ASK UGRUNA NE YAPTINIZ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ASK UGRUNA NE YAPTINIZ

İleti by wodoo » 01 Şub 2008, 02:33

[quote="Fabia_Yalçın"]

Arkadaşlar, Aşk için, sevdiğiniz için ne yaptınız deyince ilginizi çekecek bir hikayem var, 4 yıllık Üniversiteyi okurken ilk iki yıl boyunca sevdiğim kız için şiirler yazdım, yetmedi bu şiirleri ufak ufak sevdiğime gönderdim, buda yetmedi bu şiirlerden oluşan bir kitap yazdım ve bastırdım, şimdi bu kitaptan bir çok kişide var ve beğeniyle okuyorlar, kitabın basıldığı gün (14.02.2000) ilk kitabımıda sevdiğime hediye ettim, yani ilk o gördü ve o okudu, tabi imzalayarak..............VEEEEE, Diyeceksiniz ki şimdi bana, sonra ne oldu, Sevdiğim de beni sevdi ve evlendik, 5 yıllık mutlu bir evliliğimiz ve ellerinizden öper1,5 yaşında bir oğlumuz var....

[/QUOTE]

en güzelide seninkiymiş hocam vede işe yaramış mutluluklar........

by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti hakanerdogan » 01 Şub 2008, 02:34

[quote="Fabia_Yalçın"]

Arkadaşlar, Aşk için, sevdiğiniz için ne yaptınız deyince ilginizi çekecek bir hikayem var, 4 yıllık Üniversiteyi okurken ilk iki yıl boyunca sevdiğim kız için şiirler yazdım, yetmedi bu şiirleri ufak ufak sevdiğime gönderdim, buda yetmedi bu şiirlerden oluşan bir kitap yazdım ve bastırdım, şimdi bu kitaptan bir çok kişide var ve beğeniyle okuyorlar, kitabın basıldığı gün (14.02.2000) ilk kitabımıda sevdiğime hediye ettim, yani ilk o gördü ve o okudu, tabi imzalayarak..............VEEEEE, Diyeceksiniz ki şimdi bana, sonra ne oldu, Sevdiğim de beni sevdi ve evlendik, 5 yıllık mutlu bir evliliğimiz ve ellerinizden öper1,5 yaşında bir oğlumuz var....

[/QUOTE]

aha bu işte. Allah bozmasın.

yok intihar mintihar, yapmayın arkadaşlar.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ali » 01 Şub 2008, 02:35

kızın zaten gönlü varmış. kitap yazmayla iş olmaz.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 01 Şub 2008, 02:40

[quote="ali"]kızın zaten gönlü varmış. kitap yazmayla iş olmaz. [/QUOTE]

sizde son noktayı koydunuz, ben yalçın abinin yerinde olsam bende gönlü olan kıza kitap yazacam diye uğraşmazdım.

Big%20smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti KASIMPŞALI. » 01 Şub 2008, 02:42

[quote="Fabia_Yalçın"]

[/QUOTE]

abı super ama ben kıza msj cekmek ıcın kontur bulamıyorum okdr parayı nasıl bulayımmm  bu arda en romantık sensınnn tebrıkelrrrClapClapClapClap
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Fabia_Yalçın » 01 Şub 2008, 02:49

Bişeyi yanlış anlamayın arkadaşlar,
Kız beni sevsin diye kitap yazmadım, onu çok sevdiğim için kitap yazdım, ikisi çok farklı şeyler unutmayalım. Ha bu arada çok bi paraya gerek kalmadı, 30 arkadaş bir aylık bursları yatırdık, 3-4 üniversitede tanıdıklar yoluyla dağıtımını yaptık 2000 adet sattık ve arkadaşlara burs paralarını geri ödedim sonra, Diyeceksinizki kar ettinmi, evet ettim, karı yuvam ve çocuğum oldu. Ama bidaha söylüyorum sevdiğim için yazdım, elde etmek için değil...
Fabia_Yalçın
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Fabia_Yalçın » 01 Şub 2008, 02:52

İyi dilek ve temennileriniz için teşekkürler bu arada

Fabia_Yalçın
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 01 Şub 2008, 02:53

abı sen yanlıs anladın  kımse sna yargılamak amacı ıle soylemedıkı   sahsen ben bınlrce  tebrık ettım sneı msj olayı ıse makarasınaydı affına sıgınınarak uzme sen kendını  tekrar tebrıkler   supersın kıtap ıst de varmıdır  ele  gecırebılrımıyızzz  mumkunmudur merak ettım valahıı
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Fabia_Yalçın » 01 Şub 2008, 02:59

Esrafurullah, ne yanlış anlaması, bı site benim bir başka ailem, burda yanlış anlaşılmak istemedim okadar, Hepinize teşekkür ederim, özellikle de sana kardeş, kitap için elimde sadece 2 tane var şuan malüm, biri benim diğeride uğruna yazılanın, ama görende istiyor, artık paramda var, bi 250 lik baskı daha yapcam bi matbaa bulabilirsem, Eğer yaparsam sitemizde isteyenlere gönderirim, yanlış anlamayın kesinlikle ücret talep etmeden, duanız yeter, site için bir 50 tane ayarlarım basarsam...

Fabia_Yalçın
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 01 Şub 2008, 04:47

Sezen aksu ne demiş

Aşk için ölmeli,aşk o zaman aşk!
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 01 Şub 2008, 12:00

Masraf yaptım Smile
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti BlueVRS » 01 Şub 2008, 12:13

[quote="weyis"]abisi eşşeği suya saldı eşşek sudan gelene kadar bana dayak attıLOL[/QUOTE]

SmileSmileSmile güldürdün beni kardeş..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 01 Şub 2008, 12:15

taksim meydanında ve kadıköy meydanında sırtımda taşırdım yıl 1995.. gebzede işimi bitirir kozyatağındaki evimizi pas geçer kadıköy e kadar vapurdan almaya gider maltepeye evine bırakırdım eve geç kalır babamdan fırça yerdim.akan suları durdurdum..onun için..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KIVANC » 01 Şub 2008, 12:25

hayatımı mahfettim tek kalemdede sildim fakat şu an evliyim ve pişmanlık  duygusu birazda olsa tadıyorum eğer gerçekten sevdiyseniz aşkı tattıysanız  evlenin derimCry
KIVANC
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 01 Şub 2008, 13:21

[quote="?"]Masraf yaptım Smile[/QUOTE] Aynen.. Bu Güne kadar aşkım için masraftan başka birşey yapmadım. :S
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti magistra » 01 Şub 2008, 15:03

ah ah yaramı deştiniz aşk uğruna ne yapmadımki hayatımı mahfettim ama değmedi ona kapısında azmı yattım azmı onun için kavga ettim elimde sopa ona asılan birini sokağın ortasında dövmedimmi ailemi bile karşıma alıp onda diretmedimmi yine de olmadı belkide bende hata vardı en son gitti şu an bille peşindeyim giderken bende peşine verip kaza yaptım ama hiç pişaman değilim bi daha olsa bi daha yaparım
magistra
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 01 Şub 2008, 15:40

Hayatta Aşktan başka şeylerde var. Bir Aileyi Sevdiğin kız uğruna karşına almak bana çok ters geliyo. Hiçbir anne-baba evladının Kötülüğünü istemez. Sevgilimi çok seviyorum hatta askere gitmeden önce kısmetse nişan bile yapıcaz ama Allah korusun Bana birşey olsa Ailem her zaman yanımda ama hiçbir kızın veya bir erkeğin aşık olduğu insan, ailesi kadar sabır edemez, yanında olamaz. Bu benim düşüncem tabiki. belkide Fazla ana kuzusuyumdur. ne derseniz deyin.
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 01 Şub 2008, 16:29

öğretmenliğe atandıktan sonra müstakbel hanımı görebilmek için gazide mastırı kazandım. artvinden ankaraya mastıra gidiyorduk güya. sonra evlenince bıraktık.  geçen yıllarda af çıkınca geri döndüm. şimdi uzatmaları okuyorum. tezi bitirirsem evelallah kurtulacağız.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir