Hayvanları sevmiyorum hangilerinimi!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Hayvanları sevmiyorum hangilerinimi!!

İleti BlueVRS » 24 Oca 2008, 16:00

Arkadaşlar geçenlerden trafikte beğenilmeyen hareketler gibi bir konu açılmıştı.bir bakın bakalım siz bu hayvanlardan kaçı ile karşılaştınız.

Nee yoksa hepsiylemi??

Not:alıntıdır!!

Hayvanları sevmiyorum! Kimse kusura bakmasın!

1- Tünellerde park lambası ya da farlar yerine dörtlülerini yakan ÖKÜZLERİ...

2- Lastiği patladığında bunu sol şeritte değiştiren DEVELERİ,

3- Bir yaya geçsin diye yavaşladığınız veya durduğunuzda sağınızdan/solunuzdan bir de size ters ters bakarak geçen ÇAKALLARI,

4- Far ayarının ne demek olduğunu bilmeyip ya da ona verilecek 2-3 milyonu servet sanıp arkanızda gözünüzü kamaştıran DAVARLARI,

5- Karda önden çekişli arabasının arka tekerlerine zincir takıp sonra "abi bi el atsana" diye yardım isteyen EŞEKLERİ,

6- Dakikalarca aynalarına bakmadan otobanın sol şeridinde sizin süratinizden en az 50-60 km yavaş giderek salınan KOYUNLARI,

7- Yeni yıkadığınız arabanızı batırmakla mükellef cam yıkama fıskıyesini ayarlamaktan aciz BEYGİRLERİ,

8- Arabasında biriktirip çöpe atması gerekenleri yola atan DOMUZLARI,

9- Trafik 2 dakika durdu mu kornaya basan AYILARI,

10- Her yere tüküren LAMALARI,

11- Kapısına geldiği adamın ziline basmaktansa, kornasına basmayı tercih eden SIĞIRLARI

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 24 Oca 2008, 16:22

Hayvanları sevmiyorum deyince ben de başka şey sanmıştım rahatladım....Sana katılıyorum ama onlara öyle söyleyerek asıllarından özür dilemek gerek......LOL
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti driver112 » 24 Oca 2008, 16:30

selam çok güzel yazmışsınız. hepsine katılıyorum.. ayrıca şu üstgeçitin altından geçenleri de eklemek istiyorum.ApproveApprove
driver112
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: felicia

İleti scream_hunter » 24 Oca 2008, 17:09

walla bnde gerçek hayvanlar sandım bnde bu hayvanları sewmiyorumApprove

scream_hunter
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 24 Oca 2008, 17:17

Aramızda Birçok kişi Bunlardan en az birini Mutlaka Yapıyordur bence Big%20smile
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 24 Oca 2008, 17:28

[quote="driver112"]selam çok güzel yazmışsınız. hepsine katılıyorum.. ayrıca şu üstgeçitin altından geçenleri de eklemek istiyorum.ApproveApprove[/QUOTE]

bunlar da köstebek olsa gerekLOL
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti sainz » 24 Oca 2008, 17:29

[quote="bLaCkmaiL"]Aramızda Birçok kişi Bunlardan en az birini Mutlaka Yapıyordur bence Big%20smile[/QUOTE]

Sitede bunu da yapacak olan yoktur diye tahmin ediyorum. Yoksa var mı yahu?!Confused

[quote="98Pickup"]...5- Karda önden çekişli arabasının arka tekerlerine zincir takıp sonra "abi bi el atsana" diye yardım isteyen...[/QUOTE]

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti weyis » 24 Oca 2008, 18:51

çok güzel bravoThumbs%20Up
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 24 Oca 2008, 22:31

3- Bir yaya geçsin diye yavaşladığınız veya durduğunuzda sağınızdan/solunuzdan bir de size ters ters bakarak geçen ÇAKALLARI

Yol vermeyeni gördüm ama hiç ters ters bakanı görmedim

2- Lastiği patladığında bunu sol şeritte değiştiren DEVELERİ,

Bunu da hiç görmedim

7- Yeni yıkadığınız arabanızı batırmakla mükellef cam yıkama fıskıyesini ayarlamaktan aciz BEYGİRLERİ,

Arabayı yeni yıkıyan adam neden camını silsin ki

11- Kapısına geldiği adamın ziline basmaktansa, kornasına basmayı tercih eden SIĞIRLARI

Bunu yapmayan yoktur =)

umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 24 Oca 2008, 23:00

[quote="sainz"][quote="bLaCkmaiL"]Aramızda Birçok kişi Bunlardan en az birini Mutlaka Yapıyordur bence Big%20smile[/QUOTE]

Sitede bunu da yapacak olan yoktur diye tahmin ediyorum. Yoksa var mı yahu?!Confused

[quote="98Pickup"]...5- Karda önden çekişli arabasının arka tekerlerine zincir takıp sonra "abi bi el atsana" diye yardım isteyen...[/QUOTE]

[/QUOTE]

Niye olmasın ki? Bence vardır.Bu sitedeki insanların (bende dahil) bir tartı ölçüsü yok.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti angora » 24 Oca 2008, 23:12

Sanırım bendede bir hayvanlık var bazen densizlik yaptığım olur trafikte
angora
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 24 Oca 2008, 23:43

orta ya da sol şeritten giden kamyonun yada tırın sürücüsü olan öküzleri. sağırdırlar kornayı duymazlar. kördürler sinyali görmezler. salına salına giderler öyle. tam bir öküzzzz.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 25 Oca 2008, 02:21

walla buradaki üyeler hep duyarlı görünüyor zannetmiyorum ki yapacak ha istinaden yapılmış olabilrir sinirli yada sıkıntılı anımızda hepimiz yapabiliriz
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti umt_d » 25 Oca 2008, 02:55

[quote="alwaysloser"]walla buradaki üyeler hep duyarlı görünüyor zannetmiyorum ki yapacak ha istinaden yapılmış olabilrir sinirli yada sıkıntılı anımızda hepimiz yapabiliriz [/QUOTE]

Hepimiz yapabiliriz diye düşünürsek yaparız ama yanlış bir düşünce bence.
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 25 Oca 2008, 12:08

ya aslında bu yazının ilk yazılış amacı varsa bu hataları yapan kendisini düzeltsin diye..

Mesaj şu hey sen 3. yada 8. maddeyi yapan sürücü  toplu halde senden nefret ediyoruz bu huyundan vazgeç ve bir daha yapma.

Eee foruma üye yada değil bu konuyu tam 118 kişi okumuş belki içlerinden birkaçı yaptığının yanlış olduğunun farkına varmıştır.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 25 Oca 2008, 12:39

[quote="umt_d"]...7- Yeni yıkadığınız arabanızı batırmakla mükellef cam yıkama fıskıyesini ayarlamaktan aciz BEYGİRLERİ,

Arabayı yeni yıkıyan adam neden camını silsin ki...[/QUOTE]

Sen arabanı yeni yıkamışsın ama masifin cam suyunu püskürten fıskiyeleri ayarsızdır ve senin yeni yıkamış olduğun arabanı batırmaktadır.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti PİCK-UP » 25 Oca 2008, 13:13

süper !!!!

Hug Hug Hug Hug
Hug
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti sainz » 25 Oca 2008, 13:13

[quote="AV-2006"][quote="sainz"][quote="bLaCkmaiL"]Aramızda Birçok kişi Bunlardan en az birini Mutlaka Yapıyordur bence Big%20smile[/QUOTE]

[/QUOTE]

Niye olmasın ki? Bence vardır.Bu sitedeki insanların (bende dahil) bir tartı ölçüsü yok.
[/QUOTE]

Yok canım!Confused Skoda kullananlar bilinçlidir, aracını iyi tanır. En azından temennim bu yönde.Smile
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir