ARABAMI ÇOK SEVİYORUM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ARABAMI ÇOK SEVİYORUM

İleti fabia_2008 » 26 Oca 2008, 14:06

Arkadaşlar dün biraz şöyle turladık gerçekten de bizim fabia'lar çok güzel araçlar yani şöyle önden görünüşü arkadan görünüşü gerçektende mükkemmel bana göre iç konsol tarafı harika sade bir şekilde yapılmış gerçekten soğuklarda banamısın demeden çalışıyor FABİA'larımızın kıymetini bilelimSmile

fabia_2008
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 26 Oca 2008, 14:52

bu sitede fabia çok övülüyor, ama skoda övülmüyor. demekki skoda ne kadar iyi araba yaparsa yapsın yaranamıyor.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabia_2008 » 26 Oca 2008, 15:12

[quote="ali"]bu sitede fabia çok övülüyor, ama skoda övülmüyor. demekki skoda ne kadar iyi araba yaparsa yapsın yaranamıyor. [/QUOTE] arkadaşım zaten fabia skoda'nın değilmi fabia'yı övüyorsak arkasındaki kuruluş önemlidir zaten fabia'yı övüyosan skoda'yıda övmüş oluyorsun SKODA'NIN övülecek yanı yok kendini kanıtlamış zatenWink
fabia_2008
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 26 Oca 2008, 17:05

[quote="fabia_2008"][quote="ali"]bu sitede fabia çok övülüyor, ama skoda övülmüyor. demekki skoda ne kadar iyi araba yaparsa yapsın yaranamıyor. [/QUOTE] arkadaşım zaten fabia skoda'nın değilmi fabia'yı övüyorsak arkasındaki kuruluş önemlidir zaten fabia'yı övüyosan skoda'yıda övmüş oluyorsun SKODA'NIN övülecek yanı yok kendini kanıtlamış zatenWink[/QUOTE]

fabianın skodanın bir modeli olduğunu ben de biliyorum. octavia kullanıcısıyım. siteyi uzun süredir takip eden biri olarak, burada skodanın genel imajının kötü olduğu söylenip duruyor. fabia kullanıcıları ise araçlarına toz kondurmuyor. yani skoda iyi bir marka değil ama nasıl olduysa fabia iyi olmuş havası var burada. ben de diyorum ki skoda ne kadar da iyi arabalar üretse bazılarının kafasındaki imaj sorunu hala düzelmiyor.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 26 Oca 2008, 17:13

Octavia'da çok güzel bence.Süper b zaten tartışmasız..Fabia kendini kanıtlamış.Favorit ve Forman Bertone imzalı..Kala kala Felicia kaldı.Onu da Sonertevfik'e bırakıyorum.Smile(Soner kızma ha şaka.)

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir