BKM Oyunun Oyunu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BKM Oyunun Oyunu

İleti yonetici » 02 Şub 2008, 12:30

Arkadaşlar dün akşam Beşiktaş Kültür Merkezi'nde Yasemin Yalçın Tiyatrosu tarafından oynanan Oyunun Oyunu adlı tiyatroya gittim. İtiraf edeyim Şebnem Dönmez'inde oynuyor olması seçimimde biraz etkili oldu tabi Embarrassed  Fakat oyun tek kelime ile muhteşemdi. Fırsatı olanlar kesinlikle kaçırmasınlar çok zekice tasarlanmış bir komedi. Dekor açısından oldukça zengin, çok hareketli dolu dolu geçen bir oyun.  Son 4 gösterim bence mutlaka gitmeye çalışın pişman olmazsınız.

Yazan: Michael Frayn
Çeviren ve Yöneten: Mehmet Ergen
Dekor Kostüm: Efter Tunç
Oyuncular:
YASEMİN YALÇIN
İLYAS İLBEY
ŞEBNEM DÖNMEZ
KEREM ATABEYOĞLU
SERHAT TUTUMLUER
GÜLEN KARAMAN
VOLKAN SEVERCAN
ALP KIRŞAN
EVREN KARDEŞ

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti umt_d » 02 Şub 2008, 12:59

Yakın zamanda inşallah highlights İstanbul diye bir oyun başlayacak BKM'de ben de oynayacağım

umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 02 Şub 2008, 13:56

oyun çok pahalı.... ah biraz da ucuz olsa giderdik, güzel oyuna benziyor... 
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti yonetici » 02 Şub 2008, 14:00

[quote="sonertevfik"]oyun çok pahalı.... [/QUOTE]

Devlet Tiyatrosu haricinde fiyatlar aşağı yukarı bu kadar. Ata Demirer ve Cem Yılmaz biletlerininde bu paralara satıldığı düşünülürse bu oyuna pahalı demek doğru olmaz. Ben güzel bir tiyatro, gösteri v.s. olduğunda mutlaka bir bütçe ayırıp gitemeye çalışırım. Candan Erçetin ve Beyaz'ın Yıldızların Altında Müzikali, Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan'ın Haybeden Gerçeküstü Aşk adlı oyunu ve en son gittiğim bu oyunun bilet fiyatları aşağı yukarı aynıydı ve bu güne kadar hiçbirinde verdiğim paraya acımadım. Ama 6YTL verip Kutsal Damacana adlı filme arkadaşlarımın yoğun tavsiyesi üzerine gittim Dead ben böyle rezalet bir filmi ömrümde izlememiştim o 6 YTL bana 6.000 YTL gibi dokundu.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti sonertevfik » 02 Şub 2008, 14:03

EVET DOĞRU... biz de fırsat buldukça 5 lira verip devlet tiyatrosuna gitmeye alışık olduğumuz için bize pahalı geliyor... aslında diğer özel tiyatrolarda oynanan 70-80 liralık oyunlara bakarak, ucuz bile kalıyor... kadro da fena değil ama bizi yine devlet tiyatrosu kurtarır... 
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir