Site ve Yönetici ile ilgili Sikayetler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Site ve Yönetici ile ilgili Sikayetler

İleti Ufuk KAPLAN » 29 Oca 2008, 21:07

Arkadaslar siteye ara sıra girmeme ragmen her defasında illaki bir tartısmayla karsılasıyorum.

Birazda kendi adıma konusmak istedim umarım bu son konu olur.

Site yöneticisi nedir ne yapar;

Site yöneticisi sitenin forum kurallarında gerektigi gibi faaliyet göstermesini saglar.

Bir kazancı varmıdır? Vardır. örn. google reklamı. Bundan yüklü bir para gelmesini beklemeyin. ancak siteyi rolantide götürür.

Bu adam bu siteyi acmıs bizleri bir arada toplamıs.

Kimse bu kisiye sen burayı actın diye para vermiyor.

Adamın isi var gücü var, birde burasıyla ugrasiyor. ve emin olun site sadece kurmaktan ibaret degildir, yönetmek daha zordur.

onunla ilgilen bununla ilgilen o ne yapmıs bu ne yapmıs.

Lütfen basit görmeyin. O adamında sinirinin attıgı bir an olur.

Her söyledigi kelimeye way efendim özür dileyecek vs vs konu acıp durmayın.

Cok sıkıldıysanız cıkın forumdan bir daha giris yapmayın bu kadar kolay. kimse kimseyi zorla forumda tutmuyor..

Bazı arkadaslarında havalı havalı yorumları var, onlarda kendisini biliyordur.

Kimse kimsenin asker arkadası degil, yaptıgınız yorumlara dikkat edin, cok sakin birisiyimdir ama umarım benim karsıma tekrar gelmez aynı sekilde.

son olarakta, kelimeler icin tartısma yapmayın.

Dogru forum tartısmak icin ama fikir tartısmak icindir.

son zamanlar cok sık sacma konular gördügüm icin bunları yazıp rahatlamayı düsündüm.

Kimse alınmasın kırılmasın. gercekler bu.

İyi forumlar ;)

Ufuk KAPLAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 29 Oca 2008, 21:11

bencede arkadaşlar bi gerginlik bi tartışma olur olduğu yerde kalır uzatmanın anlamı yok
bende umuyorumki son olur
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti Ufuk KAPLAN » 29 Oca 2008, 22:51

Yazdıklarımı herkezin üzerine alınmasına gerek yok. sucu olanlar zaten biliyordur. kimse bana kızmasın darılmasın. gercekler bu.
Ufuk KAPLAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KIRMIZI » 30 Oca 2008, 00:05

KONU  NEDİR ANLAMADIKKİ:(
KIRMIZI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 31 Oca 2008, 01:46

site yöneticisiyle forum üyeleri arasında kopukluk var .site yöneticisi gerekirse her bir bireyle tek tek ilgilenmelidir. gerektiğinde özel mesaj atıp gerekli uyarıları kendisine yapmalıdır mesala açtığı anketi silmeden önce açıklama yapmalıdır . veya sildikten sonra açıklama yapmalıdır .
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 31 Oca 2008, 02:07

noldu ki yaa? 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ilk aşk » 31 Oca 2008, 02:09

bizim sitede her an herşey olabilir
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 31 Oca 2008, 02:14

valla denicek bişey yok sitenin gidişatından menmun olmayanlar zaten gittiler bende memnun değilim bazı tartışmalardan ama herkes gibi çekip gitmektense 40 yılda bir girip bir konuya cevap yazıp çıkıyorum siteden zaten beni tanıyanlarda bilir artık eskisi gibi çok girip çıkmadığımı ha bunlardan bize ne diceksiniz ee doğru sizde haklısınız ....
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 31 Oca 2008, 02:16

yazan arkadaş yazmış, kimseye karşı ismen bir tariz, kinaye yok. bizi ilgilendirmiyosa okuyup geçelim, yönetici n'apıyosa yapsın.

bence boşuna uzatmak anlamsız.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti KIRMIZI » 31 Oca 2008, 02:22

Bu bana dokunmayan yılan bin yaşasın demeye benziyor  :) neyse ya benim asıl takıldığım bu kişiye özelden msj attım tanışmak amacı ile arkadaşına verdim telefonumu ondan iste diyor artık kimlerle savaş halindeyse anlamadım bana böyle yazdı:) neyse sen eskisin buralarda dediğin gibi yapalım biraz uzak duralım bakalım.
KIRMIZI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 31 Oca 2008, 02:22

kırmızı kardeşim sen kendi sorunu kendin cevaplamışsın kimse karışamaz tabii ki ister girersin ister girmezsin ama biri sana kırmızı bir daha siteye girme derse o zaman savunmaya geç yoksa hemen atlama . tabii benden sana kardeş tavsiyesi yoksa hayatın didişme içinde geçer ve mutsuz olursun
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 31 Oca 2008, 02:29

[quote="KIRMIZI"]Bu bana dokunmayan yılan bin yaşasın demeye benziyor  :) neyse ya benim asıl takıldığım bu kişiye özelden msj attım tanışmak amacı ile arkadaşına verdim telefonumu ondan iste diyor artık kimlerle savaş halindeyse anlamadım bana böyle yazdı:) neyse sen eskisin buralarda dediğin gibi yapalım biraz uzak duralım bakalım.[/QUOTE]

öncelikle hoş geldin bana dokunmayan yılan bin yaşasın değil olay yeni olduğun için eski tartışmaları bilmezsin ne tartışmalar oldu saymakla bitmez hakaret edenler bilmem neler yani yazmakla bitmez onun için ben uzak duruyorum sen yenisin sana bişey diyemem bu benim kararım ama daha önüne neler çıkar kimbilir he tabi bu illa çıkıcak anlamına gelmez tabi ki inşallahta çıkmaz
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 31 Oca 2008, 10:30

[quote="ilk aşk"]site yöneticisiyle forum üyeleri arasında kopukluk var .site yöneticisi gerekirse her bir bireyle tek tek ilgilenmelidir. gerektiğinde özel mesaj atıp gerekli uyarıları kendisine yapmalıdır mesala açtığı anketi silmeden önce açıklama yapmalıdır . veya sildikten sonra açıklama yapmalıdır . [/QUOTE]

Hepiniziden üyelik aidatı toplayım ilgi alakayı görün o zaman. Ben iş güç sahibi biriyim buradaki didişmelerinize değerli vaktimi harcamaya en ufak bir mecburiyetim yok.  Biraz mantıklı olun ben hiçkimse ile tek tek ilgilenemem. Üstelik bu ilgilenmek gereken kişiler siteye bir fayda değil zarar veriyorken ne diye özel bir ilgi ve alakayı haketsinler.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti KASIMPŞALI. » 01 Şub 2008, 00:41

[quote="?"][quote="ilk aşk"]site yöneticisiyle forum üyeleri arasında kopukluk var .site yöneticisi gerekirse her bir bireyle tek tek ilgilenmelidir. gerektiğinde özel mesaj atıp gerekli uyarıları kendisine yapmalıdır mesala açtığı anketi silmeden önce açıklama yapmalıdır . veya sildikten sonra açıklama yapmalıdır . [/QUOTE]

Hepiniziden üyelik aidatı toplayım ilgi alakayı görün o zaman. Ben iş güç sahibi biriyim buradaki didişmelerinize değerli vaktimi harcamaya en ufak bir mecburiyetim yok.  Biraz mantıklı olun ben hiçkimse ile tek tek ilgilenemem. Üstelik bu ilgilenmek gereken kişiler siteye bir fayda değil zarar veriyorken ne diye özel bir ilgi ve alakayı haketsinler.
[/QUOTE]

sayın yonetıcı sakın ol sakınn    celallenme yaw emır  sen ondersın      alıskın olman lasım ama demııBig%20smileBig%20smilebızler aıleyız unutmayalımm
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir