forumda gereksiz tartışma yaratma potonsi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

forumda gereksiz tartışma yaratma potonsi

İleti erdinc » 23 Oca 2008, 01:44

arkadaşlar elimden geldiğince forumu takip etmeye çalışıyorum gerçekten çok faydasını da gördüm,forum tam anlamıyla bir paylaşım kaynağı olmuş durumda istediğimiz bilgilere çok hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz ancak rahatsız olduğum bir konu var şahsıma olmasada açılan birçok konuda bazı iyiniyetli ve forumu uzunca bir süredir kullandığı belli,önemli paylaşımları olan insanlara garip ve anlamsız bir şekilde davranıldığını gördüm ve bu beni rahatsız etti.Burda paylaşımda bulunan insanlar bi çoğumuzun abisi yaşında herkes herkese şuursuzca konuşma hakkına sahip değil diye düşünüyorum,kimse bu forumdaki abi kardeş ilişkisini bozmak ya da ben ne istersem yazarım havalarına girmemeli,seviyeli olmalı büyüklerini saymalıdır,onlardan öğrenilecek çok şey olduğuna inanıyorum.bu yazıyı özelliklede yeni üye olan ve birçok gereksiz tartışmaya sebep olmuş(genç arkadaşın) dikkatle okumasını tavsiye ederim,isim vermek haddimize değil ama forumu takip edenler kim olduğunu anlamışlardır.(sorduğun sorular forumda güzel paylaşımları getiriyor ancak yaptığın yorumlara da dikkat edersen sevinirim)

erdinc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 23 Oca 2008, 01:46

Kesinlikle katılıyorum...ClapClapClap
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 23 Oca 2008, 01:48

Arkadaşımız duygularını, düşüncelerini dile getirmiştir cevaba lüzum olmadığından konu kilitlenmiştir.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir