Magandalığa şahit oldum...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Magandalığa şahit oldum...

İleti loveskoda » 21 Oca 2008, 01:25

[quote="umt_d"]Kısaca maganda olayını özetlemek gerekirse

''Maganda şahin sürer, ama her şahin süren maganda degildir''.

Loveskoda =)
[/QUOTE]

Daha iyi özetlenemezdiLOL

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 21 Oca 2008, 01:26

DİĞER KUŞ SERİLERİNİDE UNUTMAYINLOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 21 Oca 2008, 01:47

[quote="loveskoda"]Ancak bu olay ve bu tip olaylarda tek ortak özellik var; magandaların sürdüğü aracın ŞAHİN olması...Nuke[/QUOTE]

ClapClapClap

Bence bu bir tez konusu olabilir. Sosyolojide veya psikolojide okuyan varsa kaçırmasın.

Tez başlığıda benden olsunWink Hadi iyisiniz.

Tezin başlığı;
Tüm kırolarmı Şahin-Doğan'a biner yoksa, Doğan-Şahin'e binenler bir süre sonra kıromu olur.
EK:Ayrıca kıro olmayıpta bu arabalara binenlerde kıroluğa karşı nasıl bir bağışıklık sistemi gelişmiştir.

NOT: Ek kısmını Şahin-Doğan'a adam gibi binenlere ayıp olmasın diye yazdım.Big%20smile

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti silverlinemania » 21 Oca 2008, 02:07

kim ne derse desin arkadaşlar bende bütün şahin kullanıcıları için söylemiyorum ama geneli loveskodanın dediği gibi bugün 2 tane olay geldi başıma göztepeden geliyodum tam mecidiyeköy sapağının orda trafik var bi şahin kalkmış opel astra marka bi arabaya şekil yapmaya çalışıyo arabayı şekilden şekile soktu en sonunda uyuz oldu adama el kol haraketleri yapmaya başladılar durdurmaya çalıştılar içinde 5 kişiler hepsi serseri adam karısıyla beraber adamı durdurup dövüceklerdi 5 6 araba bende dahil olmak üzere şahne yol vermedik o adam kaçabilsin diye ben yol vermedim diye banada sinir oldu bizde arabada 4 kişiydik benim arkadaşın elinde kola şişesi vardı yanımızdan geçerken iyice yanaştı sürtücek kadar küfür falan etti arkadaş camı açıp kola şişesini ön camına attı ve şişe patlayınca bi anda yolda 8 çizmeye başladı sonra emniyet şeridine çekip beklediler bidahada hiç görmedim onları 2. olayda cevizliğibağa geldim yanyola giricem bitane halk otobüsü emniyet şeridine girmiş benle aynı hızda gidiyo sinyal verdim gaza bastım geçmek için oda bastı frene bastım arkasına geçmek için oda frene bastı tam çatala geldim son anda bi hamleyle önüne geçtim geçmeseydim korkuluklara ortadan giricektim neyse dörtlüleri yaktım camı açtım durmasını söyledim frene falan bastım arkadan tampona kadar dayandı selektör yapıyo kornaya basıyo falan neyse tam durduk arkadan nasıl yaptıysa bilmiyorum bi hamleyle kaçtı yakalayamadık polise söyledik tamam bakıcaz dedi anons etti ama yakaladıklarını hiç sanmıyorum kimsenin kimseye saygısı kalmadı trafikte artık .....
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 21 Oca 2008, 02:11

[quote="silverlinemania"]kim ne derse desin arkadaşlar bende bütün şahin kullanıcıları için söylemiyorum ama geneli loveskodanın dediği gibi bugün 2 tane olay geldi başıma göztepeden geliyodum tam mecidiyeköy sapağının orda trafik var bi şahin kalkmış opel astra marka bi arabaya şekil yapmaya çalışıyo arabayı şekilden şekile soktu en sonunda uyuz oldu adama el kol haraketleri yapmaya başladılar durdurmaya çalıştılar içinde 5 kişiler hepsi serseri adam karısıyla beraber adamı durdurup dövüceklerdi 5 6 araba bende dahil olmak üzere şahne yol vermedik o adam kaçabilsin diye ben yol vermedim diye banada sinir oldu bizde arabada 4 kişiydik benim arkadaşın elinde kola şişesi vardı yanımızdan geçerken iyice yanaştı sürtücek kadar küfür falan etti arkadaş camı açıp kola şişesini ön camına attı ve şişe patlayınca bi anda yolda 8 çizmeye başladı sonra emniyet şeridine çekip beklediler bidahada hiç görmedim onları 2. olayda cevizliğibağa geldim yanyola giricem bitane halk otobüsü emniyet şeridine girmiş benle aynı hızda gidiyo sinyal verdim gaza bastım geçmek için oda bastı frene bastım arkasına geçmek için oda frene bastı tam çatala geldim son anda bi hamleyle önüne geçtim geçmeseydim korkuluklara ortadan giricektim neyse dörtlüleri yaktım camı açtım durmasını söyledim frene falan bastım arkadan tampona kadar dayandı selektör yapıyo kornaya basıyo falan neyse tam durduk arkadan nasıl yaptıysa bilmiyorum bi hamleyle kaçtı yakalayamadık polise söyledik tamam bakıcaz dedi anons etti ama yakaladıklarını hiç sanmıyorum kimsenin kimseye saygısı kalmadı trafikte artık .....[/QUOTE]
malesef var öyle yobazlarAngry
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 21 Oca 2008, 02:21

Yobaz mı? Ne alaka?
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 21 Oca 2008, 02:23

[quote="silverlinemania"]kim ne derse desin arkadaşlar bende bütün şahin kullanıcıları için söylemiyorum ama geneli loveskodanın dediği gibi bugün 2 tane olay geldi başıma göztepeden geliyodum tam mecidiyeköy sapağının orda trafik var bi şahin kalkmış opel astra marka bi arabaya şekil yapmaya çalışıyo arabayı şekilden şekile soktu en sonunda uyuz oldu adama el kol haraketleri yapmaya başladılar durdurmaya çalıştılar içinde 5 kişiler hepsi serseri adam karısıyla beraber adamı durdurup dövüceklerdi 5 6 araba bende dahil olmak üzere şahne yol vermedik o adam kaçabilsin diye ben yol vermedim diye banada sinir oldu bizde arabada 4 kişiydik benim arkadaşın elinde kola şişesi vardı yanımızdan geçerken iyice yanaştı sürtücek kadar küfür falan etti arkadaş camı açıp kola şişesini ön camına attı ve şişe patlayınca bi anda yolda 8 çizmeye başladı sonra emniyet şeridine çekip beklediler bidahada hiç görmedim onları 2. olayda cevizliğibağa geldim yanyola giricem bitane halk otobüsü emniyet şeridine girmiş benle aynı hızda gidiyo sinyal verdim gaza bastım geçmek için oda bastı frene bastım arkasına geçmek için oda frene bastı tam çatala geldim son anda bi hamleyle önüne geçtim geçmeseydim korkuluklara ortadan giricektim neyse dörtlüleri yaktım camı açtım durmasını söyledim frene falan bastım arkadan tampona kadar dayandı selektör yapıyo kornaya basıyo falan neyse tam durduk arkadan nasıl yaptıysa bilmiyorum bi hamleyle kaçtı yakalayamadık polise söyledik tamam bakıcaz dedi anons etti ama yakaladıklarını hiç sanmıyorum kimsenin kimseye saygısı kalmadı trafikte artık .....[/QUOTE]

Valla allah korumuş... Bu magandalar en vahşi hayvandan daha tehlikeli...Angry

Çok dikkatli olmak lazım...Confused
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 21 Oca 2008, 02:31

bence ben değil onlar dikkatli olsun ben gayet sakinimdir ama böyle bi haraket yapıldığı zaman heleki vurursa vay onun haline derim bi yerlerini kırar eline verir bi taksiye bindirip hastaneye gönderirim ....
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 21 Oca 2008, 02:38

[quote="silverlinemania"]bence ben değil onlar dikkatli olsun ben gayet sakinimdir ama böyle bi haraket yapıldığı zaman heleki vurursa vay onun haline derim bi yerlerini kırar eline verir bi taksiye bindirip hastaneye gönderirim ....[/QUOTE]

Haklısın abi...

Ehliyetimi alıp kaskomu yaptırdığım zaman biri bana böyle hareket yapacak varyaAngry arabayı önemsemez, o şerrefsizi sıkıştırır bariyerle arabam arasında tost yaparım.....Angry
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 21 Oca 2008, 02:46

[quote="loveskoda"][quote="silverlinemania"]bence ben değil onlar dikkatli olsun ben gayet sakinimdir ama böyle bi haraket yapıldığı zaman heleki vurursa vay onun haline derim bi yerlerini kırar eline verir bi taksiye bindirip hastaneye gönderirim ....[/QUOTE]

Haklısın abi...

Ehliyetimi alıp kaskomu yaptırdığım zaman biri bana böyle hareket yapacak varyaAngry arabayı önemsemez, o şerrefsizi sıkıştırır bariyerle arabam arasında tost yaparım.....Angry
[/QUOTE]

bak işte o dediğini yapamıyosun arabayı boşverip onu sıkıştırıp o kazayı göze alamıyosun çok denedim yapmayı ama kendi arabama acıdım bi şerefsiz yüzünden arabamı hurdaya çeviremem bi kere yaptım o hatayı ama gene vicdanım el vermedi bi taksici sıkışık trafikte yanımda bir sürü araba var ve hayatta ona yol veremem geldi arkadan dayandı tampona kornaya bastı selektör yaptı nerdeyse dokundu dokunacak hiç paniklemeden 5. vitesten 3. vitese taktım ayağım debriyaja bekliyorum gene yaklaştı öyle ayağımı debriyajdan çektin freni 1 saniye içinde kökleyip bıraktım ve arkadan döne döne zor topladı arabayı sonra gene yetişti bana göya haraket yapıcak ya anca yaptığı makas atmak oldu bende çok korktum zaten o makas atıca elim ayağıma dolandı sanki (yanlız bu makasa yaptığım yorum dalga geçiyorum yani korktuğumdan değil) ....
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 21 Oca 2008, 03:01

yahu yeter daral geldı yasu sahınden dogandan ne ıstıyosunuz bu araclar olmasaydı türk otomotıv sanayı NCensoredH bu kadar buyurdu ve bmw turkıyeye fabrıka kurardı
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 21 Oca 2008, 03:10

Sadist misiniz manyak mısınız arkadaşlar...
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 21 Oca 2008, 03:14

[quote="umt_d"]Sadist misiniz manyak mısınız arkadaşlar...[/QUOTE]

Size yakıştıramadım... Sözlerinize biraz dikkat edin lütfenDisapprove
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 21 Oca 2008, 03:16

[quote="demir_01"]yahu yeter daral geldı yasu sahınden dogandan ne ıstıyosunuz bu araclar olmasaydı türk otomotıv sanayı NCensoredH bu kadar buyurdu ve bmw turkıyeye fabrıka kurardı[/QUOTE]

Bu gelişimin bedelini insanlarımızın canlarıyla veya mahfolmuş hayatlarıyla ödediğini düşünürsek hiç gelişmeseydi daha iyiydi...Confused
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 21 Oca 2008, 03:20

[quote="umt_d"]Sadist misiniz manyak mısınız arkadaşlar...[/QUOTE]

bunun bizimle ne alakası var anlayamadım haraketi terbiyesizliği yapan onlar ama sadist ve manyak olan biziz öyle mi sana yapılsa o haraketler sen bişey demicen yani
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 21 Oca 2008, 12:49

Seni tebrik ederim LoveSkoda... Gereğini yapmışsın
Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti mutu01 » 21 Oca 2008, 13:44

ilginç..konu nereden nereye gelmiş.
mutu01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 21 Oca 2008, 14:48

[quote="loveskoda"][quote="demir_01"]yahu yeter daral geldı yasu sahınden dogandan ne ıstıyosunuz bu araclar olmasaydı türk otomotıv sanayı NCensoredH bu kadar buyurdu ve bmw turkıyeye fabrıka kurardı[/QUOTE]

Bu gelişimin bedelini insanlarımızın canlarıyla veya mahfolmuş hayatlarıyla ödediğini düşünürsek hiç gelişmeseydi daha iyiydi...Confused
[/QUOTE]

ama 3 veya 5 dangalak yuzunden (sahın surucusu olark) tmm maganda ama hepsımı maganda bu sahıne bınenlerın hakkını yemeyelım otomotıv sektörünü bu gunlere getıren tofastır 70 lerde 80 lerde turkıyede skodamı vardı?
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir