arabama hergün birşeyler yapıyorlar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arabama hergün birşeyler yapıyorlar

İleti alwaysloser » 30 Oca 2008, 00:36

ya arkadaşlar kazadan sonra yepyeni olan 93 favoma süreklibirileri bişeler yapıyor anlamıyorum neden yapıyolar ama apartmanın önüne koyuyorum sürekli her sabah baktığıkda bi çizik var yada üstüne bişeler atılmış kazadan öncede olurdu da bu kadar değil ben aceba başka bi yerdemi oluyo derdim ama şimdi eminimki apartamandan birrileri bunu yapanlar ama nasıl bulacam bilmiyorum yaw kazadan sonra ufacık bi çizikte içim cız ediyo okadar emekle araba yeniden yaratıldı zevkle binemiyorum yardım edin bi yaw

www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti weyis » 30 Oca 2008, 00:41

[quote="alwaysloser"]ya arkadaşlar kazadan sonra yepyeni olan 93 favoma süreklibirileri bişeler yapıyor anlamıyorum neden yapıyolar ama apartmanın önüne koyuyorum sürekli her sabah baktığıkda bi çizik var yada üstüne bişeler atılmış kazadan öncede olurdu da bu kadar değil ben aceba başka bi yerdemi oluyo derdim ama şimdi eminimki apartamandan birrileri bunu yapanlar ama nasıl bulacam bilmiyorum yaw kazadan sonra ufacık bi çizikte içim cız ediyo okadar emekle araba yeniden yaratıldı zevkle binemiyorum yardım edin bi yaw[/QUOTE] bunu yapmak çok terbiyesizlik
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 30 Oca 2008, 01:03

Evinin balkonundan, camından dışarıyı görebiliyorsan oraya bir webcam falan koy geceleri kaydet başka yapacak birşey yok insan evladı olmayanlar var demekki sizin oralarda.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti KASIMPŞALI. » 30 Oca 2008, 01:06

TERBIYESIZLIKMII BU KADAR OLAYA SIZ TERBIYESIZLIKMI DOYIRSUNUZ  YAW BUNU YAPANLAR  KESINLIKLE  MANUKYANIN COCUKLARI      SEREFSIZLER AMA BENIM GIBI YAP GECEN 90KILOLUK BIR DALLAMA BENIM TIPOYA OTURMUS  HERKESIN ONUNDE OYLE BIR DOVDUMKI SIMDI BIRAK DOUKUNMYAI KIMSE YANINDAN GECMIYOR BUNALR BUNDAN ANLAR RICA  DAN ANLAMZLAR KARDES    SEREFSIZ BUNALRR   INADINA YAPAN COK   VARLIK VARCensoredCensoredCensoredCensoredCensoredCensoredCensoredCensored
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 30 Oca 2008, 01:19

walla apartmanda kimseye terbiyesizliğim yok kardeşimle ben arabayla ne zaman bi yere gidecek olsak sürekli bakar apartmanın gençleri gakliba ellerinde böyle bi imkan olmaması onlara zor geliyo ister istemez gıcık olmuş olabilirler ama bizde üniversiteye gidiyoruz kardeşimle okul eve ters hergün tek otabüse binsek dahi 30 dk mutlaka yürürüz arabasız gitsek e bunun kışı var berbat oluyosun okula gidene kadar hele bide yazı var terden ölüyon adanayı bilen bilir abi biz maddi durumu iyi bi aile değiliz tek birikimimiz vardı onuda buna verdik 20 yıldır da kirada dolaşırız ne isterlre arabamızdan anlamam gel ne yapacaksan bana yap kıstır bi köşede gücün yetiyosa karşıma çık benim karşıma çıkmayıp habersiz arabama zarar vermek korkaklık değilmi sizce bu arada araba görünürde ama biz 8, katta oturuyoz

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti aytekin041 » 30 Oca 2008, 01:59

çaktırmadan saklancan  ondan sonrası ...
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti alwaysloser » 30 Oca 2008, 02:00

[quote="aytekin041"] çaktırmadan saklancan  ondan sonrası ... [/QUOTE]

arabada yatacam bi gece zaten ,cam filmide var içeri görünmez

alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alwaysloser » 30 Oca 2008, 10:13

yada köpekmi koysam ne

alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BlueVRS » 30 Oca 2008, 11:33

apartmanda arabası olmayan bir komşun olsa gerek bilmiyorum kaç komşunun aracı var ama haset enteresan bir duygu.

büyükler anlatırlar zamanın birinde yoksul bir dul kadın varmış birde inekleri olan sütçü komşusu,sütçünün karısı her sabah bir tencere süt getirirmiş yoksul dul komşusunada o kadın yinede haset edermiş hemde köyde insan içinde beddua tarzında inşallah inekleri çatlasın ölsün diye,köylüler dermiş ki niye öyle diyorsun aramızda toplanalım sanada inek alalım istersen,bak o komşunun inekleri ölse sana kim süt verir her sabah çocukların var aç sütsüz kalırlar,yook demiş ben çocuklarımın aç kalmasına razıyım tek isteğim onların inekleri ölsün helak olsun beter olsunlar.

Kusura bakmayın biraz uzun oldu hatta belki okumayadabilirsiniz ama haset işte böyle birşey.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti orhanhoca » 30 Oca 2008, 11:39

inanın benim octavianın sol kapılarını tepmelediler ilinci günde lastiklerini bıçakladılar.haa ben değilim yalnızca aynı zamanda bbir çok aracada yaptılar.şahsi gıcıklık değil.Bazı o.ç.ler egolarını tatmin etmek için yapıyorlar.geçmiş olsun.
orhanhoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 30 Oca 2008, 12:50

[quote="?"]

Evinin balkonundan, camından dışarıyı görebiliyorsan oraya bir webcam falan koy geceleri kaydet başka yapacak birşey yok insan evladı olmayanlar var demekki sizin oralarda.

[/QUOTE]

kaptan bu cam olayı nasıl oluyo acaba kameranın cektıgı goruntulerı nereye kaydedecezz bıde ne kadardır bunun masrafı
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 30 Oca 2008, 13:30

[quote="alwaysloser"]ya arkadaşlar kazadan sonra yepyeni olan 93 favoma süreklibirileri bişeler yapıyor anlamıyorum neden yapıyolar ama apartmanın önüne koyuyorum sürekli her sabah baktığıkda bi çizik var yada üstüne bişeler atılmış kazadan öncede olurdu da bu kadar değil ben aceba başka bi yerdemi oluyo derdim ama şimdi eminimki apartamandan birrileri bunu yapanlar ama nasıl bulacam bilmiyorum yaw kazadan sonra ufacık bi çizikte içim cız ediyo okadar emekle araba yeniden yaratıldı zevkle binemiyorum yardım edin bi yaw[/QUOTE]

Aynısı benim başıma geldi eşimin arabasını babamların orda lastiğini yardı ve buldum yaranı:) Eski kız arkadaşım babamların orda oturuyor bende camdan bakıyrum biri aracın altına girdi bir baktım araç yamuldu. oda evli ama gördüğüm halde sesim cıkarmadım ama aracı açıp kapattım giderken yukarı baktı beni gördü fazla üstüne gitmedim oda evli bu sefer gel kocasını döv:) bundan 4 ay geçti:) birdaha sorun yok sana tavsiyem arac uzaktan kumanda veya alarm varsa arada sırada kapat çünkü onda alarm olduğunu görsün cizerken alarm calar diye korkar yakalanmaktan :) ama SEn Döv Alem İçin:))
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FLEYLAK » 30 Oca 2008, 13:45

Başa çıkılmaz bunlarla  o kadar çok manyak insan varki!
Hangi birini dövcen

Geçmiş olsun
FLEYLAK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 30 Oca 2008, 14:18

bence yapacak pek bişey yok allaha havale edecen allahım nasıl olsa cezalarını verir...Hug
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti OKTAVİACI » 30 Oca 2008, 14:20

Thumbs%20Up 

bak yeni aklıma geldi istersen bi çadır çek heralde çadırı söküp çizemezler bence en kestirme yol bu gibi görünüyor
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti weyis » 30 Oca 2008, 15:51

[quote="?"]

[/QUOTE] valla güzel fikir şip diye yakalarsın hemde delilin olurClap
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 31 Oca 2008, 15:39

[quote="alwaysloser"]walla apartmanda kimseye terbiyesizliğim yok...[/QUOTE]

Olay bundan kaynaklanıyor. Benim arabamın da kapısına vurmuşlardı apartmanın otoparkında. Apartmanı birbirine kattım. Terbiyesizlik yapınca yapan çıktı ortalığa. Terbiyeli davranmayacaksın maalesef.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti PİCK-UP » 31 Oca 2008, 15:56

bencede bir gece yastık, battaniye al. aracın arka koltuğunda yat 1 ya da 2 gece bekle ama çizerlerse sakın ama sakın arabadan inme seni görmesinler zaten camlar filimliymiş senide göremezler... Ama çizene iyi bak komşun mu? okuldan seni çekemeyen biri mi? çok dikkat et... ertesi gün sabah tanıdıgınsa azının payını werirsin...
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir