Yurt dışından Karlık getirebilirmiyiz net

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yurt dışından Karlık getirebilirmiyiz net

İleti KASIMPŞALI. » 30 Oca 2008, 23:14

[quote="rather_dr"]ben uydurmam hayır bilmesemde uydursam bi kazancım mı olcak sanki uyduranlara kızarım bide benim üstümden pri kazanıyo yoksa banane[/QUOTE]

arkadasım sana bırsey  sorduk ve varsa yardımcı ol yaptıralım dedık sen kendın dıon 500 dıe ordakı telı bır ara baklım kacına  ne ıstıo ayrıca o fıyat acık artırmada ımıs  canım benım yanı adamın dedıgıne gore    ortalama kapılar ıkısı en az 1200 bulur dıyor     ıstersen bıdaha aratsır ve sen bos konusma mılete de kafana gore agır agbılık yaparak satasma   burda herkes fıkır alıs verısınde bulunuyor  sana bız aldgın fıyat ucuzmus dedık sen bın tane sey saydın dedgım gıbı satan sahısı ara  kadır dıye bıryle muhatap oluyprsun  sen 250  demıstın  sımdı 500 dıon bıde ara bak sonra ne dıcen....LOLLOLLOLLOLLOLLOLnıyetım tarısmak degıl uzatmaya grek yok bende arastıryorum yaptırcam  ıst ye en yakın   tuzla sanayıde buldum  boyası macunu vs 800 gelıo tek kapı    yınede lasımsa   tel verebılrıım  Big%20smile

KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 31 Oca 2008, 00:55

bugün sordum gümrük müsteşarlığına 100 euro yu geçince alınan değeri gümrük işlemlerine tabi tutuluyor vergsi filan. malın gümrüğe takılma olasığı bu tabi belkş takılmayabilirde ama takılırsa epey bi pahalıya patlar diyolar. ama %18 kdv %10 gümrük vergisi birde ambar parası zor gibi götürünüyor
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti rather_dr » 31 Oca 2008, 17:46

ben diycemi dedim daha uztmıycam ismi firma söyledim isteyen gider bakar yeri belli yurdu belli adamın bala verdiği laiste var sey var asıl sen boş konuşma ben daha hiç bişey demiyorum ordahi hemen al fiyatı ne sen bana onu söyle açık arttırma fiyatı o ben sana çok atıyosun diyodum öle zaten taktırcaksan taktır ben bişey demiyorum marka istersen sana montaj hariç 750 ye var ben sana yollayım herşeyin çeşiti var biz boşa yazıyoz bel bulmuşum almışım sanane ben sadece söylüyorum taktırınca haziran ayında fotolara bakarsın özürünü sakla o zamana faturasınıda koyarım buraya ok daha uzatma
rather_dr
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 31 Oca 2008, 22:02

Konuşmalarınızda saygıyı elden bırakmamanız hususunda uyarıyorum üstüne alınması gerekenler anlamıştır.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti KASIMPŞALI. » 01 Şub 2008, 00:31

hayırlı olsun kardesımmm ne dımmmkııLOL
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather_dr » 01 Şub 2008, 15:43

senin koyduğun arabayı da gördük sanal modifiye yapmışşın yinede güzel bişey demiyorum eski araban içinde sanal falan yok dışında var diyorum bunuda yanlış analama ok
rather_dr
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 01 Şub 2008, 23:15

komıksın gercekten bır tek resım   fotosphta yapılmıs eger okuma yasman ver ıse gecmıs konulrda o resımı trbzondan bır arkadasımız yapmısytı ona tsk etmıstım zaten   arabanla arbamı kıyaslamnı ıse hıc anlamadım ama madem kıyaslama ıstıon kardes bendekı  tek teyp senın butun tesısatını zaten satın alıyor     pek sevmem ama tas gelırsede rahat duramam benı zamanla sende   tanırısn emın ol  

KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 02 Şub 2008, 03:37

Konuşarak kavgadan başka bir yere varamayacağınız anlaşıldığından konu kilitlenmiştir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir