polise yakalandım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

polise yakalandım

İleti aytekin041 » 05 Şub 2008, 21:16

sağol  aykan abi..

aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 05 Şub 2008, 21:27

[quote="aytekin041"] arkadaşlar  yaklaşık yarım saat önce polise yakalandım. malum yaş 16 . durdurdu beni  sen ne yapıyosun  falan diye. ondan sonra  araba kimin dedi , babamın deyince babanı ara gelsin demeye başladı.  adama ne dil döktüm ama anlamadı  neyse babamı aradım . polis  te başladı sıyırmaya  az kalsın arabaya çarpıyodu  falan dedi.  babamda  sokakta bişey demedi  şu an da  çaresiz bir şekilde evde babamı bekliyorumLOL    [/QUOTE]

Abi çok geçmiş olsun.. ucuz kurtarmışsınLOL

Ben de kullanıyorum mahallede ama polisi 100 metreden görüp yolumu değiştiriyorum... Bizim burada polis lojmanları var.. Yani polislerin içinde yaşıyoruz...LOLLOLLOL Diken üstünde gidiyom vallaLOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 05 Şub 2008, 21:30

sağol ..  millet  ehliyetle arabayı kaldıramaz biz bi tur atalım dedik..
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 05 Şub 2008, 21:44

[quote="aytekin041"]sağol ..  millet  ehliyetle arabayı kaldıramaz biz bi tur atalım dedik..
[/QUOTE]

güzeell... ben 11-12 yaşlarındaydım, istanbuldayız tabi o zamanlar. 3.kolordu lojmanlarında oturuyoruz. o km fıstık gibi bi Renault 9 u vardı babamın. kaçırırdım ama kızmazdı güvenirdi bana. (yanlış tabi)

ben de lojmanların içinde ana yolda gidiyorum, lojman da semt gibi ha...

kadının biri o zamanların siyah bi honda civicle önümde ağır ağır gidiyo. bende baktım karşıda gelen yok 2. viteste asıldım bizim renonun pedalı dayadım yere.

güzel de ses çıkarırdı o motor, kadını pis solladım...

sonra bu bizim plakayı al, apartmanı tespit et, babamın adını bul...

gitmiş 3.kolordu komutanlığına ayazağana, babamın şube müdürünü bulup şikayet etmiş... Kurmay albaya...

Şikayette şu, çocuğun kullandığı araba beni tehlikeli biçimde solladı...

Babamın da tabi şube müdürüyle arası iyi beni de severdi albayım.  sonra babam gelmiş oraya demiş işte senin oğlan estirmiş diye. bizim pederde ha ölemi bak yine almış arabayı falan filan tüh,  kusura bakmayın.

sonra albay ne diyo bak, sanki ben trafik polisiyim, git polise şikayet, bana ne el kadar çocuk seni geçtiyse, sende onu geçseydin.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti demir_01 » 05 Şub 2008, 21:46

Big%20smile  gene güldrdürdün yafff
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sungurlulu73 » 05 Şub 2008, 22:13

[quote="aytekin041"] abi  ikiside bi dikildi karşıma dev gibi adamlar  basçaktım küfürü  ama %100  haksızım zaten soktu lafı   kaç kişinin hayatını tehlikeye atıyosun diye  ama zaten sokak arasıydı ve yavaş gidiyodum  zaten  başıma elmeyen bi bu kalmıştı oda oldu..
[/QUOTE]

neden küfür edecektin anlamadım.bu yaşta böyle isen sonunu merak etmiyorum senin. çünkü senin gibiler büyüdü onlarla uğraşıyoruz.bence büyümeden kafanı değiştir derim genç adam.
sungurlulu73
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 05 Şub 2008, 22:16

[quote="sungurlulu73"][quote="aytekin041"] abi  ikiside bi dikildi karşıma dev gibi adamlar  basçaktım küfürü  ama %100  haksızım zaten soktu lafı   kaç kişinin hayatını tehlikeye atıyosun diye  ama zaten sokak arasıydı ve yavaş gidiyodum  zaten  başıma elmeyen bi bu kalmıştı oda oldu..
[/QUOTE]

neden küfür edecektin anlamadım.bu yaşta böyle isen sonunu merak etmiyorum senin. çünkü senin gibiler büyüdü onlarla uğraşıyoruz.bence büyümeden kafanı değiştir derim genç adam.
[/QUOTE]

ClapClapClapClapClap
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 05 Şub 2008, 23:01

çünkü insanla insan gibi konuşmuyolar da ondan   üstüme yürüdü resmen..
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti Hooligans41 » 05 Şub 2008, 23:26

Aytekin desene tufaya geldin LOL
Hooligans41
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 05 Şub 2008, 23:50

[quote="aytekin041"] çünkü insanla insan gibi konuşmuyolar da ondan   üstüme yürüdü resmen.. [/QUOTE]

Onlar insan degilse ben de değilim düşüncesinde türk milleti çok kötü baktın onlar insan degil sen onlara insanca davranarak en büyük küfürü edebilirdin ama bu devirde çok az kişi kaldı böyle.Artık herkes,yere birisi çöp attıysa ben de atarım o atmış zaten mantığında çok kişi var etrafımda böyle kişiler hepsine birer adet ''Yazık'' diyorum........
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 05 Şub 2008, 23:52

[quote="sungurlulu73"][quote="aytekin041"] abi  ikiside bi dikildi karşıma dev gibi adamlar  basçaktım küfürü  ama %100  haksızım zaten soktu lafı   kaç kişinin hayatını tehlikeye atıyosun diye  ama zaten sokak arasıydı ve yavaş gidiyodum  zaten  başıma elmeyen bi bu kalmıştı oda oldu..
[/QUOTE]

[/QUOTE]

Aynen ben de böyle düşünüyorum
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 06 Şub 2008, 00:11

bencede konu kapansın   bugün yaşadığım kötü bir olayı sizle paylaştım  zaten iyi  bir örnek değil .. 
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti burakbjk » 07 Şub 2008, 15:36

arkadaşlar bende sizin yeni üyenizim aynı şey benim de dün başıma geldi cahillik işte abim askerde olduğu için bütün işlerre ben bakıyordum toptancı olduğumuz için dışarılara mal götürüyordum (şehir içi) sonra işim bitti dün biraz dolanayım dedim kayseridede talas diye bir ilçe vardır ordada radar wardı ama radara düşmedim bir kocaman oh iyiki düşmedim dedim sonra geliyorum emniyet kemerinden çevirdiler ehliyet dedi ilk olduğu için şaşırmıştım war dedim ehliyet kimlik dedi aklsız başım kimliği werdim we buldu allahtan polisler iyi adamlarmış çekici çağırmadılar ehliyetli birini çağır alsın dediler çağırdım birini aldı bu arada bişi sölicem ceza yazmadım dedi cezayı mahkeme yazıor demi yoksa polisdemi yazıyor. geçmiş olsun sanada banada

burakbjk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 07 Şub 2008, 17:41

geçmiş olsunnnn
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti ali » 07 Şub 2008, 17:42

polise yakalanmak bir bize nasip olmadı beh!
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti reddragon » 07 Şub 2008, 17:51

benim başımada geldi aynı şey arkadaşlarla bizim fabia ile geziyorduk gezdiğimiz yerde baya büyük bir yoldu  tabi fırsattan yararlanıp bende basıyordum hatta drift bile yapıyorduk diğer arkadaşta focus getirmişti sonra bir okulun yanından geçiyorduk o sırada okuldan sivil polisin biri koşarak bize doğru geliyordu ben polisi görünce gazlamaya başladım ve ilk sokaktan araya girdim bizim ev yakındı hemen garaja girdim arabayı bıraktım sonra bizim arkadaşta geldi korkudan titriyorduk acaba plakayı gördümü diye neyse aradan epey zaman geçti ama çok şükür ceza felan gelmedi ve o günden sonra babam yanımda olmadan araba sürmedim tabi şimdi ehliyet var rahatım 
reddragon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demir_01 » 07 Şub 2008, 19:51

[quote="ali"]polise yakalanmak bir bize nasip olmadı beh! [/QUOTE]

ben hafıf alkolluyken jandarmaya yakalandım jandarmam benım ogrencının halınden anlıyor ama sordugu soruda garıptı aracta yangın tupu varmı yokmu dıe sordu bu yuzden cevırme yapılırmı yahu
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 07 Şub 2008, 20:07

ben ehliyet almadan çok gezdim şehir içinde tatilde hiç polisle işim olmadı ykalanmadım ehliyeti aldım çevirsinler die uğrasıyodum yine çevirmediler geçen ampulun biri patlamış çevirdiler farın yanmıyo dediler tam otobana girerken allahtan yedek ampul vardı hemen değiştirdim yolladılar bide sadece kemeri sen pantolonamı takarsın dedi emniyet kemerini tak die
rather86
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir