Ayın otomobili anketlerine ilgiye davet!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ayın otomobili anketlerine ilgiye davet!!!

İleti BlueVRS » 22 Oca 2008, 13:51

Arkadaşlar üzerinden zaman geçince sitenin ana sayfasındaki son konular listesinde gözükmediğinden ayın ve yılın otomobili gibi anketlere ilginin yeteri kadar oluşmadığını düşünüyorum sitemize yüzlerce üye olmasına rağmen toplam oy sayısının 20 li adetlerde kaldığını ve aday olan arkadaşların resim yükleme zahmetlerinin ve aday olma heveslerinin boşa gittiğine inanıyorum.Ben buradan hepinizi bu anketlere ilgiye davet ediyorum ricamdır.Daha fazla katılımla anketler daha doğru sonuca ulaşacaktır.

Benim ocak ayı adayım favorit silverline,yılın birincisi adayım ise temmuz ayı gri octavia.bilmeyenler için söyleyeyim ilgili sayfalara ana sayfada anketler bölümünü tıklayarak ulaşabilirsiniz.hepinizin fikirlerine saygılar..

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 22 Oca 2008, 14:10

Şubat ayına katılacagım arkadşlar yeterli resim yoktu bu ay elimde
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 22 Oca 2008, 14:11

[quote="98Pickup"] sitemize yüzlerce üye olmasına rağmen toplam oy sayısının 20 li adetlerde kaldığını [/QUOTE]

Aktif olanların sayısı o civarda zaten, yüzlerce üye var dediklerinin çoğu 2. defa foruma bile girmemiş.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti BlueVRS » 22 Oca 2008, 14:12

umut arkadaş katılımın yanında mevcut anketlere ilgi mesajımı aldığını umarım.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 22 Oca 2008, 14:15

irfant arkadaş,ben yinede şöyle birşey gördüm örneğin 2008 ocak oylaması başlamadan adaylar konusunda arkadaşlardan 2-3 kişi yanlış hatırlamıyorsam oyum silverline a demiş ama ben oylama kısmına girdiğimde baktımki silverline ın oyları benim oyum silverline a diyenlerden daha az.konu bir ara ana sayfaya geldi yorum yazılınca ve toplam oy sayısı arttı ama sonra minik arkadaş konuyu kapatınca rafa kalkmış gibi oldu.

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 22 Oca 2008, 14:24

Oylama zaten yapılıyor ilgili başlıkta (sadece oy verilen, mesaj yazamadığımız). Oylamadan ayrı olarak aday araçlar başlığında "benim oyum şu araca" demenin mantığı ne ki? O zaman oylama başlığı niye var...   Smile
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 22 Oca 2008, 14:27

[quote="98Pickup"]umut arkadaş katılımın yanında mevcut anketlere ilgi mesajımı aldığını umarım.[/QUOTE]

Ben oy da verdim ben katılımcı bir forum üyesiyim mesajlarıma bakarsanız günlük mesaj ortalaması en yüksek olan katılımcı benim =)
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 22 Oca 2008, 14:35

[quote="irfant"]Oylama zaten yapılıyor ilgili başlıkta (sadece oy verilen, mesaj yazamadığımız). Oylamadan ayrı olarak aday araçlar başlığında "benim oyum şu araca" demenin mantığı ne ki? O zaman oylama başlığı niye var...   Smile[/QUOTE]

insanları etkilemek için tabiki işe siyaset katmak değil amacım ama partiler bile oy verecek toplumu etkilemek için memleketin kasasını boşaltıp masraflar ederek propaganda yapıyorlar,bir insan ne kadar sözüne güvenilir itimat edilir biri ise onu bilenler yönlendirmesinden etkilenirler mesela irfant,lazianke,?,skodacı, (yazmadıklarım darılmasın) gibi arkadaşlar derseki benim oyum şu araca diğer arkadaşlar bundan etkilenebilir hani şu mantık o beğeniyorsa vardır bir bildiği..SmileSmileSmile

Bana sorarsan tabiki bende her insan gibi fikrimi diğerlerine empoze etmek yani hemfikir olmak isterim..forumlar biraz özgür olmalı..çok kısıtlama iyi birşey değil yasakları çiğnemek zevk verir kimi zaman..  
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 22 Oca 2008, 14:38

Ayın aracını eğlence ve hareket olsun diye oyluyoruz zaten. Wink
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 22 Oca 2008, 16:49

oylarda hala bir hareket yok UnhappyUnhappy
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mutu01 » 23 Oca 2008, 11:43

valla ben oy verdim silverline abiye Smile
mutu01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 23 Oca 2008, 12:16

Arkadaşlar sitemize günlük 1.500'ün üzerinde tekil IP'den ziyaret geliyor. Bunların %70 civarı google üzerinden yapılan aramalar sayesinde sitemize uğruyor. Yeterli seviyede ziyaretçimiz var fakat sürekli bir aktivite içerisinde olmaya niyeti olan az. Bu nedenle aktif üyelerin bile küçük bir kısmının oylamaya katılması normal. Açıkçası benimde ilgimi çeken bir bölüm değil Embarrassed
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir