Hayvanları sevmiyorum hangilerinimi!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Hayvanları sevmiyorum hangilerinimi!!

İleti suppiluliuma » 25 Oca 2008, 14:19

Başkası yaptığı zaman yadırgadığım hiçbir hareketi kendim yapmam. Bir istisna dışında, yadırgadığım hareketi yapan öküz direkt olarak benim huzuruma tecavüz ediyorsa, sadece onu hedef alan bişeyler yapabilirim. Örneğin arkamdan uzunları yakan bir geyiği bir süre dörtlülerimle filan uyarırım, düzeltmezse yavaşlarım, beni geçmesine izin veririm, arkasına geçer uzun, sis ne kadar ışığım varsa çakarım.  Veya örneğin sollamaya uygun olmayan bir yerde, tamponuma iyice yaklaşıp taciz edeni, kendime ve başkalarına tehlike yaratmayacak bir ortamda olmak kaydıyla ben taciz ederim. Genellikle tırmanma şeritleri idealdir. Ama bunları çok kızdığımda yapıyorum. Genellikle bu kadar kızmamak için kendime telkinde bulunurum. En doğrusu sakin ve soğukkanlı olmak. Yaş ilerledikçe bu konudaki başarı oranım artıyor.  :)

suppiluliuma
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 25 Oca 2008, 15:54

[quote="umt_d"]3- Bir yaya geçsin diye yavaşladığınız veya durduğunuzda sağınızdan/solunuzdan bir de size ters ters bakarak geçen ÇAKALLARI

Yol vermeyeni gördüm ama hiç ters ters bakanı görmedim

2- Lastiği patladığında bunu sol şeritte değiştiren DEVELERİ,

Bunu da hiç görmedim

7- Yeni yıkadığınız arabanızı batırmakla mükellef cam yıkama fıskıyesini ayarlamaktan aciz BEYGİRLERİ,

Arabayı yeni yıkıyan adam neden camını silsin ki

11- Kapısına geldiği adamın ziline basmaktansa, kornasına basmayı tercih eden SIĞIRLARI

Bunu yapmayan yoktur =)

[/QUOTE]

orda söylediği senin yeni yıkadığın arabanı pisletmesi yani önündeki aracın su fışkırtma yerinin ayarsız olup kendi camına gelmesi gereken yerde tavanı aşıp senin yeni pırıl pırıl yaptığın emek harcadığın arabana gelmesi bilmem anlatabildim kimse yeni yıkadığı arabanın camına su sıkıp temizlemez herhalde...
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mutu01 » 26 Oca 2008, 13:14

hızınıza göre şerit seçin,seyir halinde çöp atmayın tükürmeyin camıma yada arabaya gelirse hır çıkar,biliyorum arkadan yol verdiğim yayayı görmediğin için korna çalıyorsun onu solumdan geçmeye çalışırken görüp pişman olacaksın (umarım)

mutu01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 28 Oca 2008, 12:40

ilave:sola yada sağa dönerken yan aynalardan arkasını kontrol etmeyen şuursuzları..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 28 Oca 2008, 13:23

[quote="98Pickup"]ilave:sola yada sağa dönerken yan aynalardan arkasını kontrol etmeyen şuursuzları..[/QUOTE]

Şuursuz memeli bir hayvan mı TongueTongue
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir