Youtube Yine kapanmış :@

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Youtube Yine kapanmış :@

İleti ali » 19 Oca 2008, 22:19

[quote="loveskoda"]Yasakçı zihniyet.... Yahu bize yasak getireceklerine o şerrefsizliği yapanı bulup cezalandırsalar...

[/QUOTE]

bulamıyorlar, yakalayamıyorlar. çünkü o şerefsizler yurtdışından gönderiyor o videoları. yunanistan diye duymuştum.  devlet epeydendir bu işin peşinde. youtube yöneticilerine Atatürk'e hakaret içeren ve pkk ya ait videoların kaldırılmasını kabul ettirmişlerdi. sonra ne olduysa o videolar geri geldi. bir ara kapandı geri açıldı, şimdi geri kapanmış.

ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 19 Oca 2008, 22:23

[quote="ali"][quote="loveskoda"]Yasakçı zihniyet.... Yahu bize yasak getireceklerine o şerrefsizliği yapanı bulup cezalandırsalar...

[/QUOTE]

bulamıyorlar, yakalayamıyorlar. çünkü o şerefsizler yurtdışından gönderiyor o videoları. yunanistan diye duymuştum.  devlet epeydendir bu işin peşinde. youtube yöneticilerine Atatürk'e hakaret içeren ve pkk ya ait videoların kaldırılmasını kabul ettirmişlerdi. sonra ne olduysa o videolar geri geldi. bir ara kapandı geri açıldı, şimdi geri kapanmış.

[/QUOTE]

Ben yakalamaya uğraştıklarını hiç sanmıyorum... ABD den yardım istenmişti güya.... Hala video yayınlanıyorsa hiçbirşey yapılmamış demektir...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 19 Oca 2008, 22:24

BİZDE YUNANLILARA AYNISINI YAPSAK ONLAR KAPATIRMI ACABA
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 19 Oca 2008, 22:26

[quote="weyis"]BİZDE YUNANLILARA AYNISINI YAPSAK ONLAR KAPATIRMI ACABA
[/QUOTE]

Bilmiyorum ama eğer bunu yaparsak o aşağılık kompleksli heriflerin seviyesine ineriz...

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 19 Oca 2008, 22:51

biz onlara yapsak... diyeceğim ama yaptırmazlar. işi yaptıktan sonraya bırakmazlar, baştan hiç yaptırmazlar. hükumetin üzerinde üzerine düşeni yapmadığı konusunda epeydendir baskı var. bazı çevreler bunu yapıyor.
aslında böyle konularda daha temkinli davranmak lazım. oyuncağı elinden alınmış bir çocuk gibi davranmamalıyız. bize bir iyilik yapıyorlar, bir site kurmuşlar ve insanlar orada paylaşım yapıyorlar. ama arkadan bizim değerlerimize saldırıyorlar, saldırttırıyorlar. bunu bilinçli yapıyorlar. bizim vatanımızda bizim değerlerimize saldırıyorlar. buna göz yummalıyız. onların üstünde bir yaptırım gücü ve baskı olması lazım. yoksa yaptıklarını kabullenmiş oluruz. tekrar söylüyorum, oyuncağı elinden alınmış çocuk gibi ağlamamalıyız, daha bilinçli davranmalıyız.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 19 Oca 2008, 23:22

yasaklama yerine daha doğru olan yayınların konması için aksine açık tutulması gerekir
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti lazianke » 20 Oca 2008, 15:48

sadece türkiyeden erişilemiyor isteyen aşağıdaki yollarla gene erişebiliyor.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir