdaha elime bile almam.
tam 6 yıl beni esir aldı.
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 17 Oca 2008, 01:31

Ama galiba lanet edenler kullanamayı beceremeyen arkadaşlar ya da şöyle diyelim hayat şartlarınız doğru kullanmanıza izin vermedi herşeyin suçunu hayat'a atıyoruz ya =)
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 17 Oca 2008, 01:36

evet bekara karı boşamak kolay

weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 17 Oca 2008, 01:40

[quote="umt_d"]Ama galiba lanet edenler kullanamayı beceremeyen arkadaşlar ya da şöyle diyelim hayat şartlarınız doğru kullanmanıza izin vermedi herşeyin suçunu hayat'a atıyoruz ya =)[/QUOTE]

becerememek ne kelime? kırıcı olmayalım.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 17 Oca 2008, 01:43

[quote="ali"][quote="umt_d"]Ama galiba lanet edenler kullanamayı beceremeyen arkadaşlar ya da şöyle diyelim hayat şartlarınız doğru kullanmanıza izin vermedi herşeyin suçunu hayat'a atıyoruz ya =)[/QUOTE]

[/QUOTE] alıştık artık ali kardeş insanlar dışarda arkadaş edinmeyi bilmedikleri için burda kendilerini ispat etmeye çalışıyor
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Kimberlit » 17 Oca 2008, 01:45

Arkadaşlar bende 2 tane vardı worl den gelen üyelik ücreti 30 ytl + ek karta 10 =40 ytl yi görünce ekstrede iptal ettirdim ertesi ay baktım gelen ekstrede 40 ytl yi iade etmişler.şimdi tek kartla devam ediyorum.
Kimberlit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti freeZe » 17 Oca 2008, 15:44

[quote="weyis"][quote="ali"][quote="umt_d"]Ama galiba lanet edenler kullanamayı beceremeyen arkadaşlar ya da şöyle diyelim hayat şartlarınız doğru kullanmanıza izin vermedi herşeyin suçunu hayat'a atıyoruz ya =)[/QUOTE]

[/QUOTE] alıştık artık ali kardeş insanlar dışarda arkadaş edinmeyi bilmedikleri için burda kendilerini ispat etmeye çalışıyor[/QUOTE]

weyis ve ilkaşk arkadaşlarımız  belliki bu kart olayında ağzı yananlardan (benim gibi)

ben inanıyorum ve anlıyorum canını gerçekten çok sıkan bir durum

ve bizimle paylaşmak istemişler.....

valla en iiyisini yapmışsınız kırmakla üzülmeyin yavaş yavaş bir şekilde kapanır borç.benimde az kaldı.önemli olan sağlık o olmadan kapatamaz sınız zaten siz kafanızı fazla yormayın.....

bu arada o hayat bazılarına kolay,kolayı kabullenmek dahada kolay umt_d. kelimelerini kullanırken bence biraz daha seçici davran ilk aklına geleni yazma kırıcı oluyor.sen anladığım kadarıyla becerebilenlerdensin ama daha 18 yaşındasın ve öğrencisin.bakalım zaman hayatına ilerde neler katacak.....
freeZe
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 17 Oca 2008, 15:51

İnternette kimse birbirinin yüzünü görmediği için bazen kullandıkları cümlelere dikkat etmeyebiliyorlar.Görünce sanki bana söylenmiş gibi üzüldüm.Lütfen daha fazla dikkat.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti FLEYLAK » 17 Oca 2008, 15:53

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapsadece freeze ı alkılıyorum başka bir şey demiyorum
FLEYLAK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mkm2903 » 17 Oca 2008, 16:11

arkadaşlar benim gibi yapın benim kartın limiti 470 ytl kaç kere telefon ettiler arıralım limiti diye.ben istemediğimi söyledim.ben şimdi alışveriş yapıyorum limitimi aştıysam okey vermiyor o zaman anlıyorum ki ben o ay ki kotamı doldurmuşum ya param varsa nakit alıyorum.yada almaktan vazgeçiyorum.
mkm2903
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BaTeRRiiSStt » 17 Oca 2008, 16:22

350 ytl limitim var aşsam da limiti   farketmıyor 2 taksıtte kapatıyorum
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti yonetici » 17 Oca 2008, 16:33

Kredi kartının hesap kesim tarihi = son ödeme tarihi mantığı ile hareket eden biriyim bu yüzden maaşımın ucu ucuna yettiği bazı aylar olmuş olabilir ama allaha şükür hiç ödeme gününü geçirdiğim bir kartım olmadı. Birşey almadan önce aylık ödemelerimin toplam tutarına bakarım eğer yeni bir taksiti kaldırabileceksem alırım yoksa bazı taksitlerimin bitmesini beklerim.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti muzaffer » 17 Oca 2008, 16:56

Bir çok defa kredi kartı gönderidi ama hepsini zarfını dahi açmadan geri iade ettim.Allah'a şükür maaş kartımdan başka kart kullanmam.
muzaffer
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir