Coca Cola

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Coca Cola

İleti muzaffer » 19 Oca 2008, 12:22

İçmem ve çocuklarımada içirmem.İçinde iyi bir şey olsa formülünü açıklarlardı.Nasıl olsa lisans kendilerde+ gelirinin bir miktarı ermeni ve yahudi lobilerine giden bir içeceği zaten görünce tiksiniyorum. 

muzaffer
CLASSIC
CLASSIC

İleti ilk aşk » 19 Oca 2008, 12:24

kime sorsam ben içmem diyor ama türkiyede çok  tüketiliyor peki kim içiyor bu kadar kolayı
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 19 Oca 2008, 12:29

Bunların yanında, her yıl gelirinin belli bir oranını israil ordusuna bağışlıyor. Yorumunu size bırakıyorum...
Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti yexplorer » 19 Oca 2008, 12:34

ben cola turka içiyorum fare kanı yada fare sonuçta görmüyorum yıllardır içenler var bu bakımdan bir zararını duymadım sadece bağımlılık yapması sağlıksız olması o da bütün gazlı içecekler için aynı. benim içmeme sebebim gelirini muzaffer 'in dediği gibi israile göndermesi ve Mısır El aksa üniversitesinin araştırmasına göre içinde domuz ürünü bulunması
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti sainz » 19 Oca 2008, 13:30

Bütün bu anlatılanları bir kenara bırakıyorum. Yemekte kola içmeyi bıraktıktan sonra, yiyeceklerin tadını daha iyi almaya başladım. İçmiyorum değil, içiyorum gene ama ortalamaya vurursam 2 ayda bir gibi bir şey çıkıyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti Aykan DURAN » 19 Oca 2008, 13:42

[quote="ilk aşk"]kime sorsam ben içmem diyor ama türkiyede çok  tüketiliyor peki kim içiyor bu kadar kolayı [/QUOTE] BenTongueLOL
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 19 Oca 2008, 13:52

bunları bende duymuştum ama kolayı bırakamıyorum
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti umt_d » 19 Oca 2008, 17:34

[quote="AV-2006"][quote="umt_d"]Yok böyle bişey arkadaşlar karalama çabaları uyanık olun[/QUOTE]

Faydalarını bir yazıver sana zahmet..
[/QUOTE]

Bir daha bak istersen faydası var yazmış mıyım?
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 19 Oca 2008, 18:34

o zarar bu zarar herşey zarar kebap yeme kanser yapar onu yeme zona olursun şunu içme gırtlak kanseri olursun ben bu yaşıma kadar içtim hiç bi zararınıda görmedim ayrıca aldığınız o paket meyve sularının nasıl olduğunu biliyo musunuz ki bildiğiniz küflenmiş meyvalar toplanıp pressleniyo sonra içerisine bilmediğimiz bir sürü madde ekleniyo o kötü renk kayboluyo en son olarak su ekleniyo ve paketleniyo bu zararlı değil ama kola zararlı dimi işim gereği ne olduğunu biliyorum ve küf insan midesine karıştığı zaman önüne geçilemeyecek hastalıklar meydana gelir zehirlenmeler falan ve zamanında müdahele edilmezse ölüme yol açarlar tamam farede zehirli tabikide ama ben bu safsatalara inanmıyorum bi kaç gencin toplanıpta yaptığı bi karalama çalışması bunlar bana bi mail gelmişti aynen yazıyorum bi maddesini ' kola deterjanlara göre daha iyi leke çıkarıyo örneğin bir kaşık kolayı vişne suyu dökülmüş bi gömleğin üstüne dökün biraz bekletin yıkayın ve sonuç mükemmel ' buna inananın aklını Censored yani .... bi kere kola lekesi hayatta çıkmaz çıkar diyen varsa çıkarsın ben ona bütün herşeyimi bağışlıcam babam bu mesleğin içinde kurutemizleme yapıyo onda ne ilaçlar var çıkaramıyolarda bu maili yazan 3 5 salak mı çıkarıyo o kola lekesini inanan inansın kolanın içinde fare mare olduğuna ben inanmam gözlerimle görmediğim sürece hiçbir şeye inanmam meyva sularını gördüm ve hayatta hazır meyva suyu içmem ve evden içeriyede sokturtmam ....
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 20 Oca 2008, 12:18

arkadaşlar doğal olmayan bütün yiyecek ve içecekler zararlıdır belki başta zararını görmeyiz ama ileride bize bazı hastalıkları beraberinde getirir örneğin en önemlisi kanser gibi bütün aldığımız hazır yiyeceklerde katkı maddesi var coca cola zararlıda cola turka veya başka bir marka zararlı değilmi veya hazır meyva suyu kaymaklı biskivi fanta tükettiğimiz yoğurt bile katkı maddeli tek çaresi olabildiğince bunları az tüketmek çünkü bunlardan tamamen kopmamız imkansız çünkü özellikle şehir hayatında bunlara mahkumuz yolda giderken susayıpta aldığımız su bile ambalajından dolayı kanseri tetikliyor çünkü en iyi camdır ketçap ve mayonezi bir çoğumuz kullanıyor plastik olanından ziyade cam olanını tercih edin çünkü cam sağlıktır plastik ambalaj zamanla bakteri üretir ve kansere davet çıkarır . koladan önce sigarayı bırakın ALLAH KORUSUN GIRTLAK KANSERİ OLMAYIN . COLA YERİNE SICACIK SALEP İÇİN YAZIN İSE LİMONATA
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir