Zevke bak..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Zevke bak..

İleti umt_d » 20 Oca 2008, 01:16

[quote="umt_d"]Arkadaşlar ben bu zevk meselelerine karışan insanlara hatta laf eden insanları hiç sevmem size ne yani adam istemiş yapmış siz yapabiliyor musunuz?[/QUOTE]

Bu mesajda kimsenin zevkine karıştığımı zannetmiyorum kimin hangi zevkine karışmışım diger üyeler gibi mi konuşmuşum beana bu tarz saçma şeylerle gelemyin bir sorununuz varsa da yöneticiyle konuşun ben burda bayıla bayıla sizin hiç bir kurala uymamanızı saygısızlıgınızı çekmiyorum özgür bir forum diye herkes her agzına geleni söyleyip saygısızlaşıyor kurallara uymuyor yöneticililer 1 konu açıytor iki yazı yazıyor sonra ilgilenmiyor neden çünkü birkaç laf edersem üyeler gider mantıgı var böyle üyeler olacagına hiç olmasın daha iyi sözüm herkese degil sadece sagısız ve kurallara uymayanlara.

umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 20 Oca 2008, 01:28

[quote="umt_d"][quote="umt_d"]Arkadaşlar ben bu zevk meselelerine karışan insanlara hatta laf eden insanları hiç sevmem size ne yani adam istemiş yapmış siz yapabiliyor musunuz?[/QUOTE]

Bu mesajda kimsenin zevkine karıştığımı zannetmiyorum kimin hangi zevkine karışmışım diger üyeler gibi mi konuşmuşum beana bu tarz saçma şeylerle gelemyin bir sorununuz varsa da yöneticiyle konuşun ben burda bayıla bayıla sizin hiç bir kurala uymamanızı saygısızlıgınızı çekmiyorum özgür bir forum diye herkes her agzına geleni söyleyip saygısızlaşıyor kurallara uymuyor yöneticililer 1 konu açıytor iki yazı yazıyor sonra ilgilenmiyor neden çünkü birkaç laf edersem üyeler gider mantıgı var böyle üyeler olacagına hiç olmasın daha iyi sözüm herkese degil sadece sagısız ve kurallara uymayanlara.
[/QUOTE]
her mesajında insanların yazdıklarıyla alay eder gibi ifadelerin var.

yazılanlar hoşuna gitsin yada gitmesin saygı duyman gerek.

sonuçta insanların yorumu bunlar

her yazında kayaya kazık sokar gibi yorum yapıyorsun.

sana tepki varsa kendini bir sorgula
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umutkubat » 20 Oca 2008, 01:28

[quote="murat06"]Ya kimsenin adamların zevkine bi şey dediği yok şurda azcık işi gırgıra vuruyoruz maksat eğlence ,muhabbet olsun diye hemen çıkıpta muhalefet etmene gerek yok umt d.Her seferinde aynı şeyi yapıyorusunuz. [/QUOTE]

+10000Clap
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti loveskoda » 20 Oca 2008, 01:30

[quote="murat06"]Ya kimsenin adamların zevkine bi şey dediği yok şurda azcık işi gırgıra vuruyoruz maksat eğlence ,muhabbet olsun diye hemen çıkıpta muhalefet etmene gerek yok umt d.Her seferinde aynı şeyi yapıyorusunuz. [/QUOTE]

Üzgünüm ama ben de bu söze aynen katılıyorum...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 20 Oca 2008, 02:08

Herkes illa olumlu şeyeler yazacak degil ya buraya eveet çok güzel demeye mi geldik özgür forum deigl mi burası herşeye iyi güzel demek zorundaa mıyım ben sizleri nasıl yargılayamazsam
''Neden hiçbirşeye karşı çıkmıyorsunuz'' diye siz de bana bu şekilde yaklaşamazsınız
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 29 Oca 2008, 23:05

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Arabanız: fabia

İleti silverlinemania » 29 Oca 2008, 23:11

murat hocam resimler için çok saol gerçekten çok ilginç resimler özellikle şu jiplerle kayalara tırmanma işi çok garip. Bu aradada söylemeden edemicem eski forumu çok özlüyorum gerçekten beni anlayanlar anladı zaten ....
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nuriatasoy » 29 Oca 2008, 23:16

Kayalardan inen jeepler daha heyacan verici.
nuriatasoy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 29 Oca 2008, 23:16

Smile Anladım anlamasına da......bu forum hepimizin.Keyfine bak..Smile

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin